IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Златни монети

    Imperatore, za tvoe svedenie, zlatoto i platinata koito godishno vlizaha v rezerava (pone navremeto, kogato minite bjaha durjavni) nadhvurlja v mnoooogo puti tova koeto se secheshe na moneti. Otnosno drugata ti ideja - da nasechem vsichko na moneti stoto bili po-skupi, go priemam kato daskalski majtap )))

    Коментар


    • Златни монети

      Padon, zaradi vas pochnah veche gluposti da govorja, da se chete trojunzia, a ne trojna unzia ))) Ste me poburkate "investitori" takiva ))))

      Коментар


      • Златни монети

        EDNA TROJNA UNZIA (UNIZIA ZA KRATKO) E = 31,1035 g !!!!!!!!!!

        Коментар


        • Златни монети

          Сетих се, че тоже има и ценни банкноти - напр. 5-бонката "Ботевка" от 1924-та или Мадарския конник от 1990-та, стотарката, дето така и не беше пусната...
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Златни монети

            Има вярно, но някои редки емисии са доста ценни... например оная пробитата - за милениумът. Мисля, в чужбина може да се спечели от тях.
            Между другото - на мястото на БНБ, бих насякъл на монети целият златен резерв - така това злато ще стане по-стойностно и по-скъпо. То май те това и правят де - малко по малко...

            Е, аз пак ще поизляза... приятно лафене.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Златни монети

              За любителите на злато;Инвестицията в съвременни златни монети,не е най-добрата.Цената в банката е висока,може би внуците ни ,ще поспечелят някой лев,е златото на Фердинад,това е нещо друго!

              Коментар


              • Златни монети

                Не, май тройунцията е 30-тина гр... Реститутът - така ли е?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Златни монети

                  Привет,Смехурана,2лв 1882 г.като сребро има двойно по-висока цена,за левчето си права,все пак ако ги намериш в перфектно качество,ще ти дам 50 лв.Сериозно!Все пак съмнявам се ,че можеш да ги намериш!
                  И,ако ти попадне желязо,но от1941 перфектно качество,не чакай да те молят,бих ти платил добри пари за желязо!

                  Коментар


                  • Златни монети

                    до JAK RESTITUT

                    Edna unzia e 31,1035 g!
                    Това означава ли, че една тройунция е 3 х 31,1035 гр, защото цената е на тройунция? - около 650 лв.

                    Коментар


                    • Златни монети

                      Мислиш ли, че са останали? Надявам се...
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Златни монети

                        Ima li njakoj da prodava paladium???

                        Коментар


                        • Златни монети

                          Sega se sestam, serijata e mnogo gotina. Malki gotini parichki sa, osobenno platinenata e mnogo simpatichna. Struva si spored men, tiraja ne e koj znae kolko goljam.

                          Коментар


                          • Златни монети

                            Сега се сетих... преди доста години вече БНБ беше пуснала серия - една сребърна паричка, една златна паричка и една платитена паричка... това е добра идея ли - човекът да си вземе тая серийка? Някой ще ме посъветва ли?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Златни монети

                              Че как да не сме на едно мнение - това е неоспорим факт.
                              Мани ги тия кюлчета... иначе и аз мисля да си намеря няколко готини парички...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Златни монети

                                Imp. edin put da sme na edno mnenie s teb ))) Greshno si me razbral, az ne go kupuvam kato investizia, a prosto kato kolekzioner Inache ste si kupja kjulcheta

                                Коментар

                                Working...
                                X