IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да продам картини с маслени бои от художници?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купи си от авторът.

    Мога да ти шитна някоя от моите: хубави са, а и инвестицията си струва - ако стана Дуче или извърша нещо ужасно, ще се събудиш милионерин.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Като сме на темата ...

      Някой знае ли как и къде може да се закупят картини на доказани художници в България?

      Знам, че има галерии и търгове, .. но там рискът да са фалшиви е голям.

      Дали има агенция/институция, която може да се произнеса за автентичността на картини?
      Мненията ми не са препоръки или съвети за търговия или каквото и да е друго.

      Коментар


      • здравейте
        Може ли да ми кажете колко струват картините на Петър Мичев- Педро?
        Картината, която аз имам, е рисувана лично за човек и не е излагана в галерия.

        Коментар


        • Някой знае ли кой е художника ?
          Attached Files

          Коментар


          • Не мисля, че би било проблем да се предложат в галерии. Масово така работят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от imperiq77 Разгледай мнение
              Здравейте .Искам да рачета на кой художник е тази картина и на каква цена мога да я продам.
              Преди много години този стил се наричаше "креватен пейзаж" и се прилагаше по металните табли на старите кревати тип "персон" и "персон и половина" с пружина и дюшек.Цената е около стойноста на рамката т.е около 15 лева общо, рамка и картина, зависи и от размера,но ще се намери някой, може би да плати повече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Аз също рисувам с краве масло/бутер/ върху филия хляб, след маслото каквото бог дал, салам кюфте и други такива. Моето определено се брои за по добро
                Ти се бъзикаш, но има един азиатец, който прави истинско творчество с храната!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Аз съм известен (поне в Инвесторът) и рисувам с масло -но върху картон - това брои се ли?
                  Аз също рисувам с краве масло/бутер/ върху филия хляб, след маслото каквото бог дал, салам кюфте и други такива. Моето определено се брои за по добро

                  Коментар


                  • Здравейте .Искам да рачета на кой художник е тази картина и на каква цена мога да я продам.
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivomartinov Разгледай мнение
                      от холандия на белгийския художник-walter vaes,
                      Губера продава ли се ???
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Искам да продам картина

                        Искам да продам картина на Георти Петров, как и къде мога да направя това?
                        пишете на лично !

                        Коментар


                        • Здравейте,имам за продаване картина на Георги Петров,за повече информация-на л.с.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от raul_castro Разгледай мнение
                            Купувам картини на известни Бг автори. Само масло върху платно.
                            Аз съм известен (поне в Инвесторът) и рисувам с масло -но върху картон - това брои се ли?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Може да е продадеш в софбит( софийски битак) за колкото дадат....
                              е това вече е далавера
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sando_78 Разгледай мнение
                                imam kartina mn.stara s iniciali a.zl.sh .na kirilica sa bukvite
                                картинйта е рисувана върху ленено платно инициали А Зл Ш пеэизаш има и номер 258

                                Коментар

                                Working...
                                X