IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
    Ето ви малко храна за мляскане https://www.facebook.com/photo.php?v=271364339555495 Гледайте го докато агентите под прикритие не са го премахнали.Като инфо всичко де що насажда етническа омраза се трие поголовно из нета
    е тва беше супер гнусно,
    а къде е педераста гл прокур,
    що не се самосезира и не арестува
    полицията, теа мангали, а???
    къде живеем ,бре и
    кой насажда расова омраза,
    не държава , а КЕНЕФ, пу...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
      Да де, ама и ти малко манипулираш - Сега ГЕРБ са виновни, по твои думи.
      А това е проблем между българи и цигани (етнически), който е натрупван 20-на години. Няма виновна партия, има виновна Върхушка.
      Ще ми се в този проблем да не намесваме политически партии, защото няма единичен виновник.

      Щом не си 20-30, то трябва да си спомняш преди 30-на години какво правеха циганите и най-вече - защо го правеха. Всички бяхме доволни - ние и те.
      Явно не ме разбираш, да речем, че аз не се иразявам правилно. Добре,сега ще ти обясня по-просторно:

      Герб не са първопричината на проблема, първопричната е доста комплексна и всеобхватна, но ако трябва да се опрости, то тя се свежда до маргиналността на циганите във всеки един аспект (мога да ти обясни и причините за това, ако не ги знаеш), което е удобно на управляващата класа и съответно тя ги държи такива, като им пуска и морковче, което го плащат всички останали. Големият проблем, за който обвинявам Герб е, че те бяха избрани, не заради селската хубост и бабаитлък на Бащицата, а защото хората искаха промяна. Е,промяна няма, а това означава, че и Боко не трябва да го има. Затова е и виновен - когато не си изпълнява обещанията, трябва да си ходи (сега очаквам да ми зададеш тъп въпрос от сорта: А вие защо биете негрите, а именно - а кой да изберем). Боко е виновен и заради доубиването на медиите и превръщането им в слуги, виновен е и заради малоумниците в Правителството и т.н.

      За конкретния случай, Боко е виновен, тъй като действа тончо както и комунетата биха действали в такъв случай (само дето тогава щеше да има вой в медиите), а Боко бе избран за тяхна алтернатива. А решението е изключително просто - всички, ама абсольтно всички от клана Рашкови се вкарват в следствения арест и за 72 часа им се повдигат обвинения - винаги ще се намери за какво, а за 2-3 месеца се осъждат с ефективни присъди и заминават да търкат наровете. Толкова ли е сложно? Щото аз знам, че не е. Но Боко не ще и понеже той е начело, значи той е виновен, така както Костов, Гея, Болен, Царя или който и да е щеше да е виновен на неговото място, акмо действаше по същият начин.

      Надявам се ме разбра?
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
        Да де, ама и ти малко манипулираш - Сега ГЕРБ са виновни, по твои думи.
        А това е проблем между българи и цигани (етнически), който е натрупван 20-на години. Няма виновна партия, има виновна Върхушка.
        Ще ми се в този проблем да не намесваме политически партии, защото няма единичен виновник.

        Щом не си 20-30, то трябва да си спомняш преди 30-на години какво правеха циганите и най-вече - защо го правеха. Всички бяхме доволни - ние и те.
        Не е етнически. Управленски е.
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
          Не е точно така. Останал съм с впечатлението, че имаш наблюдение върху световните парични потоци.
          Е, в следствие на световната криза, в България ненадейно се издигнаха Хималаи по добрите стари речни корита и нещо повече, парите, или по-скоро - липсата на пари, започна да създава проблеми в определени "хранилки".
          Ами ако не управляваше партията на мафията (единствената партия) нямаше да ги има тези "хранилки".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            мдаа, точно както се очакваше и съвсем в традициите на школата в Симеоново, вече напълзяха "умерените" - те уж са с протестиращите, но са "умерени" - ама дайте да не вдигаме шум, размахват някаква измислена кауза за "етноческия мир" и най-важното, мъчат се да разединят протеститащите. Да ги убедят, че няма смисъл от протестите, че това било шовинизъм и расизъм, че Аврупата щяла да ни гледа зле, че сме щели да подпалим сами чергата си, абе точно следване на директивите на Бащицата - тихо, тихо, тихо и чакаме бурята да отмине. Да ви звучи като бай Тошо и неговото Приземяване, Приземяване, Приземяване


            Да, това са те, слугите на Правителството и разпознаването им е супер лесно - едни са регистрирани вчера, други са от преди 3-4 месеца (хей така за всеки случай), а трети са от около 2 години. Не, това е случайно съвпадение с идването на власт на Герб. Имена искате ли да ви посоча?

            На цялата тази сволоч бих пожелал само едно - парите, които ви плащат за да разделяте обществото ни, да няма за кого да ги похарчите, защото миролюбивите роми вече са ви ги отнели
            Чак пък слуги на правителството-много патетично.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              Ето ви малко храна за мляскане https://www.facebook.com/photo.php?v=271364339555495 Гледайте го докато агентите под прикритие не са го премахнали.Като инфо всичко де що насажда етническа омраза се трие поголовно из нета
              те обявиха война >>> това ли е България което желае ?
              Хората губят ума си на тълпи , а се връщат към здравия разум бавно и един по един .

              Коментар


              • Хъм нито в единият нито в другият я намирам тази фраза ,но съм убеден че във филм съм го гледал цитата
                Ако някои се сеща в кои филм да казва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                  Има само една партия! Партията на мафията!
                  Не е точно така. Останал съм с впечатлението, че имаш наблюдение върху световните парични потоци.
                  Е, в следствие на световната криза, в България ненадейно се издигнаха Хималаи по добрите стари речни корита и нещо повече, парите, или по-скоро - липсата на пари, започна да създава проблеми в определени "хранилки".

                  Коментар


                  • "Според Хартата на правата на човека:
                    Хората имат право на въоръжен бунт, включително и срещу държавата или държавни органи, ако държавата драстично нарушава или не обезпечава основните им права."

                    Този текст ми е много познат и мисля че е съм го гледал във началото на филм .
                    Или от "Блек холк" където в Сомалия американците му ядоха главата или в филма " Хотел Руанда ". Сега ще сваля само субовете кои от двата е и като разбера ще сваля и филм ада видя как е на английски изписано точно и да го напиша в чичо гугъл

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Да де, ама и ти малко манипулираш - Сега ГЕРБ са виновни, по твои думи.
                      А това е проблем между българи и цигани (етнически), който е натрупван 20-на години. Няма виновна партия, има виновна Върхушка.
                      Ще ми се в този проблем да не намесваме политически партии, защото няма единичен виновник.

                      Щом не си 20-30, то трябва да си спомняш преди 30-на години какво правеха циганите и най-вече - защо го правеха. Всички бяхме доволни - ние и те.
                      Има само една партия! Партията на мафията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                        Ефекта на доминото ....... недоволството и бунтовете сред народа могат да се разпространят невероятно бързо!
                        Няма да е Ефектът на доминото, по-лошо ще е - Имплозия. http://vbox7.com/play:3daca7a0

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          просто мразя елементарните манипулации, тип милиционер от Симеоново - ти харесваш ли ги
                          Да де, ама и ти малко манипулираш - Сега ГЕРБ са виновни, по твои думи.
                          А това е проблем между българи и цигани (етнически), който е натрупван 20-на години. Няма виновна партия, има виновна Върхушка.
                          Ще ми се в този проблем да не намесваме политически партии, защото няма единичен виновник.

                          Щом не си 20-30, то трябва да си спомняш преди 30-на години какво правеха циганите и най-вече - защо го правеха. Всички бяхме доволни - ние и те.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Истина е .. Циганите са извадили ножове и брадви . Мой познат DJ e бил там по работа
                            Ето ви малко храна за мляскане https://www.facebook.com/photo.php?v=271364339555495 Гледайте го докато агентите под прикритие не са го премахнали.Като инфо всичко де що насажда етническа омраза се трие поголовно из нета
                            Last edited by коки; 27.09.2011, 20:26.
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                              Всичко ми е ОК с поста ти, но с това в червеното олекваш, ЗДРАВО.
                              Нали се сещаш, че тук не сме по на 20-30 години??!!??!!

                              П.П. Поне не и аз.
                              Не си ме разбрал правилно значи- аз също не съм на 20-30 и поста ми беше за платените никове, които са на хранилка към Герб. Преди имаше само един на хранилка към комунетата - би гея и радославка, която май е бот, както и няколко "либерала" на хранилка към дпс. Сега е фул с герберастки никове, който само тролят. Имена искаш ли?

                              Не съм против герб (даже съм гласувал за тях мажоритарно), просто мразя елементарните манипулации, тип милиционер от Симеоново - ти харесваш ли ги
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                                Може и да няма Държава, но има инстинкти и най-силният от тях е този за самосъхранение.
                                Идея си нямат политиците какво ще последва.......
                                Ефекта на доминото ....... недоволството и бунтовете сред народа могат да се разпространят невероятно бързо!

                                Коментар

                                Working...
                                X