IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забрана за БМВ и Мерцедес !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За какво е тази забрана? За да се намалят ПТП-тата ли? Защо тогава не забраним леките коли? Ще ползваме само градски транспорт, автобуси и влакове. Тогава със сигурност ПТП-тата спаднат... даже драсти4но.
    Между другото, не съм 4ул или видял кола без шофьор да катастрофира... А вие?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Auto
      Примера с парушута е краен за да е ясен, риска е друг естественно.
      Абсолютно смятам, че М5 е по-ТРУДНО ЗА ОВЛАДЯВАНЕ след загуба на контрол от руманска бангия с предно предаване.
      ама така кажи...
      оставам с впечатление че просто не можеш да караш кола..
      (не е лична нападка, а впечатление..)
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Примера с парушута е краен за да е ясен, риска е друг естественно.
        Абсолютно смятам, че М5 е по-ТРУДНО ЗА ОВЛАДЯВАНЕ след загуба на контрол от руманска бангия с предно предаване.

        Коментар


        • Трудно мога да се съглася, че степента на риск е еднаква при карането на автомобил със задно предаване и скок с парашут! Аз съм карала кола със задно, за съжаление не ме пуснаха с парашут заради килограмите, но все пак не мисля че риска подлежи на съпоставка.

          Ако ти имаш други преживявания в коли със задно това вече е друг въпрос.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Auto
            При скок със скъсан парушут няма значение колко хиляди скоко има парашутиста. Колите със задно предаване са на практика точно това.
            аха,
            и Фераритата да забранят!!!
            Ше им се невиди !!!
            Смяташ ли че някоя румънска бангия с предно е по-стабилна от едно М5 ?
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Auto
              При скок със скъсан парушут няма значение колко хиляди скоко има парашутиста. Колите със задно предаване са на практика точно това.
              А ти въобще някога карал ли си кола?
              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

              Коментар


              • При скок със скъсан парушут няма значение колко хиляди скоко има парашутиста. Колите със задно предаване са на практика точно това.

                Коментар


                • Хора, проблемите не са толкова в колите, задното и предното предаване, или АБС-а. Цялата работа опира до "задкормилното устройство" то е най-важната част в един автомобил. За съжаление, ако не работи добре в стандартен сервиз не могат да го оправят. Обикновено е необходим психолог и наличието на "здравословен страх".

                  Коментар


                  • Re: Забрана за БМВ и Мерцедес !

                    Първоначално изпратено от Auto
                    http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-06-15&article=192377
                    Прави ли ви впечетление колко често коли със ЗАДНО ПРЕДАВАНЕ са причина за тежки ПТП ? Наскоро имаше и друг случай във Варна.
                    Колите със задно предаване много трудно се овладяват при поднасяне, зимата положението е най-трагично. Финансовите интереси на компаниите и невежеството на 95% от шофьорите водят до тежки последствия. Опасноста която грози всички нас трябва да бъде ограничена. Затова предлагам коли със ЗАДНО ПРЕДАВАНЕ :

                    1. Да се ограничи скороста им до 90км/час.
                    2. Пълна забрана за движението им от Декември до Април.
                    3. Задължително ESP.
                    4. Петорна гражданска отговорност.
                    5. Задължителен жълт цвят.
                    Дръж се сполучливо..
                    В повечето случаи за тая лудос по пътя вината не е в предаването на колата(и моята е със задно..), а на системите между педалите и облегалката на шофьорската седалка..
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Ne se izlagaite be, mnogo po-razumno e da zabranqt 10-15 godishnite tarataiki.

                      Коментар


                      • Колко ще ти е смешно ако някое задно предаване се завърти и те удари на пътя ?

                        Коментар


                        • Az po-golemi gluposti ne sum chuval. Taq tema po-dobre q iztriite, zastoto e super smeshna.

                          Коментар


                          • Има нещо вярно за колите с задно предаване, колко БМВ съм виждал зимно време извън пътя в дерето по пътя София - Боровец! :-))

                            Ама чак пък да се забранят, НЕМА да стане..... :-)))

                            Коментар


                            • Забрана за БМВ и Мерцедес !

                              http://www.standartnews.com/bg/artic...article=192377
                              Прави ли ви впечетление колко често коли със ЗАДНО ПРЕДАВАНЕ са причина за тежки ПТП ? Наскоро имаше и друг случай във Варна.
                              Колите със задно предаване много трудно се овладяват при поднасяне, зимата положението е най-трагично. Финансовите интереси на компаниите и невежеството на 95% от шофьорите водят до тежки последствия. Опасноста която грози всички нас трябва да бъде ограничена. Затова предлагам коли със ЗАДНО ПРЕДАВАНЕ :

                              1. Да се ограничи скороста им до 90км/час.
                              2. Пълна забрана за движението им от Декември до Април.
                              3. Задължително ESP.
                              4. Петорна гражданска отговорност.
                              5. Задължителен жълт цвят.
                              127
                              1. Да
                              25.98%
                              33
                              2. Не
                              74.02%
                              94
                            Working...
                            X