IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Без Модерация

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
    До модераторите- темата я създадох всичките лични въпроси, закачки и т.н. да са главно тук, за да не се спамят останалите теми във форума и да ви се улесни и на вас работата. Трийте само ако някой псува и използва нецензурни думи. Другото го оставете то е просто чувство за хумор
    Всичко трийте! Какъв хумор може има някой потънал до уши в 30-годишни ипотечки, който банкерите само дебнат го .бнат. Като ще се модерира то темата е излишна. Какво стана бе мухльо безпаричен, нали щеше да проверяваш дали наистина живея в каравана? Ела де...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

      допълвам само, че на мен модераторите ми затриха акаунт след акаунт, а на трола Yandox всичките му акаунти са АКТИВНИ
      Колежке Станчева, оплачи се в темата
      " до инвестор.бг " тук обсъждаме други неща

      Коментар


      • До модераторите- темата я създадох всичките лични въпроси, закачки и т.н. да са главно тук, за да не се спамят останалите теми във форума и да ви се улесни и на вас работата. Трийте само ако някой псува и използва нецензурни думи. Другото го оставете то е просто чувство за хумор

        Коментар


        • Сега заради 2 мнения по темата Модераторите ще баннат the Judge завинаги, а Yandox с всичките му клонинги и никове ще получи само поредното предупреждение което ще важи до утрешния ден. Утре пак предупреждение от друг модератор.

          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-06-21 094553.jpg
Views:	2
Size:	96.0 КБ
ID:	3774255

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            На мен силно впечатление ми направи, че аз и още двама получихме бан в отговор на тоновете глупости и заяждания на трола Yandox, а него го оставиха да си пише простотия след простотия...
            допълвам само, че на мен модераторите ми затриха акаунт след акаунт, а на трола Yandox всичките му акаунти са АКТИВНИ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
              Темата уж е "Без Модерация" а се получава следното: Оставят се глупостите на мултиакаунтъра Yandox, Orthodox, Correctly objectief, mitko2848, Don0815, NordWest и се затрива всичко друго. По-добре е да се изтрие темата в такъв случай защото модерация така или иначе има.
              На мен силно впечатление ми направи, че аз и още двама получихме бан в отговор на тоновете глупости и заяждания на трола Yandox, а него го оставиха да си пише простотия след простотия...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Малей, ти квот'ти кажат верваш.
                Така и за 6-те значителни Имотя на бедния лорд13 сигурно си повярвал. он и маломерка (1200Е/м2) у Бургас да си купи, се моли на банката за солидно подпиране, ако и това е истина, де.
                Тури си ролекса от зрънчото в залог дали е вярно или не. Също така можеш да ми покажеш вещите ти мнения във форуми за джипове, които съм пропуснал да си купя вместо апарт в Бургас

                Коментар


                • Темата уж е "Без Модерация" а се получава следното: Оставят се глупостите на мултиакаунтъра Yandox, Orthodox, Correctly objectief, mitko2848, Don0815, NordWest и се затрива всичко друго. По-добре е да се изтрие темата в такъв случай защото модерация така или иначе има.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от levi_desni Разгледай мнение

                    Мойто момче, вие тръгнахте с измама НА ЕДРО.
                    интересно, тогава защо никой не е завел дело за измама в съда.. все пак става въпрос за близо 1600 измамени човека и то предимно със 6 цифрени суми..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                      Tи луд ли си, това в Банско е незавършен строеж от 2011, селската му стара къща е до Балчик останала от родителите, а прибежките му в София са за кратко гости у имота на няква кака, караваната е двумесна, купена на старо, поне преди десет години.
                      Малей, ти квот'ти кажат верваш.
                      Така и за 6-те значителни Имотя на бедния лорд13 сигурно си повярвал. он и маломерка (1200Е/м2) у Бургас да си купи, се моли на банката за солидно подпиране, ако и това е истина, де.
                      Е то язък за работата в Холандия тогава( ако и там е ходил) и там казваше че имал къща

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                        Tи луд ли си, това в Банско е незавършен строеж от 2011, селската му стара къща е до Балчик останала от родителите, а прибежките му в София са за кратко гости у имота на няква кака, караваната е двумесна, купена на старо, поне преди десет години.
                        Малей, ти квот'ти кажат верваш.
                        Така и за 6-те значителни Имотя на бедния лорд13 сигурно си повярвал. он и маломерка (1200Е/м2) у Бургас да си купи, се моли на банката за солидно подпиране, ако и това е истина, де.
                        хихихихих
                        и аз така знам
                        това е истината
                        другото са сюжетни съчинения

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                          Истина е и даже знам къде е.Човека сподели и вие се ... от негативни коментари.
                          добре, аде, на тебе ти вярвам, ама другите хора за толкоз пари джип си купуват с кеш, он у банката бега, не е повод за хвалба.
                          Last edited by X_Y; 20.06.2021, 22:57.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Tи луд ли си, това в Банско е незавършен строеж от 2011, селската му стара къща е до Балчик останала от родителите, а прибежките му в София са за кратко гости у имота на няква кака, караваната е двумесна, купена на старо, поне преди десет години.
                            Малей, ти квот'ти кажат верваш.
                            Така и за 6-те значителни Имотя на бедния лорд13 сигурно си повярвал. он и маломерка (1200Е/м2) у Бургас да си купи, се моли на банката за солидно подпиране, ако и това е истина, де.
                            Истина е и даже знам къде е.Човека сподели и вие се ... от негативни коментари.
                            Last edited by X_Y; 20.06.2021, 22:57.
                            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                              Последно къде живееш- в Банско, на морето или в селото до София( забравих му името). Или всеки ник живее на различно място
                              Tи луд ли си, това в Банско е незавършен строеж от 2011, селската му стара къща е до Балчик останала от родителите, а прибежките му в София са за кратко гости у имота на няква кака, караваната е двумесна, купена на старо, поне преди десет години.
                              Малей, ти квот'ти кажат верваш.
                              Така и за 6-те значителни Имотя на бедния лорд13 сигурно си повярвал. он и маломерка (1200Е/м2) у Бургас да си купи, се моли на банката за солидно подпиране, ако и това е истина, де.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                                Имам имоти и на трите места. Сега през лятото съм на морето. Ако искаш и за другите 2 места можем да направим по още 2000 залог, ще стане по-интересно така. Не отричам, че имам и каравана, но не живея в нея, а само я ползвам през година-две да попътувам из Европа. Ще се обзалагаме ли? Освен това, моите имоти не са обременени с ипотечки, а са купени със 100% кеш, и още собствен кеш предстои да налея в имот.
                                Като купиш да споделиш на лични ,че тука във форума е маймунарник.
                                Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                                Коментар

                                Working...
                                X