IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

“Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HuKePa

    колега, качи я в dropbox или google drive и просто дай линк само към нея... мисля че ще е най-удобно за всички
    дай меил да ти я пратя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от HuKePa

      колега, качи я в dropbox или google drive и просто дай линк само към нея... мисля че ще е най-удобно за всички
      не знам как

      Коментар


      • тука е пълно с наглеци за ксерокопие 120 лева баси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
          Здравейте, откъде мога да се сдобия с тази книжчица......
          имам я електронен вид на български в pdf. формат. дай мейл да ти я пратя. ама е 200 МВ не съм сигурен дали ше я качи. ако не става мога на английски там е само 6 МВ. не ми пиши ЛС. нещо не работи както трябва
          Last edited by nradev; 07.02.2018, 10:00.

          Коментар


          • Здравейте, откъде мога да се сдобия с тази книжчица......

            Коментар


            • Номинал + Инфлационен индекс

              Цената = корична цена (номинал) + натрупана инфлация за 10г = 195 + 195х33.333% = 260лв

              Коментар


              • Първоначално изпратено от alex.alexe.50
                Ако някой се интерисува от оригиналната книга на български Инвестиции на Боди, Кейн и Маркъс нека да пише. Книгата е оригинална на БГ език, без следи от употреба.
                колко пара

                Коментар


                • Зви Боди - Инвестиции

                  Здравейте. Аз имам книгата - ксерокопие е. За контакти: nocorr@mail.bg
                  Last edited by Beti; 17.12.2011, 15:39.

                  Коментар


                  • “Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди

                    “Инвестиции” на Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди @ http://investicii.wordpress.com/
                  Working...
                  X