IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Златни монети

    леля Пена - представи си ЗНАМ, а също така и цената към момента на световните пазари е 408.15/75
    така, че продавам с -50 от спот цената

    Коментар


    • Златни монети

      31,1035 грама е една тройунция

      Коментар


      • Златни монети

        Абе колегата дето почна темата, да ги донесе тия монети
        ей тука на Магурата да намине, ще ги оценим всичките!
        Само ще се качим тука в офиса в една кооперация да ги види експерта, той
        да почака малко долу само, веднага се връщаме.

        Коментар


        • Златни монети

          Какви са ти монетите съвременни ли - кой им е издал сертификата, кой ги е произвел - Argor Heraeus ли кой ли. нищо не казваш

          Коментар


          • Златни монети

            Прдавам тройунция злато за 348.60 $ - към днешна дата. Реална доставка в рамките на страната.
            Очаквам купувачите да се наредят на опашка ;-)

            Коментар


            • Златни монети

              Хора разваляте ми темата.Дайте по същество.

              Коментар


              • Тройунция злато

                Medika, mnogo si nazad, zlototo ste pada ot sega natatuk! Dolara e za nagore, kude gi vidja tezi stojnosti ))

                Коментар


                • Тройунция злато

                  Goldy, 24 karata, 100% sigurno sus stempel i serifikat na kjulche ili kak, kato bijuta? Merci za otgovora?

                  Коментар


                  • Тройунция злато

                    Prognozata e za 450-480,ti misli6 li kato pi6e6?

                    Коментар


                    • Тройунция злато

                      Продавам злато - цена за трой унция 365.00 USD

                      Коментар


                      • Златни монети

                        Do slatar:Vurna li se ot chujbina?

                        Коментар


                        • Златни монети

                          todore v momenta imam koli4estvo ot tazi moneta no svanni ste izmislim nesto sto se kasae do pib zasluzava admirazii zatova 4e edinstvena prodava 4uzdi zlatni moneti no iavno na consignazia zastoto zenite ine sa gavkavi na svobodnia pazar sastatastoka moze da se kupi sas 20 % po evtino no tova e da imas magazin na kiose

                          Коментар


                          • Златни монети

                            Благодаря, Петко имам 2 бр. от Света Троица Богородица Рукотворчица или по твоему Мадоната с маденеца. Интерисува ли те покупката им. Ако , да отговори ми да ти пиша ли на мейла за подробности?

                            Коментар


                            • Златни монети

                              monetata na bogorodiza s mladeneza e iz4erpana i ne moze da se kupi ot bnb zatova struva 70-80 leva na vtori4nia pazar sto se kasae do napoleonite i drugite zlatni moneti ot latinskata zlatna sistema zenata e 115-120 leva ako niamat numizmati4na stoinost a kogato govorim za anti4ni moneti parviat vapros e originalni li sa ili falsifikati balgaria e stranata na nai dobrite savremenni maistori na takiva moneti

                              Коментар


                              • Златни монети

                                Лекс го върна в първо отделение.Не му напомняй!Колкото до това дали разбира?...ми нека си каже мнението...нали му зададоха въпрос!

                                Коментар

                                Working...
                                X