IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rumencho3
    Галба да разбирам ли, че твоето мнение е, че това е добра цена на монетата - при добро качество разбира се.
    Да ,за перфектна! Такава, която не е била в обръщение. Аз имам 2 бр ,но тази цена бих дал ,ако видя монетата ,това обаче не става на търговете. Според каталога уникат е 1200лв. Но такова чудо не се намира. Св.Георги -8.64гр.тираж 1500бр. цена 1,200лв.,-20лв.-1894г.-6,4516гр.тираж 100,000 цена 1200лв.-веднага заменям и бих почерпил яко.

    Коментар


    • Галба да разбирам ли, че твоето мнение е, че това е добра цена на монетата - при добро качество разбира се.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rumencho3
        Абе хора каква е тая цена дето я гледам в един аукцион за 20 лв. от 1894 г. на Фердинанд - 1020 лв. Това реално ли е или аз вземам да се чалдисвам?
        Реална е, ако някой плати! :-) И ако монетата е перфектна и цената е такава!

        Коментар


        • Абе хора каква е тая цена дето я гледам в един аукцион за 20 лв. от 1894 г. на Фердинанд - 1020 лв. Това реално ли е или аз вземам да се чалдисвам?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от budko_kneja
            kajete mi ne6to za 10santim ne6to kato cena?

            А,кой продава?

            Коментар


            • kajete mi ne6to za 10santim ne6to kato cena?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ivan_will
                Първоначално изпратено от GALBA
                Първоначално изпратено от ivan_will
                Имате ли информация за монета, на която е изобразено - някой от българските царе(1200-1396), държащ жезъл, а в другата си ръка има сфера с кръст отгоре. Отсрани него има надписи!
                Моля ако се сещате за коя монета става жъпрос даите линк към нейна снимка и на колко горе-долу се оценява.
                Този въпрос, е гатанка ли? Аз ,например се досещам,но за да е по-топло, ще предположа първо цената ;от 10 лв. до около 150 лв. и дори си я представям една тънка протрита и няма кой да даде 10 лв. А, дали не е пробита?!:-) Пич ,дай линк ти! Снимай я поне,може и да получиш коректен отговор.
                Прав си затова, че е тънка, протрита, и с дупка , но просто исках някой да ми даде информация за нея, снимки и т.н. !!!
                Та ако някой наистина има информация за (link) моля да каже
                Отдавна проверявахме монетата колко карата е и мисля че беше 24!
                И пак моля някой да даде линк за снимки на тази монета , колко струва и тем подобни

                Коментар


                • Виж сега не се заяждам с никого и неказвам че ще купувам или продавам имам скромна колекция от монети и бакноти, но на последната нумизматична сбирка в Габрово имаше 5-то левки на 20 лв. но не видях някой да купува.[/quote]

                  Аз и не съм го възприел като заяждане - а като възможност - наистина бих си купил известно количество дори и на 20 лв.
                  remember remember the fifth of november

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1
                    Първоначално изпратено от bobi13
                    Първоначално изпратено от petkan
                    Каква е цената на сребърни монети от 1857,1877,1894?
                    От 1857 и 1877 Български монети няма има Руски, а от 1894 1, 2 и 5 лв. цени 1- 2.5 лв. 2 - 5.0 лв. 5- 15.0 лв.
                    Bobi13 - дай малко 5-то левки на 15,00 лв.
                    Ще ти бъда мн. благодарен!
                    Виж сега не се заяждам с никого и неказвам че ще купувам или продавам имам скромна колекция от монети и бакноти, но на последната нумизматична сбирка в Габрово имаше 5-то левки на 20 лв. но не видях някой да купува.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bobi13
                      Първоначално изпратено от petkan
                      Каква е цената на сребърни монети от 1857,1877,1894?
                      От 1857 и 1877 Български монети няма има Руски, а от 1894 1, 2 и 5 лв. цени 1- 2.5 лв. 2 - 5.0 лв. 5- 15.0 лв.
                      Bobi13 - дай малко 5-то левки на 15,00 лв.
                      Ще ти бъда мн. благодарен!
                      remember remember the fifth of november

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bobi13
                        Първоначално изпратено от profix
                        Първоначално изпратено от bobi13
                        Първоначално изпратено от profix
                        Аз имам сребърни монети от Борисово време преди 9-ти септември.
                        Колко струват примерно монета от 20 лв. сребърни от 1930 г. ?
                        20 лв. 1930 г. тежи 4 гр. проба 500/1000 струва 1.20 лв.
                        Много малко. Не очаквах, че е толкова евтина.
                        Имам и от 1912, 1913,1920,1940 - 5,10,20 левови монети. И те ли са толкова евтини?
                        От 1920 Български монети няма,от 1940 не струват обсолютно нищо, а от 1912, 1913 цена имат само 0.50 , 1 и 2 лв. Цени 0.50- 1.25 лв. 1 - 2.5 лв. 2- 5.0 лв.
                        Благодаря ти.

                        Коментар


                        • да 1857 и 1877 са копейка и полтица

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petkan
                            Каква е цената на сребърни монети от 1857,1877,1894?
                            От 1857 и 1877 Български монети няма има Руски, а от 1894 1, 2 и 5 лв. цени 1- 2.5 лв. 2 - 5.0 лв. 5- 15.0 лв.

                            Коментар


                            • Каква е цената на сребърни монети от 1857,1877,1894?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от profix
                                Първоначално изпратено от bobi13
                                Първоначално изпратено от profix
                                Аз имам сребърни монети от Борисово време преди 9-ти септември.
                                Колко струват примерно монета от 20 лв. сребърни от 1930 г. ?
                                20 лв. 1930 г. тежи 4 гр. проба 500/1000 струва 1.20 лв.
                                Много малко. Не очаквах, че е толкова евтина.
                                Имам и от 1912, 1913,1920,1940 - 5,10,20 левови монети. И те ли са толкова евтини?


                                Обиколи селските къши за стари монети.Може да изкараш някой лев.За борса разбра че не ставаш

                                Коментар

                                Working...
                                X