IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся монета 2 стотинки и 1/2 от 1888 година

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • монета 2 и 1/2 - 1888г.

    здравейте , ако още ви интересува аз имам тази монета , не е вдобро състояние , но я имам. имам и още много други монети само кажете и пускам снимки на имейл.за връзка имейл:asq_862@abv.bg
    аси

    Коментар


    • Изпратете снимки на лота 1888 година на vasilevck@gmail.com
      КАЛИГУЛА

      Коментар


      • 2,5 стотинки

        Здравейте, доста стара е темата, но ако някой иска пълен сет от 2,5 5 10 и 20 стотинки от 1888 година (2 сета са) да пише тука ---- evgeni0606@abv.bg
        Имам и други различни, много са над 1000 броя, имам сребърни също от 1930 година 20, 50 и 100 левови. Имам и стари стотинки от годините 1906, 1912-13.. Всякакви, ако някой се интересува от монети да пише, ще му кажа какви имам.
        Успех
        Last edited by evgeni0606; 05.04.2014, 16:49.

        Коментар


        • 2 1/2 stotinki 1888

          продавам 2 1/2 стотинки 1888 за информация e-mail-kokimoto_89...skype-kokimoto89

          Коментар


          • Имам 2стотинки и половина 1888 и ми е интересно колко пари може да струва 1 брой

            Който знае моля да пише на Skipe: krassy654321 ili e-mail mazdapremacy@abv.bg
            Благодаря предварително.

            Коментар


            • за монетата две стотинки и половина

              аз я имам но върви с още няколко наведнъж

              Коментар


              • Вчера я гледах в Аукционът. Това не някаква ного рядка пара, че да не можеш да намериш същата.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • moneta

                  Имам я, но и съм сигурен, че във всеки антиквариат в София ще я имат. Вървят от 1 лев нагоре. В зависимост от качеството

                  Коментар


                  • Търся монета 2 стотинки и 1/2 от 1888 година

                    Здравейте, Търся монета 2 стотинки и 1/2 от 1888 година. Дали някой от вас я има и би желал да се освободи от нея? Предварително благодаря!
                  Working...
                  X