IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нека помогнем на Митко!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо средствата не се набират чрез общоизвестните сайтове за подобни кампании?

    Коментар


    • Не му обръщай внимание, той е местния луд.

      ПС. Но в случая има право.
      Last edited by Tiki; 27.01.2011, 17:33.

      Коментар


      • Han Krum благодаря ти.
        НАИВНИК благодаря ти, че ми каза за личните данни, просто съм пропуснала да ги изтрия. Вече всичко е говото.

        Благодаря и на всички, които помагат на Митко.

        Никой не съм карала на сила да дарява пари, това си е личен избор на всеки.
        НЕКА ПОМОГНЕМ НА МИТКО!
        www.help-mitko.gogo-bg.net

        Коментар


        • Първоначално изпратено от atanaska_89 Разгледай мнение
          Сега качвам договора с банка ДСК и анекса към договора. А по-късно след обяд или може би утре ще кача и извлечение от сметката.
          Договор с банка ДСК

          Анекс към договора
          Абе скрий тези лични данни, да не осъмнете без пари по сметката. Който вярва и иска да даде - да даде.
          Макар че като се замисля мен как ме извози една монахиня миналата година - не е истина))
          Успех на момчето!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            шо ?
            Коментара ми беше за Черкезов, иначе пожелавам успех на кампанията......

            Коментар


            • Сега качвам договора с банка ДСК и анекса към договора. А по-късно след обяд или може би утре ще кача и извлечение от сметката.
              Договор банкаДСК

              Анекс към договора
              Last edited by atanaska_89; 27.01.2011, 15:46.
              НЕКА ПОМОГНЕМ НА МИТКО!
              www.help-mitko.gogo-bg.net

              Коментар


              • Атанаске, чакам разпечатките, не се услушвай мъдро, мъдро!!!

                Не ме разбирай погрешно, но аз съм доста мнителен към дарителски кампании, при които документацията не е проверена от специалист. ДМС и Дари-на знам, че са сигурен източник и не бих се замислил.

                Във Вашия случай ще помогна също с още 20лв., но ако сте мошеници, имайте предвид, че ще ви намеря!
                Last edited by Черкезов; 26.01.2011, 23:14.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                  Мдааааа, безнадежно е ....
                  шо ?
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
                    Мдааааа, безнадежно е ....
                    Може би трябва да организираме кампания. Аз съм готов да дам 13 лева и педесет стотинки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Оздравявай пичага ...
                      Мдааааа, безнадежно е ....

                      Коментар


                      • Атанаске, всичко за да е точно и да ти имат доверие хората, можеш да прикачиш една разпечатка, за движението по-банковата сметка последните три месеца.
                        Last edited by Черкезов; 25.01.2011, 19:50.
                        Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                        Коментар


                        • Оздравявай пичага ...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Атанаске, благодаря, ще проуча внимателно информацията, надявам се да не злоупотребяваш с доверието ни на инвеститори.
                            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                            Коментар


                            • Господине, пиша постоянно за да държа в течение до къде сме стигнали със събирането на средствата, тези които ги интересува. И призовавам всеки, които има възможност да се включи в каузата и да помогне. А относно въпроса който си задавате, дали не Ви "муфтя", може да се разровите в интернет и да видите на колко места има информация за Митко. Също можете да се обадите и в банката, за да попитате дали сметката е даритеска, кой е титуляр и каквото още се сетите. Защото банките не правят току така дарителски сметки, или поне ДСК, защото когато откривахме сметката ни бяха поискани множество документи.

                              Ето и някои от местата където има статии за Митко:

                              Варна 24
                              Варна Нюз
                              Спортал
                              Актуално
                              Bg-news
                              BTV
                              Skysports
                              Давам Ви и сайта на представителството, където също може да се обадите и да попитате, дали има такъв човек.
                              http://medicor-bg.com/

                              Надявам се да съм дала изчерпателен отговор.
                              НЕКА ПОМОГНЕМ НА МИТКО!
                              www.help-mitko.gogo-bg.net

                              Коментар


                              • Атанаске, от къде да знаем че не ни муфтиш с тези постоянни приветствия и искания?!
                                Как де сме сигурни че говориш истината?!
                                Аз ти изпратих 28лв. но сега си задавам въпроса дали постъпих правилно?
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X