IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 1/2 стотинка

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе има ли някъде актуални цени на монети На времето като ученик събирах беше ми голяма страст та дори и тази стинка имам

    Коментар


    • За 800 ЛЕВА ЛИ Е.ПРОДАВАШ..

      Коментар


      • Ей не се научиха да качват инфо.

        Емисия: 1888 г.
        Номинална стойност – 2 ½ стотинки
        Метал, проба – Cu 750/1000, Ni 250/1000
        Тегло – 2 г
        Диаметър – 15 мм
        Гурт – гладък
        Тираж – 11 646 666
        Отсечена в Брюксел, Белгия
        Last edited by коки; 02.04.2015, 22:20.
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SpeeDeRa10 Разгледай мнение
          Здравейте колеги , преди време намерих една моя стара монета 2 стотинки и половина ( 2 1/2 ) две и една втора.Продавам я който се интересува да ми пише тук на Лично Съобщение или на емайл - speed1234567@abv.bg

          Ето и снимка
          Снимай обратната страна, дано ми хареса че Баба ми има рожден ден скоро.

          Коментар


          • Продавам 2 1/2 стотинка

            Здравейте колеги , преди време намерих една моя стара монета 2 стотинки и половина ( 2 1/2 ) две и една втора.Продавам я който се интересува да ми пише тук на Лично Съобщение или на емайл - speed1234567@abv.bg

            Ето и снимка
          Working...
          X