IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сребърни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение

    Ха - ако продаваш Инвестиционни Монети, като тези които аз съм писал че продавам бих си купил от теб на 50 лв. за унция.
    Мога да ти продам 20-30 филхармонии и кленови листа по 55 лв бройката.
    На далавера ще си, взимаш по 55 и продаваш по 65лв!



    Борис Христов ги продавам на кутия 100 бр за 4900лв

    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

      Аз продавам унции по 50-55 лв и никой не ги купува. Успех в продажбите!
      Ха - ако продаваш Инвестиционни Монети, като тези които аз съм писал че продавам бих си купил от теб на 50 лв. за унция. Още повече пишеш че никой не ги купува.
      А ако продаваш нещо като това: https://mint.bg/shop/uncategorized/1...сове-бо/ (щото и това Унция Сребро) Благодарско - купил съм си достатъчно
      remember remember the fifth of november

      Коментар


      • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение

        При борсова цена в момента от 14,26 долара е абсолютно логично никой да не ги купува, нали?.
        Това е ясно. Аз си купувам постоянно злато и сребро. И понкога ей така за спорта пускам нещо за продажба с 30% надценка. 20-30 монетки продадени за годината-продажби ли са?
        Продажбите не са ми самоцел. Мухлясало злато и сребро няма:-)


        Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

          Аз продавам унции по 50-55 лв и никой не ги купува. Успех в продажбите!
          При борсова цена в момента от 14,26 долара е абсолютно логично никой да не ги купува, нали? Идеята на инвестиционното злато и сребро не е да го купиш за двойна на борсовата цена и после да изгубиш 55 %, ако решиш да го продадеш! Нищо лично, но това са нещата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
            Продавам Сребърни Монети по 1 унция
            Аз продавам унции по 50-55 лв и никой не ги купува. Успех в продажбите!

            Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
              Продавам Сребърни Монети по 1 унция - Виенски филхармонии, Кленов лист, Американски орел. Цена 65 лв./бр. Цената е твърда и няма отстъпки за количества. Засега продавам само до 10 бр. и ако искате 1 монета - получавате Виенска филхармония, за 2 монети: Виенска + Кленов лист, за 3 монети от 3-те по една. и т.н. Монетите са в капсули и никога не са отваряни.
              Предвид епидемията - изпращам само с Еконт наложен платеж, опция преглед и тест.
              Приемам плащане и с Криптовалути (Биткоин, Лайткоин или Етерум) по цени на Kraken.com
              За контакти - ЛС тук.
              Монетите са много красиви и вероятно след 100 г. ще вървят скъпо.

              Обаче, в настоящия момент хич не може да се печели от сребро в БГ. От злато може, защото много поскъпна, същевременно среброто се изкупува евтино (ако разглеждаме периода 2010-2020 г.).

              Коментар


              • Продавам Сребърни Монети по 1 унция - Виенски филхармонии, Кленов лист, Американски орел. Цена 65 лв./бр. Цената е твърда и няма отстъпки за количества. Засега продавам само до 10 бр. и ако искате 1 монета - получавате Виенска филхармония, за 2 монети: Виенска + Кленов лист, за 3 монети от 3-те по една. и т.н. Монетите са в капсули и никога не са отваряни.
                Предвид епидемията - изпращам само с Еконт наложен платеж, опция преглед и тест.
                Приемам плащане и с Криптовалути (Биткоин, Лайткоин или Етерум) по цени на Kraken.com
                За контакти - ЛС тук.
                Last edited by marin1; 31.03.2020, 15:28.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Масовото мнение на колеги нумизмати и инвеститори, че това е посредствена, даже грозна монета като дизайн. Тиража и наистина не е голем, но в случая това не е решаващо. Има две монети с по 3000 тираж, които все оше не са изчерпани.
                  Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                    Изобщо не си правете труда да търсите, този пробит талер струва само теглото си в сребро, демек за скрап е.

                    Какво те интересува за монетата Спортна стрелба? В БНБ я има, масова монета, аукциона е зарит с нея.
                    Ами защо не е изчерпана като е с вравнително малък тираж?
                    Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от музовир Разгледай мнение
                      Не сте сбъркали мястото, поради простия факт, че аз притежавам същата монета като вашата. Сега видях. Монетата е от Австрийската империя, но не се сещам за каква цена се продава. Бях я намерил преди време. Сега пак ще потърся и ако намеря ще ви кажа веднага на каква сходна цена се продава в западна европа.

                      ПП. Не си мислете , че в темата сребърни монети се пише само за това какво вие предлагате. Тук всеки пише за своите монети.
                      Изобщо не си правете труда да търсите, този пробит талер струва само теглото си в сребро, демек за скрап е.

                      Какво те интересува за монетата Спортна стрелба? В БНБ я има, масова монета, аукциона е зарит с нея.
                      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nesita Разгледай мнение
                        Е чак пък 2008-ма може би 1761-ва!? Както и да е очаквах по сериозно отношение ,явно съм сбъркала мястото.
                        Не сте сбъркали мястото, поради простия факт, че аз притежавам същата монета като вашата. Сега видях. Монетата е от Австрийската империя, но не се сещам за каква цена се продава. Бях я намерил преди време. Сега пак ще потърся и ако намеря ще ви кажа веднага на каква сходна цена се продава в западна европа.

                        ПП. Не си мислете , че в темата сребърни монети се пише само за това какво вие предлагате. Тук всеки пише за своите монети.
                        Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                        Коментар


                        • Е чак пък 2008-ма може би 1761-ва!? Както и да е очаквах по сериозно отношение ,явно съм сбъркала мястото.

                          Коментар


                          • Колеги какво ви е мнението за монетата "спортна стрелба" от 2008-ма?
                            Имот на 700м. Добре, че не съм Gastarbeiter!

                            Коментар


                            • Здравейте ,знаете ли нещо за тази монета има ли някаква стойност?
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Промо Разгледай мнение
                                Годината на маймуната:
                                http://www.goldstackers.com.au/store...nkey-2016.html
                                Или пък това:
                                http://auction.bg/A2692588-%D0%9B%D0...90%D0%A2%D0%90

                                Също и това:
                                http://www.apmex.com/category/27325/...ar-coin-series
                                Last edited by бай Промо; 07.04.2016, 16:45.

                                Коментар

                                Working...
                                X