IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Без Модерация

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
    Последно къде живееш- в Банско, на морето или в селото до София( забравих му името). Или всеки ник живее на различно място
    Имам имоти и на трите места. Сега през лятото съм на морето. Ако искаш и за другите 2 места можем да направим по още 2000 залог, ще стане по-интересно така. Не отричам, че имам и каравана, но не живея в нея, а само я ползвам през година-две да попътувам из Европа. Ще се обзалагаме ли? Освен това, моите имоти не са обременени с ипотечки, а са купени със 100% кеш, и още собствен кеш предстои да налея в имот.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

      Може, никакъв проблем, но първо ще направим реципрочното: Ти твърдиш, че живея в каравана и дори беше пускал снимки. Идваш до морето и ако аз живея в къща, ти ми даваш 2000лв, ако аз живея в каравана, аз ти давам 2000лв.
      Последно къде живееш- в Банско, на морето или в селото до София( забравих му името). Или всеки ник живее на различно място

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        Така е колежке Станчева, по честен път лесно няма-занимаваш се с банки и т.н..Ако нещо имаш съмнения относно наемателите и на Лорда му казах преди и към теб отправям същата оферта- взимаш едни 1000 лева, идваш до метростанция Люлин, пием по бира и ти показвам и нотариалните актове и договорите за наем, даже може да дойдеш да видиш маломерките. И ако всичко е както казвам ми даваш 1000- те лева, ако не е така аз ще ти дам 1000 лева.
        Може, никакъв проблем, но първо ще направим реципрочното: Ти твърдиш, че живея в каравана и дори беше пускал снимки. Идваш до морето и ако аз живея в къща, ти ми даваш 2000лв, ако аз живея в каравана, аз ти давам 2000лв.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          Е що ме питаш мен? Питай Лева и съдията
          Че то едно и също. Чини ми се, и "тримата" сте едно и също лице или си един за всички. Някоя дребна далаверка с гаражче, и пак наш юнак, заредил батериите за месеци...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение

            aз дори заем не съм теглил през живота си мойто момче камо ли да вземам пари от хора за нещо..
            Мойто момче, вие тръгнахте с измама НА ЕДРО.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение
              Само кой го казва.
              aз дори заем не съм теглил през живота си мойто момче камо ли да вземам пари от хора за нещо..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от raydalio Разгледай мнение
                хахахах крадците винаги се правят на приятно разсеяни когато ги попиташ къде са ти парите и какво е станало с тях...
                Само кой го казва.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  Що речи?
                  хахахах крадците винаги се правят на приятно разсеяни когато ги попиташ къде са ти парите и какво е станало с тях...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                    А ще вземеш малкия mitko2848 (с голямата ипотечка) с теб? Тъкмо там да се бъзикате с местните собственици на имоти и да ги светкате как когато Монако падне под Италианско робство, вие ще ги гледате от Франция.
                    то през Втората световна не падна пък камо ли сега.. никой не напада мястото, където си държат парите най-богатите в света, защото те са и тези, които правят войните

                    Коментар


                    • искам да попитам и хитман, кога ще заведе дело срещу Исторически парк АД

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Как да не се харесва, голямо забавление ми носи. Кажи как мина
                        " инвеститорската среща"
                        Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Как да не се харесва, голямо забавление ми носи. Кажи как мина
                        " инвеститорската среща"
                        Е що ме питаш мен? Питай Лева и съдията

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Изглежда, че темата не се харесва вече на автора и.
                          Как да не се харесва, голямо забавление ми носи. Кажи как мина
                          " инвеститорската среща"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                            А чичо банкер в чий врат диша? Иначе за наемателите ти вервам, ама съвсем.
                            Така е колежке Станчева, по честен път лесно няма-занимаваш се с банки и т.н..Ако нещо имаш съмнения относно наемателите и на Лорда му казах преди и към теб отправям същата оферта- взимаш едни 1000 лева, идваш до метростанция Люлин, пием по бира и ти показвам и нотариалните актове и договорите за наем, даже може да дойдеш да видиш маломерките. И ако всичко е както казвам ми даваш 1000- те лева, ако не е така аз ще ти дам 1000 лева.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                              А чичо банкер в чий врат диша? Иначе за наемателите ти вервам, ама съвсем.
                              Изглежда, че темата не се харесва вече на автора и.

                              Коментар


                              • Хайде, успокойте се. За кредита е важно, да се плаща. Разбира се, добре е това да го прави някой друг...
                                Last edited by Pyramid; 19.06.2021, 16:22.

                                Коментар

                                Working...
                                X