IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Велчев зове за светкавични арести за насаждане на омраза
    Обвинител №1 изпрати указания до прокуратурите след случая "Катуница"


    Наказателните производства и предварителните проверки за насаждане на етническа и религиозна омраза да се третират като приоритетни в прокуратурата.
    Това се посочва в указания на главния прокурор Борис Велчев, изпратени до всички ръководители на прокуратури в страната след напрежението, заляло различни градове след случая „Катуница“.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Напълни се с агитатори на ГЕРБ и ДПС в групите, които призовават за "мир" и че Борисов щял да реши проблема
      Би било жалко ако всичкото това недоволство не доведе до някаква промяна... затова ми се иска да има някакви искания, каквито и да са... да има кауза - иначе след наколко дена нещата ще си затихнат - ако има кауза ще излязат и хора, които в момента просто гледат отстрани...

      Коментар


      • Току що някаква партийна курва от ГЕРБ ме заплашва с Белене и да съм знаел как били хвърляли хората на прасетата!
        Абе аз що не ви ........ и шибаната мангалска партия!!!
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
          Само да напомня и нещо друго за лицето Симеон Йосифов Йосифов причинило ПТП със смъртен случай
          ...
          ооо, колко други неща има, според толкова много очевидци
          - пристигнал е бус с десетина човека вътре
          - идвали са полицаи при роднините на убитото момче, за да се изтегли жалбата, в която се пише за заплахата за убийство
          - внуците на Кирил Рашков(не ми се търсят имената) са водачите в това организирано престъпление - подбудителство и куп още текстове в НПК
          - имало е други коли, освен буса
          - има прегазени полицаи, опитали се да спрат микробуса
          ...............

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mnz Разгледай мнение
            Това пък защо? После кой ще ни управлява, то най-лесното е да кажем че не искаме сегашните ни ръководители, а после какво правим?
            Не може така, трябва да има приемственост и стабилност в държавното управление, иначе закъде сме?
            Така ли мислиш, без сегашното управление сме заникъде ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
              Благословен да е деня, в който преди години напуснах пределите на тази държава!
              Съжалявам, че мислиш така! Но в такъв случай, предпочитам да не споделяш мнението си там, където се обсъждат текущи проблеми в България.
              Работи, прави бизнес, плащай данъци, интегрирай се и обсъждай проблемите на държавата, в която си. Ако някой ден размислиш, лично аз не бих те приветствал с Добре дошъл!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                Да, абсурдно е да се плашат циганите, които в мнозинството си не са ни виновни с нищо. Трябва да уплашим властта и нейните олигарси, част от които са и в Софикс.
                +1

                Коментар


                • коки,
                  тцъ!

                  Не мога да дам препратка, понеже говоря по спомен.
                  Виждал съм го черно на бяло, цитирано с глава и алинея в сериозен документ, но беше много отдавна, още преди интернетите, и не помня източника.
                  Свободен във виелицата.
                  http://www.youtube.com/watch?v=mzGk8cYJVjc

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                    Да, абсурдно е да се плашат циганите, които в мнозинството си не са ни виновни с нищо. Трябва да уплашим властта и нейните олигарси, част от които са и в Софикс.
                    Това пък защо? После кой ще ни управлява, то най-лесното е да кажем че не искаме сегашните ни ръководители, а после какво правим?
                    Не може така, трябва да има приемственост и стабилност в държавното управление, иначе закъде сме?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      Точно!
                      Бунтът трябва да е срещу МВР, Парламент, съд, а не срещу цигански гета(допуснати от предните посочени).
                      Може би има цел ?

                      1. Понеже има голямо недоволство - да изпуснем парата срещу циганите.
                      2. Докато сме все още на нож - на изборите ние да легитимираме едната част, а циганите другата част от досегашните МАСКАРИ.
                      3. Пак да си останем СТАДО
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Понеже не съм от тези групи, само да изясня...
                        Аз не призовавам за мир, в смисъл на заспиване, а за бунт, насочен към истинското място на проблема!!!
                        Още повече - Борисов е част от проблема и трябва да отговаря, а не да разправя приказки и да режи лентички!

                        И пиша това, с ясното съзнание, че всичко се чете от ...всеки!

                        Няма етнически проблем!
                        Има политически и МВР обслужва мафиотски фамилии!

                        После з акакъв съд и присъда да говорим?!
                        Да, абсурдно е да се плашат циганите, които в мнозинството си не са ни виновни с нищо. Трябва да уплашим властта и нейните олигарси, част от които са и в Софикс.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                          Човекът не спрял, защото помислил че е блъснал куче. И да не е куче, а българче, май е все там
                          Станалото - станало, нека вече да го забравим и да гледаме напред.

                          Мъжът, прегазил Ангел, помислил, че е блъснал куче
                          27 септември 2011 00:08 / обновена в 13:13


                          55-годишният Симеон Йосифов, който прегази и уби с автомобила си 19-годишния Ангел Петров в Катуница, каза пред съда, че не е спрял след удара, защото решил, че е ударил куче.
                          Само да напомня и нещо друго за лицето Симеон Йосифов Йосифов причинило ПТП със смъртен случай
                          26 Сепември 2011 година...В Катуница твърдят, че не го познават. Този човек никога преди не е идвал в селото, категорични са местните.
                          http://plovdivmedia.bg/44249.html
                          vmаnkov
                          Повтарям се, но е добре да се чуе пак:

                          Според Хартата на правата на човека:
                          Хората имат право на въоръжен бунт, включително и срещу държавата или държавни органи, ако държавата драстично нарушава или не обезпечава основните им права.

                          И двете условия у нас са изпълнени.
                          vmаnkov 1 това от къде го преписа??
                          2 би ли ми цитирал в кой член го пише точно това???И въобще ми дай линк за т.н от тебе,,Харта за правата на човека''
                          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                          Коментар


                          • Много мишоци има по форумите ей ! Било 21 век и не знам си какво..... ГЛУПОСТИ!!!!! Стига с тия мирни протести! ДОКОГА ЩЕ ГИ ТЪРПИМ БЕ ? ДО КОГА? Трябва да се приложи СИЛА и "политиците" и мафията да се разтреперят от страх. Така както беше запалено и унищожено имуществото на мангала Киро, по същия начин трябва да се подходи със всички продажни "политици", крадци, мафиоти и всякакви други отрепки из цялата страна който съсипват България и тероризират населението. Всичко останало е излишно губене на време и енергия. Ако мафията не бъде ликвидирана сега, после когато протестите се успокоят всичко ще си тръгне по познатия начин и далаверите и ограбването ще продължат.
                            Last edited by alphaomega; 27.09.2011, 14:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Peter(Petar) Разгледай мнение
                              Благословен да е деня, в който преди години напуснах пределите на тази държава!
                              ОО пешо немския!

                              Я кажи в немско дали ромите и арабите са тка защитени като тука?
                              или ги закопчават в момента в който тръгнат да пресичат в страни от пешеходната пътека?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                                Напълни се с агитатори на ГЕРБ и ДПС в групите, които призовават за "мир" и че Борисов щял да реши проблема
                                Понеже не съм от тези групи, само да изясня...
                                Аз не призовавам за мир, в смисъл на заспиване, а за бунт, насочен към истинското място на проблема!!!
                                Още повече - Борисов е част от проблема и трябва да отговаря, а не да разправя приказки и да режи лентички!

                                И пиша това, с ясното съзнание, че всичко се чете от ...всеки!

                                Няма етнически проблем!
                                Има политически и МВР обслужва мафиотски фамилии!

                                После з акакъв съд и присъда да говорим?!

                                Коментар

                                Working...
                                X