IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Филателия въпрос

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте отново... след 13 години. Тогава бях публикувал моят Е-mail: danphild@gmail.com за филателна информация. Една корекция на коментиращ тук - марките не се издават по желание на клиента, а отстрани има винетки, които нямат стойност и там можеш да си поръчаш да поставят лика ти в някакъв тираж, аз така го разбрах. Има клипче на една журналистка за това, как се създават и издават марките и тя се изрази неправилно. Днес отново съм на линия и мога да ви ориентирам в този интересен свят на пощенските марки. Весел ден и щастливи случайности!

    Коментар


    • как мога да разбера дали марките не са принтирани от някой продавач а са оригинални ?

      Коментар


      • Може ли да има добра цена голяма колекция от нови МНХ блокове марки с животни от екзотичните страни ?

        Коментар


        • може и да е печеливша тая инвестиция ама ако си експерт.освен това неликвидна ми се види. по добре земи инвестирай в нещо по просто и ликвидно

          Коментар


          • A тези каталози Michel марките които са вътре , марките с код ? , понеже съм фен на марки с животни тези от Гвинея , Бурунди и т.н са ми много приятни. Доста добри попълнения са за колекция.

            Коментар


            • Аз лично съм скептичен.
              Преди време в пощите забелязах, че имат услуга и могат да направят марки с каквато снимка клиентът пожелае. Ако, да речем, направиш на детето си и след години стане рок звезда или пък космонавт, току-виж се окаже добра инвестиция, за другото се съмнявам.

              Коментар


              • Филателия въпрос

                Здравейте колеги , интересува ме дали инвестицията в новите марки 2010+ години е добра. Доста добри блокове и марки излизат вече.
              Working...
              X