IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврозоната експлодира. Нашите медии въвеждат цензура.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Без да имам нищо против Русия ми се ще да попитам какво е оставил Руския ботуш?
    Оставил ти е най-ценното, батка... Оставил ти е СВОБОДАТА след 500 години робски ярем!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      . Но от тия горе нито капитализъм можем да чакаме, нито социализъм.
      САМО ГРАБЕЖ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Ако говорим за пазарна икономика, не знам дали си наясно, но страни като Канада. Швеция и Германия са светлинни години преди нас и Венецуела на Уго Чавес. Тук никога не е имало капитализъм, поне не и в тоя вид като на запад. За това и във Венецуела броя бедни си е все същия, тук пък се увеличават, а в Германия безработицата е на най-ниското си ниво от 60 години насам.
        Ясно ми е за какво говориш, но ти казвам. Грешката не е в Тачър, а тук в нашите си комунисти на власт, особено последните 22 години. Само за справка - Тачър е тази която започна масова строителна програма на жилища за безимотни в Англия и само за 20 години процентите собствени жилища се смениха от - 5 % (само толкова от англичаните притежаваха имотите в страната преди 1978 г.), до на над 70 %.
        ми крадливи и продажни са - то е ясно но като няма държава така ще е - ЩЕ ДООКРАДАТ ВСИЧКО ОСТАНАЛО
        и двете неща са причината за настоящето положение -
        1.Крадливите и продажни политици
        2. Неолиберализмът като доктрина по която се разграби БГ след 90-та насам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
          Тачър е тази която почна приватизацията в Англия и особено приватизациите на монополи което е ГОлЯмА ГрЕШКА. В АНГЛИЯ съм живял комуналните услуги са супер скъпи а парите НЕ ОТИВАТ В ДЪРЖАВАТА - ние си продадохме структуроопределящи отрасли на чужденци и сега ни доят и от чужбина освен нашата си червена мафия- ТОВА СЪВСЕм СКАПА ИКОНОмИКАТА НА ДЪрЖВАТА - неолиберализъм е философията а такава доктрина се прилага само в страни от 3я свят каато нас - така СБ и МВФ РАЗСИПАХА ПОЛОВИНАТА СВЯТ
          Колкото до монополите прав си, но само за някой - смисъл от монопол в алкохола няма. В страни като Финландия и Норвегия алкохолиците са повече от в България - факт, но бих национализирал например енергийния сектор - изцяло и до дупка. За неспазване на клаузите по приватизационите договори, или бих притискал данъчно компаниите с ревизии и глоби, докато сами се откажат от дяловете си. После бих пуснал над 50 % от тях на борсата, бих запазил само блокираща квота и бих разпуснал сегашната комисия за регулации и бих ги тикнал в затвора - има си членове от закона под които попадат дори сега, като направя нова комисия в която да влизат синдикати и комитетите за защита на потребителите и сдруженията на индустриалците и бизнеса най-вече. Без да им плащаме по 13 милиона лева на година - на доброволни начала - в техен интерес е, да се събират 2 пъти в годината и да обсъждат цените на тока, газта и водата. Ако имат пълен кворум, да променят цените, ако не.... Бих пуснал и така вечно отлаганата борса за електроенергия + газ и горива, за да могат компаниите производители да хеджират. По принцип така се прави в цивилизованите държави.. Тук не. Но от тия горе нито капитализъм можем да чакаме, нито социализъм.
          Last edited by Jay Gould; 15.09.2011, 17:32.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
            ти не се меси в неща които не разбираш - ходи си коли прасето на село
            Аз прасето мога да заколя ама не знам ти какво ще заколиш.Щото вие комунистите освен хора друго не сте клали.Незнам комунист да може да произведе нещо.Комунистите ги бива да дрънкат празни приказки да убиват хора и да крадат.Друго не са доказали че умеят

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Без да имам нищо против Русия ми се ще да попитам какво е оставил Руския ботуш?Би ли ни разяснил.Дали култура дали прогрес или въшки простотия пиянства и кокошкарства.У нас е имало немци и руснаци и баба и дядо говореха до последно с уважение за немците и с отвращение за руснаците.Немците са плащали всичко каквото са взимали раздавали са шоколади на децата а руснаците изклали животните и обрали каквото има.
              ти не се меси в неща които не разбираш - ходи си коли прасето на село

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Където е минал английския ботуш е оставил само незарастващи и кървящи язви които никога не могат да оздравеят... Ирландия-Северна Ирландия, Гибралтар-Испания, Индия-Пакистан, Ирак-Кувейт, Израел-Палестина... да спомена само няколко.

                А, и да добавя... Руският сапог ни освободи от турското робство, догато английският ботуш помагаше на турците по време на Руско-Турската освободителна война!
                Без да имам нищо против Русия ми се ще да попитам какво е оставил Руския ботуш?Би ли ни разяснил.Дали култура дали прогрес или въшки простотия пиянства и кокошкарства.У нас е имало немци и руснаци и баба и дядо говореха до последно с уважение за немците и с отвращение за руснаците.Немците са плащали всичко каквото са взимали раздавали са шоколади на децата а руснаците изклали животните и обрали каквото има.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Ако говорим за пазарна икономика, не знам дали си наясно, но страни като Канада. Швеция и Германия са светлинни години преди нас и Венецуела на Уго Чавес. Тук никога не е имало капитализъм, поне не и в тоя вид като на запад. За това и във Венецуела броя бедни си е все същия, а в Германия безработицата е на най-ниското си ниво от 60 години насам.
                  Ясно ми е за какво говориш, но ти казвам. Грешката не е в Тачър, а тук в нашите си комунисти на власт, особено последните 22 години. Само за справка - Тачър е тази която започна масова строителна програма за жилища в Англия и само за 20 години процентите собствени жилища се смениха от - 5 % (само толкова от англичаните притежаваха имот преди 1978 г.), до на над 70 %.
                  Тачър е тази която почна приватизацията в Англия и особено приватизациите на монополи което е ГОлЯмА ГрЕШКА. В АНГЛИЯ съм живял комуналните услуги са супер скъпи а парите НЕ ОТИВАТ В ДЪРЖАВАТА - ние си продадохме структуроопределящи отрасли на чужденци и сега ни доят и от чужбина освен нашата си червена мафия- ТОВА СЪВСЕм СКАПА ИКОНОмИКАТА НА ДЪрЖВАТА - неолиберализъм е философията а такава доктрина се прилага само в страни от 3я свят каато нас - така СБ и МВФ РАЗСИПАХА ПОЛОВИНАТА СВЯТ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                    големи измишлъотини лафиш на последък - и децата знаят че от Англия сме видяли само лошо но вие пак с глупостите на Тачър за пазарна икономика и консерваторите които успяха да разсипат и тяхната икономика най-накрая
                    АНГЛО-САКСОНСКАТА политика е на ЗАГРАБВАНЕ НА РЕСУРСИТЕ НА ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ - само недей да ни убеждаваш в противното че е смешно
                    и не ти трябва да си русофил за да го проумееш
                    пак ти казам бъркаш жестоко и четеш погрешна литература - разсипията на Англия и САЩ започна именно от Тачър и Рейгън - рейгъномиката - а ти четеш глупостите на измислени разбирачи като онова сукалче Лъчо Богданов дето глам не разбира какво говори икономист ми станал
                    какво беше говорили като Тачър действали като Чавес ....... такава тглупост МОЖЕ ДА РОДИ САМО БОЛЕН МОЗЪК ако зействаха като Чавес шяхме да сме много по-добре

                    ето специално за теб статия - надявам се да прозреш истината най-накрая

                    Latvia In Crisis as Thatcher Free Market Model Collapses


                    http://www.globalresearch.ca/index.p...t=va&aid=14615
                    Tрейдъров не може ли да се усетиш че мястото ти не е в тоя форум.????!!!!!!!!Вземете това комунистите се съберете и си направете форум с име колко хубаво беше при Тато.За теб може да е било но аз не искам да чувам за тази простотия повече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                      ...
                      Ако говорим за пазарна икономика, не знам дали си наясно, но страни като Канада. Швеция и Германия са светлинни години преди нас и Венецуела на Уго Чавес. Тук никога не е имало капитализъм, поне не и в тоя вид като на запад. За това и във Венецуела броя бедни си е все същия, тук пък се увеличават, а в Германия безработицата е на най-ниското си ниво от 60 години насам.
                      Ясно ми е за какво говориш, но ти казвам. Грешката не е в Тачър, а тук в нашите си комунисти на власт, особено последните 22 години. Само за справка - Тачър е тази която започна масова строителна програма на жилища за безимотни в Англия и само за 20 години процентите собствени жилища се смениха от - 5 % (само толкова от англичаните притежаваха имотите в страната преди 1978 г.), до на над 70 %.
                      Last edited by Jay Gould; 15.09.2011, 17:18.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Добре де, ама през последните 20 години пак не си мръднал от това ниво... Не само че не си мръднал нагоре, но и деградираш... Сега кой те спира?...
                        това всъщност важи за тебе. пълно е с такива многознайковци, които отричат всичко днес, а се умиляват по миналото..това явно показва, че вече залязваш титане на мисълта
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Добре де, ама през последните 20 години пак не си мръднал от това ниво... Не само че не си мръднал нагоре, но и деградираш... Сега кой те спира?...
                          щом така си мислиш, добре
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                            Шибаняците тогава ми спряха развитието до едно ниво -
                            Добре де, ама през последните 20 години пак не си мръднал от това ниво... Не само че не си мръднал нагоре, но и деградираш... Сега кой те спира?...
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                              Трейдъре, аз съм живял при шибания ви СоциализЪм и знам за какво иде реч, така, че не ми приказвай - бля-бля.
                              Шибаняците тогава ми спряха развитието до едно ниво - нагоре били запазени постовете - за да тикат напред внучето на един партизанин. Който разбира се излезе пълен некадърник, така, че после пак опряха до мен - абе ние имаме нужда от теб, но аз такива неща не прощавам. Помня режима на тока и това, че не можех да си купя телевизор, защото пред Млад техник, се чакаше ред 3 месеца. Помня магазини в края на 80 те години, помня, че не ме пуснаха да ида при едно страхотно гадже в Сундсвал въпреки, че имах всички шибани покани и документи който комунистическата феодална сволач искаше. Виж, иначе международни паспорти издаваха, но само ако си синче на някой комунистически тъпак! На турци издаваха после, но на българи не! Шибания ви социализъм, с всичките му феодални привилегии не го ща! Пък и нито БКП на времето, ното от БСП съм получавал някога нещо. Дори обратно, един образ с офис в дома на Българо-Руската дружба още ми дължи 4800 лева. Анадънмо. За това не ми говори като на първолак.
                              никой не ти говори за социализъм макар че ако трябва да се сравнява с неолиберализма държавно планирана ИКОНОМИКА е В ПЪТИ ПО -ДОБрЕ
                              ТРЯБВАШЕ да се прави държавно регулиран капитализъм какъвто има в няколко страни в Запазна Европа и в Канада - бтв да ти казвам ли че в Канада дори магазините за алкохол на някой места са държавни и са монополи - демек може да си купиш само от там но приходите отиват за държавата
                              НИЕ тук "приватизирахме" разбирай разпродадохме и окрадохме почти всичко на безценица политиците обраха всичко и са еба майката
                              ПРОЧЕТИ СТАТИЯТА
                              Last edited by all_trader2; 15.09.2011, 17:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
                                ..
                                какво беше говорили като Тачър действали като Чавес ....... такава тглупост МОЖЕ ДА РОДИ САМО БОЛЕН МОЗЪК ако зействаха като Чавес шяхме да сме много по-добре
                                Трейдъре, аз съм живял при шибания ви СоциализЪм и знам за какво иде реч, така, че не ми приказвай - бля-бля.
                                Шибаняците тогава ми спряха развитието до едно ниво - Било ми стигало това до което съм би стигнал за 5 г. - нагоре били запазени постовете - за да тикат напред внучето на един партизанин. Който разбира се излезе пълен некадърник, така, че после пак опряха до мен - абе ние имаме нужда от теб, но аз такива неща не прощавам. Помня режима на тока и това, че не можех да си купя телевизор, защото пред Млад техник, се чакаше ред 3 месеца. Помня магазини в края на 80 те години в които нямаше нищо, дори ядене, помня, че не ме пуснаха да ида при едно страхотно гадже в Сундсвал въпреки, че имах всички покани и документи който комунистическо феодалната сволач искаше. Виж, иначе международни паспорти издаваха, но само ако си синче на някой комунистически тъпак! На турци издаваха после, но на българи не! Тоя социализъм, с всичките му феодални привилегии не го ща! Пък и нито БКП на времето, ното от БСП сега съм получавал някога нещо. Дори обратно, един образ с офис в дома на Българо-Руската дружба още ми дължи 4800 лева. Анадънмо. За това не ми говори като на първолак.
                                Last edited by Jay Gould; 15.09.2011, 17:01.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X