IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катуница се взриви !!! Какво предстои ???

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    За тези помпи има много яки боеприпаси за разгонване на тълпи. Ти явно знаеш само АК , той не е най ефективното нещо в такива ситуации.
    Вероятно са със стоп патрони или нещо такова. За АК, той си е за убиване по принцип не е подходящ за полиция. Мисълта ми е обаче, за какво им е тази пушка, като имат всичко друго, а насреща им никой няма оръжие.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Es ist eine Tragödie mitten in Europa: In vielen Ländern des Kontinents werden Roma von Rechtsextremisten drangsaliert. Der Rassismus gegen die Minderheit gilt vielerorts als gesellschaftsfähig - zur Lösung fehlt jede Strategie.

      Aus Datenschutzgründen wird Ihre IP-Adresse nur dann gespeichert, wenn Sie angemeldeter und eingeloggter Facebook-Nutzer sind. Wenn Sie mehr zum Thema Datenschutz wissen wollen, klicken Sie auf das i.
      In Osteuropa herrscht ein moderner Bürgerkrieg. Die Regierungen von Tschechien bis Bulgarien spielen ihn seit Jahren herunter, die westliche Öffentlichkeit weiß wenig von ihm: Es ist ein Krieg gegen die Roma. Es gibt Aufmärsche gegen sie, selbsternannte Ordnungshüter schikanieren und bedrohen sie; um die Viertel, in denen sie wohnen, werden Mauern errichtet; ihre Häuser werden angezündet; sie werden von ihren Wohnorten vertrieben, manchmal brutal ermordet.

      Коментар


      • ....да видим как вече изглеждаме през погледа на "чужденците"...
        http://www.spiegel.de/politik/auslan...788774,00.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
          е и мазмантията изпълзя от дупката.. три дена чака "материала" за публикуване ..и го дочака....
          Ха ха смешник .Ти май си пропуснал коментарите ми касаещи ,че това което се случва в Катуница си е по сценарий .Така ,че матреала съм го поснала само като потвърждение. Ще ти постна и нещо друго с което ще ти докажа ,че така сте се оплел в лъжи ,че се чудя има ли още шарани да ви вярват .Та под засилена полицейска охрана ,Рашков го бяха скрили вчера в х-л Шипка в София. Чудно как тъй се оказа същият снощи в Пловдив ,http://www.vsekiden.com/103299 където са го задържали и са му повдогнали обвинения за цък http://www.mediapool...news184472.html
          Ако някой са забравили аз не съм и да им припомня ,че контето главен секретар Калин Георгиев беше шеф на БОП в Пловдив дълго време, Менда Стоянова шеф на данъчното в Пловдив дълги години, а Катуница е все в този обхват. И когато висши сега чиновници се оправдават, че дълги години нищо не се е правило и затова се е стигнало дотук, да знаят , че все пак миналото пази някъде своите спомени.

          ХА ха имате новина .Сега СЪОБЩАВАТ по К3 на живо от НС,че парламентарната група на герб се е дистанцирала от Бойко.Зам.мин на МВР Вучков открито се опълчи с/у него
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Ето как родната прокуратура ни пази!

            http://dnes.dir.bg/news/prokuratura-...-9568769?nt=13
            Дим Русев

            Коментар


            • Според мен е крайно време страстите да се охладят. Да не дава господ някой циганин сега да направи беля .. ще стане страшно.. много по-страшно от преди, а Миролюба Бенатова казава доста интересни неща в отвореното си писмо. Това с опожарените къщи ми седи нагласена работа...няма да се изненадам ако има някаква сделка, за да бъдат подплашени ромите предизборно, за да не бъркат за кого да пуснат бюлетина....щото полицията може и да закъснее... дано да бъркам

              Иначе простотията и дивотията на циганите е пряко свързана с простотията и дивотията на обществото НИ... ако не вярвате погледнете английски цигани или финландски или френски... после ги сравнете с български и румънски...

              просто при тях като първични хора простотията и арогантността са много по-изчистени и ясно доловими и преди да ги обвиняваме няма да е зле да се огледаме..
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Екипът на “24 часа” запали свещичка в памет на убитото момче.

                С Атанас Петров, баща на убития Ангел , разговаря СПАС КУЗОВ:

                - Нашите съболезнования, г-н Петров.

                - Благодаря ви, защото по телевизията изкараха убийството на Ангел едва ли не пътен инцидент. Изобщо не беше така.

                - А как?

                - Напълно целенасочено внуците на Цар Киро убиха сина ми. Като се зададе бусът, Ангел ми вика: “Татко, сигурно бият пак някого от нашите.” А онзи, като ни видя, се засили чак от другия край на пътя, мина през затревения остров и закова пред нас. Синът ми се изправи пред него и вика: Спри се, бе, къде отиваш? А оня запали буса и го бутна, а после бавничко, бавничко мина върху него.

                Аз видях, че ще го смачка и се развиках, тропах по кабината:
                “Спри се, бе, спри се, бе, спри се, мачкаш ми дететооо!?”.
                Онзи го прекара под буса и го влачи 20 метра (мъжът се задавя от плач). Изтичах, прегърнах го: Стани, тате, стани, тате! А той примря- Кой точно беше зад волана и още колко души имаше в буса?

                - Една камара цигани бяха.

                - Конкретен повод, причина има ли, заради която те нападнаха сина ви?

                - Причината я знаем всички в селото. Внуците на Киро гледат, че дядо им купува гласове, политици. И малките си мислят, че са недосегаеми. Деребействат тук от години.

                Не работят, а само далавери. Говори се за джебчийство, наркотици.

                - Вие какво работите?

                - Виж ми ръцете, автотенекеджия съм. Цял живот се бъхтя, имам една кирлива кола. И децата ми са богатството. Те ми отнеха едното.

                - Ще заведете ли дело?

                - Дело ще има. Ще ги съдя, докато не ги видя всичките в затвора. Всичките цигани, дето бяха там, когато убиваха детето ми. Нищо че имат пари, една камара народ е измрял заради тях. Те от това ги имат парите. Аз цял живот бачкам и пак съм в батака, семейството си развалих да ходя по чужбина да печеля.

                - отСега палят наред къщите на Рашкови. Одобрявате ли този начин на възмездие?

                (Млад мъж се намесва в разговора.)

                - Редно е всички като Цар Киро да ги сполети справедливостта. Ние сме българи, това ви е ясно и на вас!Бащата: Недей така, мойто момче, има и хора между тях. Както ти си човек, така и те са човеци, имат семейство


                1.този сайт е полицейски-някой да не е съгласен с тази констатация
                2.вижте в мама БГ какво пишат

                Коментар


                • 27 септември 2011, 08:00


                  Отговор във връзка с отвореното писмо на протестиращите в село Катуница бе поместен във Фейсбук страницата на журналистката от bTV Миролюба Бенатова. През последните няколко дни тя бе обвинявана в сервилническо отношение към ромския Цар Киро след смъртния случай, при който загина 19-годишния Ангел Петров.
                  Ето какво пише Бенатова:

                  Аз направих репортаж от това, което се случваше, за което съм обвинена в пристрастност. Не съм корумпиран и пристрастен журналист, само защото не приемам да нарека геройство вид саморазправа, която е не по-добра от другите лоши неща, които се случват в Катуница.

                  Момчето е сгазено, вероятно нарочно, конфликтът е дългогодишен, жалбите от и срещу циганския клан са много, прокуратурата и полицията лавира между двата интереса, което води до последните събития. Не е нормално да се газят хора, както не е нормално да се палят къщи и коли. Показахме близки на убитото момче (първи), изтърпяхме псувни и удари, без да сме цигани или близки на Кирил Рашков. Бяхме нежелан свидетел на погрома и трябваше да се страхуваме и да не снимаме.

                  Ние не се изплашихме и разказахме това, което се случи - агитки на пловдивски футболни отбори унищожиха две къщи пред очите на "Жандармерията". Няма отговор на въпроса защо полицията не реагира срещу 200 души, които хвърляха запалителни вещества и камъни, режеха кабелите на телевизите (БНТ), заплашваха...

                  Показахме непокътнатата истинска къща на цар Киро, която полицията бе успяла да охранява добре, а феновете "случайно" не бяха открили, за да сринат. В двора имаше и 5-6 скъпи и здрави возила, също добре опазени от полицията.

                  "И вълкът сит, и агнето цяло"- и къщите изгорени (нищо, че не са обитаеми, достатъчно е за отпушване на напрежението), и Цар Киро доволен и добре опазен, защото е нужен за избори.

                  Хората с маските не бяха от Катуница, но жителите на Катуница ги подкрепиха. В наш материал хората разказаха защо одобряват саморазправата. Казват, че се чувстват дълго време тормозени от циганския клан, без да има адекватна реакция на властите.

                  Сега се очаква властите да реагират адекватно. Дано.





                  Ето част от коментарите

                  Bojidar Nikolov ·
                  Силно се надявам,че по новия метод на полицията всички задържани снощи ще бъдат изпратени в четери звездни хотели из Пампорово(пловдичани),Златни пясъци(варненлий) и тн.Рашков плаща!!!

                  ·
                  Здравко Рачев · Най-добър коментатор
                  Хайде,като сте независима медия, разкрийте кой е дал на мръсния мангал полицейски пропуск!! Иска ме ,име,фамилия,длъжност и тн!
                  Last edited by bingo; 28.09.2011, 14:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                    Храна за матреала... Цар Киро сам изпя покровителите си.ГЕРБ и
                    е и мазмантията изпълзя от дупката.. три дена чака "материала" за публикуване ..и го дочака....

                    Коментар


                    • Last edited by Данни; 22.11.2012, 12:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marketleverage Разгледай мнение
                        Ако стане масовост и няма пари държавата ще трябва да се промени така както искат хората за да им спази исканята... Държават е там за да им служи срещу парите които получава а не за да цоца пари от тях и да ги нарича лумпени пияни или хулигани


                        Защо да е лумпенско просто свещено право на мирен протест!!!


                        според теб не лумпенското е да дадеш повече пари за консумация, за да събере държавата повече да има да си харчи ли ?

                        ТИ ДАДЕЛИ ПРИМЕР ИЗХАРЧИ ЛИ ВСИЧКИТЕ ПАРИ КОИТО ИЗКАРА МИНАЛИЯ МЕСЕЦ ЗА ДА ИМ ПРИБЕРЕ ДЯНКОВ ДДС ТО ИЛИ СИ СКАТАЛ НЯКОИ НАЙ ЛИЦЕМЕРНО И ВИКАШ ДАЙТЕ ДА ДАДЕМ (ЛУМПЕН ПОД ПРИКРИТИЕ ЩЕ ИЗЛЕЗЕШ МАЙ)


                        пп Герб май ви шубе точно от тази форма на мирен протест щото на Дянков му е трудно да връзва бюджета
                        ама спри да харчиш бе пич , кой те спира ..стой гладен ,жаден , на тъмно , ходи пеша на всякъде , мръсен и окъсан..кой те спира . Недей да плащаш на никого нищо , пий вода от локвите ..и нека всеки който иска да го прави..Резултата ще е абсолютно противоположен на очаквания от тебе ..но то трябва да се мисли с главата ,а не под някакви емоции както ти правиш в момента..А между другото не виждам какво общо има с Герб или с някоя друга политическа сила ..Твоя протест е срещу държавата и нейните функции ...

                        Коментар


                        • Що болни мозъци са се събрале тук!!!

                          Коментар


                          • Храна за матреала Цар Киро сам изпя покровителите си.ГЕРБ и БСП на практика челно се сблъскаха в Катуница

                            На практика с две интервюта - вестникарско и телевизионно, Кирил Рашков сам разконспирира политиците, които го покровителстват.

                            Както винаги, когато стане нещо, което три дни изправя страната на нокти, и сега в Катуница гнусно замириса на политика. В интервю за “24 часа” Кирил Рашков, по-известен като цар Киро, ни каза половината от истината за смъртта на двама млади българи. “Цялата работа е, че тия хора са от една листа за изборите, а ние сме от друга”, казва Величеството. И съвсем простодушно дообяснява: “Аз се обърнах към ГЕРБ и сега много ги е яд… Моят син Ангел е №1 в листата на Национално движение “Единство”. Ще подкрепим ГЕРБ. Говорихме. Няма да кажа с кого, какво, що. Те са направили сондажи, разбрали накъде сме се ориентирали и ето отговорът им”.

                            Явор Гечев

                            Лидерът на младежката организация на БСП Явор Гечев пък в свое изявление казва другата половина от истината.
                            “Ангел (прегазеният в събота с бус 19-годишен младеж от Катуница – б.р.) бе един от нас, бе наш приятел, един от групата млади хора в с. Катуница, които искаха да живеят в собственото си населено място, да работят там и да бъдат сред приятелите си. Бе съратник на Младежкото обединение и участваше в редица акции, бе честен и открит”, казва Явор Гечев.

                            Какво излиза – че в Катуница един срещу друг са се изправили симпатизанти на ГЕРБ срещу БСП. Засега “лагерът” на опозицията е на минус с два човешки живота, а “лагерът” на поддръжниците на ГЕРБ е на плюс – с една напълно опазена от МВР къща на цар Киро. В събота, в нощта на погрома в Катуница, МВР правеше само това – да пази поддръжника си, с когото някой от лидерите на ГЕРБ нещо се е договорил, както ни разказва самият цар.

                            Симпатизантът на БСП беше прегазен на старта на предизборната кампания. Три дни след отвратителната политическа свада, довела до смъртта на двама младежи и до всенародни протести, научихме, че държавата и МВР, които в момента се представляват от ГЕРБ, продължават бащински да се грижат за разбойническата фамилия. “В къщата сме. Само разправят, че са ни извели. Носят ни ядене от някакви помощи, лимонадка и кока-кола. Около 20 човека сме тука – цялото семейство е около мен. Прибрал съм ги на сигурно”, казва пак в онова интервю Рашков-старши.

                            Такива интервюта трябва да се четат внимателно, защото те издават много. На практика с едно вестникарско интервю и с едно телевизионно участие по ТВ 7 в понеделник сутрин Кирил Рашков разконспирира политиците, които го покровителстват. Той показа грозното им, уродливо лице, лицемерните им обяснения как всички са равни пред закона, тайните им домогвания до властта на мръсните пари.

                            Защо ли всички политици мълчаха гузно досега и се криха зад фустите на жените си?

                            Упорито, в продължение на няколко дни медиите се опитват да изкарат спора в Катуница като спор за някакви имоти. Дори в началото нещата бяха представени така, че бившата кметица воювала с цар Киро заради имоти, от което трябваше да се подразбере, че тя иска да се облажи с нещо, към което и спиртният барон има претенции. Накрая се оказа, че онзи заграбил 80 декара общинска земя, а кметицата искала да се спазва законът.


                            Проблемът в Катуница изобщо не е битов, нито е социален. Той е политически и това го прави от национална важност.
                            Изборите никога не са били занимание почтено. И децата вече знаят, че в България е традиция да се купуват цигански гласове, така както е традиция да се яде шопска салата. Но нямаме опит в правене на кървави предизборни кампании. А сега се опитват да ни приучат точно към това. Наглецът цар Киро, който щял да подкрепи ГЕРБ, първо обясни, че сгазеният младеж сам се хвърлил под буса, пълен с въоръжени и агресивни поддръжници на ГЕРБ. А после обясни, че това бил пътен инцидент, станал от небрежност. Сега очаквам да ни увери, че ние всички сме крокодили, които живеят в река Нил.

                            Цветан Цветанов

                            Зад цялата тази катунишка история прозира опитът за наддаване за циганските гласове. Вместо да стои на мястото си и всекидневно да дава отчети какво прави МВР, за да намали до минимум това явление, Цветан Цветанов излезе в отпуск и се разшета из села и гета, за да договаря последни подробности. Такива царе като тоя Киро има на много места.

                            Най-често задаваният въпрос тези дни беше – къде е държавата? Ами тя е в отпуск и прави предизборната кампания на ГЕРБ. http://argumenti-bg.com/8573/tsar-ki...rovitelite-si/
                            Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                              тоест ти призоваваш да накажем бедните прослойки , пенсионерите , децата , болните и безпомощните хора с мисълта ,че това ще доведе до някакво решение на ситуацията ..така ли ..Бравос пич .Излез и на висок глас го кажи това , кажи го на децата си , на родителите пенсионери , кажи го на лекари , учители , полицаи. кажи го на болните в болницата , на инвалидите.. Ето това се нарича лумпенизиран начин на мислене...
                              и апропо това с Америка няма нищо общо като цели и метод за развитието на американската нация.
                              не го слушай Йосиф спри да плащаш всичко за което се сетиш ..но първо си помисли хубаво какво очакваш като резултат и ако стане масовост какво ще стане
                              Ако стане масовост и няма пари държавата ще трябва да се промени така както искат хората за да им спази исканята... Държават е там за да им служи срещу парите които получава а не за да цоца пари от тях и да ги нарича лумпени пияни или хулигани


                              Защо да е лумпенско просто свещено право на мирен протест!!!


                              според теб не лумпенското е да дадеш повече пари за консумация, за да събере държавата повече да има да си харчи ли ?

                              ТИ ДАДЕЛИ ПРИМЕР ИЗХАРЧИ ЛИ ВСИЧКИТЕ ПАРИ КОИТО ИЗКАРА МИНАЛИЯ МЕСЕЦ ЗА ДА ИМ ПРИБЕРЕ ДЯНКОВ ДДС ТО ИЛИ СИ СКАТАЛ НЯКОИ НАЙ ЛИЦЕМЕРНО И ВИКАШ ДАЙТЕ ДА ДАДЕМ (ЛУМПЕН ПОД ПРИКРИТИЕ ЩЕ ИЗЛЕЗЕШ МАЙ)


                              пп Герб май ви шубе точно от тази форма на мирен протест щото на Дянков му е трудно да връзва бюджета
                              Last edited by marketleverage; 28.09.2011, 14:07.
                              mWPCloud.com

                              Коментар


                              • 1. Oставка на правителството в 7 дневен срок (до 7 октомври), заради неизпълнение на основни негови конституционни задължения, явна некадърност, очебийна обвързаност с криминалната престъпност и изпълнение на антибългарски проекти(Аец Белене, концесията за шистов газ, ГМО) .

                                В срок от един месец съставяне на Правителство на националното спасение под егидата на ЕС с участието на експерти и хора необвързани с политически партии, бившата ДС, комунистическата номенклатура, икономическите мафиотско-бандитски структори и преди всичко: Патриоти.

                                2. Незабавно освобождаване на арестуваните българи в протестите и незабавно снемане на обвиненията и отменяне на присъдите срещу тях.

                                3. Парична компенсация за семействата на двете загинали момчета (Ангел Петров и Павел Толев).

                                4. Справедлива и адекватна присъда за убиеца на Ангел Петров в съответствие с българското законодателство.

                                5. Отнемане на имотите на Кирил Рашков (Киро Циганина) според разпоредбите на закона наскоро приет от Парламента.

                                Осъждането му (не само заведено дело срещу него) по бързата процедура за съучастничество в и организиране на убийството на Ангел Петров.

                                6. Незабавно и бързо разследване, подвеждане под отговорност и осъждане на синът и другите престъпни роднини на Кирил Рашков за съучастничество и извършване на трафик с наркотици, проституция, кражби и убиство.

                                7. Подвеждане под отговорност по бързата процедура и осъждането на всички осигурили „политическият чадър“ (прокуратура, данъчно, полиция, политици и т.н.) над Кирил Рашков.

                                8. Публична оценка от страна държавната власт на всички медии и журналисти, които манипулираха и крият важна информация за личността на Кирил Рашков , представят участващите в протестите и справедливият и законен гняв по коренно различен начин с цел да оневиняване на престъпните деяния на Кирил Рашков и маргинализират народното недоволство.
                                9. Искаме оставки на Главния Прокурор на РБ за неадекватната му и престъпно поведение спрямо справедливия народен гняв и изразено вълнение, с което застана на страна на местните феодали и организирана престъпност.

                                Искаме нови хора в щялата съдебна и административна структора на управлението на страната. Млади,необвързани с никоя партия или мафиотска структура, хора с реален трудов стаж и реални професии, хора с морал, а не корумпирани хомелиони и безскрупулни екзекутори на българската нация и Държава.

                                10. Искаме без отлагане и незабавно изработването на Програма за национално спасение - с реални и осъществими мерки за справяне със демографския колапс на българската нация.

                                11. Искаме незабавна и без отлагане смяна на политическата, съдебната и правоохранителната система.

                                Искаме нова Конституция на Република България!

                                ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!




                                Бих допълнил нещо крайно важно като искане:

                                Да бъдат изправени пред съдът всички лица, използвали властта си, дадена им от народът и държавата за да дават противоконституционни привилегии на хъхрещата раса !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X