IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сребърни монети

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NikolayD Разгледай мнение
    Тези младежи от Тавекса ги знам, но няма никакъв шанс да им дам толкова много за бройка. Въпросът ми основно беше към колегите от форума, които са коментирали по-долу. Ако някой има адекватна оферта може да ми пише и на лично.
    тогава си поръчай на 53 лв. от другите естонци, да спестиш ДДС-то

    Коментар


    • Тези младежи от Тавекса ги знам, но няма никакъв шанс да им дам толкова много за бройка. Въпросът ми основно беше към колегите от форума, които са коментирали по-долу. Ако някой има адекватна оферта може да ми пише и на лично.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NikolayD Разгледай мнение
        Някой продава ли сребърни 1oz Виенска филхармония, кленов лист или австралийско кенгуро и на каква цена?
        да, едни хора в Тавекса, на 69 лева бройката.

        Коментар


        • Някой продава ли сребърни 1oz Виенска филхармония, кленов лист или австралийско кенгуро и на каква цена?

          Коментар


          • 10 лева, 2021 г. Българско възраждане • 200 години от рождението на Г. С. Раковски
            https://www.bnb.bg/NotesAndCoins/NAC...2021_1_10LV_BG


            remember remember the fifth of november

            Коментар


            • Хоп: http://bnb.bg/PressOffice/POPressRel...PR_20200803_BG Сбърках с има/няма 1 седмица
              А междувременно от края на миналата седмица и за златните:
              http://bnb.bg/PressOffice/POPressRel...PR_20200731_BG
              remember remember the fifth of november

              Коментар


              • Не знам дали някой обрна внимание на долното прессъобщение БНБ от миналата седмица, но до края на тази седмицата очаквам ново такова!!!
                http://bnb.bg/PressOffice/POPressRel...PR_20200716_BG
                Last edited by marin1; 21.07.2020, 16:35.
                remember remember the fifth of november

                Коментар


                • Колеги, бих се разделил с малко 1oz кленови листа на 60лв (цената подлежи на коментар, в зависимост от количеството). Само София.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                    Мога да ти продам 20-30 филхармонии и кленови листа по 55 лв бройката.
                    На далавера ще си, взимаш по 55 и продаваш по 65лв!



                    Борис Христов ги продавам на кутия 100 бр за 4900лв
                    Колега,готов съм да купя една кутия!Пиши на личния!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                      Ха,ха,ха
                      при положение че има тонове монети по 45-50 лв за унция трябва да намерите баламурници за да купят на 70 лв
                      Лично аз продавам и на 50 и на 55 и на 60 лв унцията според количеството.
                      ти, сега бизнес модел ли ще ни разваляш?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                        Ха,ха,ха
                        при положение че има тонове монети по 45-50 лв за унция трябва да намерите баламурници за да купят на 70 лв
                        Лично аз продавам и на 50 и на 55 и на 60 лв унцията според количеството.
                        И АЗ!!!

                        Коментар


                        • Ха,ха,ха
                          при положение че има тонове монети по 45-50 лв за унция трябва да намерите баламурници за да купят на 70 лв
                          Лично аз продавам и на 50 и на 55 и на 60 лв унцията според количеството.
                          Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                          Коментар


                          • Имам 30 Oz сребърни монети кленови листа и някой други, като виенска филхармония, австралийско кенгуро, ако някой се интересува да пише на лични, новата цена е 70 лева

                            Коментар


                            • имам няколко не отваряни ролки с по 25бр от 1 унция монетки, кленов лист и кругерранд.
                              70лв бройката. продават се само цяла ролка.
                              при интерес, на лични.

                              Коментар


                              • Няма вече наличност от тази партида.
                                Следващата (10 Монети х 1 Трой Унция) ще пусна в продажба когато (ако) стане цената над 100 лв. за Трой Унция.
                                Хубави Празници на всички!

                                Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                                Продавам Сребърни Монети по 1 унция - Виенски филхармонии, Кленов лист, Американски орел. Цена 65 лв./бр. Цената е твърда и няма отстъпки за количества. Засега продавам само до 10 бр. и ако искате 1 монета - получавате Виенска филхармония, за 2 монети: Виенска + Кленов лист, за 3 монети от 3-те по една. и т.н. Монетите са в капсули и никога не са отваряни.
                                Предвид епидемията - изпращам само с Еконт наложен платеж, опция преглед и тест.
                                Приемам плащане и с Криптовалути (Биткоин, Лайткоин или Етерум) по цени на Kraken.com
                                За контакти - ЛС тук.
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X