IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля да ме извините, имам нужда от помощ за моя татко.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Направи си усилията да подтвърдиш с документи - медицински, от социална помощ и др. подобни - твърденията си тук или на сайта, който си предложил/а, да дадеш прозрачна банкова сметка, та да не звучиш толкова измамнически.
    Едното "хелпкарма" не доказва нищо.

    Интересно е, че тази (фирма?) си търси служители в jobs.bg и се рекламира като най-голямата и влиятелна черити-организация в България.
    Last edited by П.Ф.Изеров; 15.07.2018, 18:09.

    Коментар


    • Моля да ме извините, имам нужда от помощ за моя татко.

      Първо бих искал да се извиня, че поставям темата в този форум! Ако има проблем, моля да ме извините просто имам нужда от помощ.



      Здравейте!
      Баща ми Димитър е млад, прекрасен и достоен мъж, който с ваша помощ има шанс да живее!

      От 2017 година е диагностициран с тежко заболяване, единственото лечение на което е трансплантация на черен дроб, но поради съпътстващи други заболявания до сега, трансплантация в България му бе отказана.

      Месец юни 2018 година получихме добрата новина от болница Acıbadem Atakent Hospital и проф. др. REMZİ EMİROĞLU че той и неговият екип могат да направят тази трансплантация. За съжаление сумата е непосилна за мен и моето семейство. Трансплантацията трябва да се извърши възможно най-бързо, защото състоянието на баща ми се влошава с всеки изминал ден. Моля Ви, помогнете ни да съберем тази непосилна сума!

      Трансплантацията е изключително важна и спешна, без вашата помощ той няма да живее!

      Всеки лев и споделяне са от значение и благодарим на всеки, който ще се отзове!


      Понякога собствената ни светлина угасва и бива разпалена от пламъка на някой друг. Огромна благодарност към всички, които ще върнат пламъка в баща ми!

      Линк към кампанията: https://helpkarma.com/help/mici
    Working...
    X