IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Борба с последиците от санкциите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Един ТВ гуру, с когото лично се запознах, прокламира създаване икономика с висока принадена стойност. Да, ама не, сам бяга от това, като дявол от тамян...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
      Много хора тука не могат да излязат от двуполюсния модел. За тях съществува само ляво и дясно. Само комунисти и капиталисти. Русия и САЩ....Ако не сме с едните трябва да сме с другите......изключително вредно мислене заради което толкова години България тъпче на едно място.
      Тези наистина вярват, че в Русия всички са комунисти, ядат хора и т.н.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

        Какво се оплакваш? То така май целят народ като теб а като трябва да се вдигнем на бунт си седите вкъщи страхливо да не ви бие полицията. Ми да вдигаме революцията и да оправим всичко. Аман от лаладжии и борци
        Ти луд ли си! Хората, ако излязат на улицата първо ще бъдат смазани, след което предадени от някой бунтовен лидер. И това в пълно информационно затъмнение, за да не знаят през два квартала какво се случва. Преди да се променят международните обстоятелства, нищо не можем да направим... освен едно, което е най-важното: възпитавайте децата си. Възпитайте ги кое е добро, кое е лошо; кой е приятел и кой враг. Половината не знаят какво се е случило на Трети март.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Karo Разгледай мнение
          Важното е, че санкциите действат. Днес нефта е над $100 и си расте, значи има резултат.
          Санкциите действат - ама само срещу Европа, не срещу Русия.

          Тъй като цензурата и пропагандата вървят с пълна сила за да не се разбере какви ги вършат САЩ и Русия зад гърба на Европа,
          прикачвам като снимки

          САЩ разрешават банковите транзакции


          САЩ разрешават търговията с руски енергоресурси


          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Пирамида пуска тази тема за да може някой да му обърне внимание на тръбичката. Целта му е да си рекламира като гениален продукт за спестяване на средства глупавата му и неефективна тръба дето за нищо не става
            Ти и сам не си вярваш.

            Коментар


            • Много хора тука не могат да излязат от двуполюсния модел. За тях съществува само ляво и дясно. Само комунисти и капиталисти. Русия и САЩ....Ако не сме с едните трябва да сме с другите......изключително вредно мислене заради което толкова години България тъпче на едно място.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                "Патриотично" правителство в момента, а и в миналото, звучи като марионетно на джуджи, както всички "виещи се" се досега наши политици.
                За АЕЦи - ми прави фирма, давай гаранции, взимай кредити и строй! Що държавата(АЗ) да рискува?

                Коментар


                • Пирамида пуска тази тема за да може някой да му обърне внимание на тръбичката. Целта му е да си рекламира като гениален продукт за спестяване на средства глупавата му и неефективна тръба дето за нищо не става

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Търговия, туризъм, енергетика, инженеринг, транспорт...едва ли е всичко но, е нещо. Да го заменим? ОК. С КАКВО?
                    От търговия с Русия приходите ни са пренебрежимо малки. За туризъм... просто не сме туристическа държава, но все пак ако някой толкова иска да развиваме този сектор, отдавна трябваше да сме поели съвсем друг курс без пияни и нахални руснаци, англичани и всякакви такива. В енергетиката не знам какви приходи и печалби имаме, там по-скоро сме нетен вносител. Под инженеринг и транспорт не знам какво имаш предвид.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение

                      Абе ти и още няколко човека тука да нямате някакъв психичен проблем? Комплекс или някаква фобия срещу Русия? Все руснаците са ви виновни, и все Путин ви се привижда на всеки ъгъл.

                      Какво лошо виждате в това България да се управлява от патриотично правителство което да защитава българските интереси?
                      Какво лошо има в това България да построи още 2 СОБСТВЕНИ атомни централи и да стане енергийно независима?

                      Някъде да съм казал че трябва задължително да работим с руснаците? Аз също не съм им голям фен, но и не искам Русия да бъде враг на България. Изобщо не искам България да има врагове. Трябва да работим със всички. А там където е невъзможно нека поне да си замълчим и да не се бутаме между шамарите. България не е в позиция да налага санкции и да обявява война на който и да било.

                      А когато става въпрос за бизнес, ами нека да дойде който иска. Да дойдат американци. да дойдат, французи, да дойдат китайци...... Който предложи най доброто съотношение между цена и технологии нека той да строи АЕЦ и каквото има да се строи.. Но да е НАШ проекта! НАШ! Ние да си изплатим разходите и съоръжението да бъде наша собственост. На Българската държава! А не някой друг да ни продава нашия ток.

                      Същото се отнася и по другите въпроси!
                      Нормално ли е България да продавата златните си залежи срещу 1.5% концесионна такса? Няко тук ще кажат, да ама те плащат заплати и дават работа на хората......Аз ще ви кажа че е пълнапародия това! Дават заплати за няколко десетки милиона а изнасят злато за милиарди!
                      Нямам против да добиват. Нека да добива който иска. НО ЩЕ СИ ПЛАЩА! 30% 40%.... както е редно. А не да ни правят на маймуни.






                      Какво се оплакваш? То така май целят народ като теб а като трябва да се вдигнем на бунт си седите вкъщи страхливо да не ви бие полицията. Ми да вдигаме революцията и да оправим всичко. Аман от лаладжии и борци

                      Коментар


                      • Какъв Копейкин мечтаят някои да оглави България? Една подлога която ще продаде и майка си за някоя друга копейка. Това не е БЪЛГАРИН а национален предател дето използва тъпите бедните маси от народа да му крепят рейтинга. Копейкин да бъде разследван откъде има пари за палати!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          викаш да сложим Копейкин за лидер до живот и да го наредим до Лукашенко... това не е патриотизъм, а руски слугинаж

                          Аз заедна газ и ток слуга на руснаците НЯМА да СТАНА... така мислят над 60% от българските граждани!
                          Абе ти и още няколко човека тука да нямате някакъв психичен проблем? Комплекс или някаква фобия срещу Русия? Все руснаците са ви виновни, и все Путин ви се привижда на всеки ъгъл.

                          Какво лошо виждате в това България да се управлява от патриотично правителство което да защитава българските интереси?
                          Какво лошо има в това България да построи още 2 СОБСТВЕНИ атомни централи и да стане енергийно независима?

                          Някъде да съм казал че трябва задължително да работим с руснаците? Аз също не съм им голям фен, но и не искам Русия да бъде враг на България. Изобщо не искам България да има врагове. Трябва да работим със всички. А там където е невъзможно нека поне да си замълчим и да не се бутаме между шамарите. България не е в позиция да налага санкции и да обявява война на който и да било.

                          А когато става въпрос за бизнес, ами нека да дойде който иска. Да дойдат американци. да дойдат, французи, да дойдат китайци...... Който предложи най доброто съотношение между цена и технологии нека той да строи АЕЦ и каквото има да се строи.. Но да е НАШ проекта! НАШ! Ние да си изплатим разходите и съоръжението да бъде наша собственост. На Българската държава! А не някой друг да ни продава нашия ток.

                          Същото се отнася и по другите въпроси!
                          Нормално ли е България да продавата златните си залежи срещу 1.5% концесионна такса? Някой тук ще кажат, да ама те плащат заплати и дават работа на хората......Аз ще ви кажа че е пълнапародия това! Дават заплати за няколко десетки милиона а изнасят злато за милиарди!
                          Нямам против да добиват. Нека да добива който иска. НО ЩЕ СИ ПЛАЩА! 30% 40%.... както е редно. А не да ни правят на маймуни.






                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            На тоя му плащат в рупли, той работел по въпроса отдавна
                            И ти ли си "свидетел"? Къде, какво, как видя? Доказателства?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                              В какво се изразяват приходите и печалбите ни от взаимодействието с Русия?
                              Търговия, туризъм, енергетика, инженеринг, транспорт...едва ли е всичко но, е нещо. Да го заменим? ОК. С КАКВО?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

                                В какво се изразяват приходите и печалбите ни от взаимодействието с Русия?
                                На тоя му плащат в рупли, той работел по въпроса отдавна

                                Коментар

                                Working...
                                X