IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

“Инвестиции” -Алекс Кейн, Алън Дж. Маркъс, Зви Боди

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте. ще се явиавам пред КФН и книгата е №1 в листа за подготовка.Ще Ви бъда безкрайно благодарен ако ми изпратите версията на български, на: shpinci@abv.bg

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
      Ами пиратска държавичка сме )
      Преди време Васко Кръпката беше казал нещо такова по спомен, ако не бяха пиратските касетки и дискове много музика нямаше да сме чули и много музика нямаше да сме написали.

      Разбирам проблема с пиратството и смятам, че труда на авторите трябва да се подкрепя.
      Я си представете обаче, че ако така бяха мислили и преписвачите на библията сега нямаше да е останало инищо от нея.

      Коментар


      • Привет! Моля, изпратете ми българската версия на книгата на: dimityr.petrov.dimitrov@gmail.com. Благодаря предварително !

        Коментар


        • Здравейте, бихте ли ми изпратили книгата на български език на e-mail: petko_80@abv.bg

          Коментар


          • Моля изпратете ми книгата и на мен на Български език. mirodimit@yahoo.com
            Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

            Коментар


            • Здравейте, не знам каква е процедурата, но може ли да ми изпратите книгата на български език на: gmutafchiev@abv.bg

              Коментар


              • Здравейте, може ли да ми изпратите книгата на : elitsa_b@abv.bg. Предварително благодаря!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение
                  Защо не я качите с линк и който иска да сваля.
                  Предполагам, че защото е незаконно...

                  Коментар


                  • Защо не я качите с линк и който иска да сваля.

                    Коментар


                    • Ами пиратска държавичка сме )

                      Коментар


                      • А бе тая тема да не е неква Арена или Замунда. Други книги може ли да се изпращат.
                        Last edited by Todor Sabev; 12.08.2018, 06:44.

                        Коментар


                        • Здравейте. Ще Ви бъда безкрайно благодарен ако ми изпратите версията на български, на: iskren_ko@yahoo.com. Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • Здравейте, бихте ли ми изпратили pdf на книгата Инвестиции на български език на email: deyan.stoyanov77@gmail.com
                            Искрено благодаря!

                            Коментар


                            • Здравейте, моля да ми изпратите версията на български на email propmgm@abv.bg
                              Предварително благодаря.

                              Коментар


                              • Здравейте ,
                                Може ли да ми изпратите книгата в PDF на български език.
                                Email: aminkov56@gmail.com
                                Благодаря предварително!

                                Коментар

                                Working...
                                X