IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [quote="rumencho3"]Здравейте. Току що си взех 20 марки златни 1872 г. на Кайзер Вилхелм. Какви ще са коментарите Ви ще ми е интересно.

    Този мисля беше Prussia 1872г.7.9650г.900проба има 3 разновидности
    аз имам А, Дано си подбрал добро качество.Хубава монета!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от rumencho3
      И след това не си ли личи.
      Нищо не личи,проверява се в лаборатория.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от monopola
        а щом я имаш няма кво да праскаме банаката. Давай направо цена и да почваме да си мерим пи....те.
        Нямам цена! Сериозно! Не ми пречи!Много се надувам с нея!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rumencho3
          Галба все забравям да те питам какво стана с онзи Пертинакс. Какво се оказа в крайна сметка. Доколкото се сещам той е император някъде след Комод.
          И какъв ти е коментара за марките?
          Оказа се ,че е Ал. Север ,разчетох го при някакъв търг където бе сниман. "Патимакс",както предположих е part max.

          За марките? Нещо не включвам. Ще върна малко назад,но сигурно утре.

          Коментар


          • Може и да съм те споменал в същият пост, но "падуан" не беше за теб. :-)
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Приятна вечер на всички и .... нека силата бъде с Вас.

              Коментар


              • Ами не знам Императоре помислих, че пишеш на мен. Друг Руменчо не виждам.

                Коментар


                • Монопол по-добре си мерете монетите. За другото все ще има някой обиден.

                  Коментар


                  • Руменчо - не ти падуанът - той си знай кой е.... защо реши, че си ти?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Галба все забравям да те питам какво стана с онзи Пертинакс. Какво се оказа в крайна сметка. Доколкото се сещам той е император някъде след Комод.
                      И какъв ти е коментара за марките?

                      Коментар


                      • а щом я имаш няма кво да праскаме банаката. Давай направо цена и да почваме да си мерим пи....те.

                        Коментар


                        • И след това не си ли личи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rumencho3
                            И Галба нещо не разбрах - как така се "взема" от друга монета и се "монтира". Този монтаж трябва да си личи от километри.
                            Лесна работа ,дори за посредствен златар.Веднаж присъствах.

                            Коментар


                            • И Галба нещо не разбрах - как така се "взема" от друга монета и се "монтира". Този монтаж трябва да си личи от километри.

                              Коментар


                              • Здравейте. Току що си взех 20 марки златни 1872 г. на Кайзер Вилхелм. Какви ще са коментарите Ви ще ми е интересно.
                                Императоре и на мен ми е приятно да общувам с теб, за съжаление обаче отдавна минах падуанската възраст.

                                Коментар

                                Working...
                                X