IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дойде и този ден - на НЕДКА ръка да подадем

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • През месец февруари 2010 в подкрепа на кампанията "Помогнете на Недка" бяха изпратени 20 SMS
    Да бъдем хора 365 дни в годината!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Avalaon
      Тук всички са фалирали.
      Аз не съм фалирал но няма да дам пукната пара. Повечето от тези дето се занимават с "благотворителност" са обикновени мошеници и крадци.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nina Slavkova
        През месец януари 2010 в подкрепа на кампанията "Помогнете на Недка" бяха изпратени 4 SMS. До момента набраната сума е 4хил. и 600лв.
        Чрез този форум, не мисля че ще съберете нужните Ви средства. Тук всички са фалирали. Помислете за следните алтернативи : безплатни листовки с нужното инфо за изпращане на смс-и и участие в някакво предаване като леко преекспонирате здравословният проблем и социалното положение около него. На пръв поглед смешни идеи, но вършат работа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Остап Бендер
          Първоначално изпратено от Nina Slavkova
          Повечето от тях търсят обществена подкрепа,защото държавата я знаете каква е
          Променете държавата ако искате наистина да помогнете. Това с коледата на Гоце и левчетата събирани в повечето случаи от измамници са вятър и мъгла.

          Коментар


          • През месец януари 2010 в подкрепа на кампанията "Помогнете на Недка" бяха изпратени 4 SMS. До момента набраната сума е 4хил. и 600лв.
            Да бъдем хора 365 дни в годината!

            Коментар


            • За месец Декември Недка има 36 СМС-а
              Да бъдем хора 365 дни в годината!

              Коментар


              • По Коледа стават чудеса!Бъди добър вълшебник и помогни на Недка с един СМС на номер 17 777 с текст DMSNEDKA Благодаря
                Да бъдем хора 365 дни в годината!

                Коментар


                • SMS-ите за Недка през Ноември

                  През месец ноември 2009 в подкрепа на кампанията "Помогнете на Недка" бяха изпратени 20 SMS
                  Да бъдем хора 365 дни в годината!

                  Коментар


                  • За месец октомври за кампанията на Недка са изпратени 24 СМС-а
                    Да бъдем хора 365 дни в годината!

                    Коментар


                    • До 8 януари в сметката на Недка са постъпили 2412лв. и 173 СМС-а
                      Да бъдем хора 365 дни в годината!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Остап Бендер

                        Променете държавата ако искате наистина да помогнете.
                        Това искаме и ние.

                        За да променим държавата, промяната трябва да дойде от нас. Защото държавата сме ние, а не шепа държавни чиновници и държ. институции. Нещо не ги чувствам, само ги виждам по тв и т.н. Чувствам, обаче хората - там е всичко!

                        Остапе, ти не искаш ли да участваш?

                        П.П. Там, където ти не даваш пари и аз не давам. По същите причини, като твоите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nina Slavkova
                          Повечето от тях търсят обществена подкрепа,защото държавата я знаете каква е
                          Променете държавата ако искате наистина да помогнете. Това с коледата на Гоце и лечетата събирани в повечето случаи от измамници и вятър и мъгла.

                          Коментар


                          • Благодаря,сърдечно благодаря за подкрепата! Не знам какво да кажа на тези,които се отнасят скептично,само, че имат основание да се съмняват и не ги коря - това е тяхно право.Аз повярвах на Недка и не сбърках - тя наистина се нуждае.И не само тя разбира се - погледнете в сайта коледа365

                            www.koleda365.org

                            Да не говорим и за дечицата от save-darina и т.н.
                            Повечето от тях търсят обществена подкрепа,защото държавата я знаете каква е
                            Да бъдем хора 365 дни в годината!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Остап Бендер
                              Имам познат лекар /много добър лекар/ който от 6-7год е на диализа и не може да събере кинти за трансплантация. Това тук с тази недка е поредната далавера за да се изсмучат кинти от балъците. Предполагам, че има и негодници, които обикалят с картички по масите в заведенията да просят пари, които обикновено задържат за себеси а ако нещо влезе във дадена фондация отива за заплати и командировки на чиновниците. За бога братя не си давайте парите на измамници.
                              АЗ НЕ ДАВАМ ПАРИ НА УЛИЦАТА, В ЗАВЕДЕНИЯТА, НА ВРАТАТА НА ДОМА, В КОЙТО ЖИВЕЯ. КУПУВАЛА СЪМ ХРАНА НА ПРОСЕЩИ ДЕЦА И В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ НЕ СЪМ СЪЗИРАЛА ОСОБЕН ЕНТУСИАЗЪМ В ОЧИТЕ ИМ. Е, КУПУВАМ ИМ ТОВА, КОЕТО ВЗИМАМ И ЗА СЕБЕ СИ.
                              НО,...
                              Уважаеми Бендер, или Остап, или Оскар, или просто Мачо, затова че има недоразумения в природата нали не отричаме всичко в нея! Аз също имам колега, който повече от 7 години е на диализа - 2 или 3 пъти седмично, вече не знам. Опита дори трансплантация, но за съжаление - неуспешна. Това не значи, че трябва да се отказваме да помагаме. Никой измамник не би трябвало да ти дава основание да поставяш под общ знаменател всички нещастни хора, нуждаещи се от помощ.
                              Нали си щастлив, че си здрав, млад, умен, богат, а много вероятно и красив. Опитай да помислиш какво означава да не си и не се скъпи, при твоето богатство, да помогнеш с трохи на другите.
                              СИГУРНО СИ И ГОЛЯМ ЛЮБОВНИК. Мълчи си тогава! Престани да ръсиш вулгаризми, че ще започнем да се съмняваме и в това.

                              Коментар


                              • Здравей Нина,

                                В имоти.нет също има списъка от DMS.

                                Недка също е там.

                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X