IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гаражът на гения

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Валидатор, и щеше да се набуташ защото преференциалните цени за това нещо идват от джобовете на хора които и без това за това живеят - да плащат тези сметки. Е те не издържаха разбира се 10 години и стана това нещо с протестите и преференциалните - субсидирани цени отидоха по дяволите. Виж ако имаше съвсем друг път за преференциални цени, защо да не се включиш но тя тази работа мирише от главата до краката като всичките им работи на онези в ЕС. ЕС ще стигне до разпад и чак тогава в него момент ако се пови здрав разум ще се възтанови. Ето например в това нещо със соларките първото нещо което трябва да се погледне е къде ще отидат парите - печалбите, а те не са след 10 години, те са от момента в който то се стартира - още тогава тръгват пари които някой някъде ще спечели, от първия ден, от първия месец върви гарантирана печалба.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Валидатор, само клетките за това устройство наречено гръмко централа от 5квч пикова мощност в момента се продават за 1500 лв, и по 20 ст да ти го купят тока печалбата ще е по голяма отколкото да си го купил за 40 000лв.
      Супертрейдър така беше, много бяха скъпи по онова време. Но тока го изкупуваха доколкото знам на 1.05 лева преференциални цени? Значи по около 4000 лева на година.
      И друго има. Всяка инвестиция се прави с поглед в бъдещето но от моментната ситуация. Лично аз щях да имам доста по-голяма централа в ония времена.

      Сега ще ти кажа нещо. Най-голям ефект върху всякакъв вид инвеститори и хора с повечко пари имат цифрите. Това е магията с която можеш да заинтригуваш някой такъв. А най-голямата магията са детайлните цифри. Нали не си мислиш че някой ще даде пари на някой измамник просто ей така?


      Коментар


      • Валидатор, само клетките за това устройство наречено гръмко централа от 5квч пикова мощност в момента се продават за 1500 лв, и по 20 ст да ти го купят тока печалбата ще е по голяма отколкото да си го купил за 40 000лв.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

          Ипотеката ти щеше да е изплатена отдавна, като се имат впредвид преференциалните цени на веи по това време.
          Но най-вероятно нямаша да бъде изплатена защото за това се иска някаква, минимална обща култура, тоест интелект повече от на бройлер.
          А продуктовата ви линия се състои от една бройка неефективна тръбичка в която никой няма да вложи и един лев, тръбичка която даже конструктивно е сгрешена. А е така защото очевидно общият интелект на екипа ви е по-малък от на бройлер. Поздравления за вас и екипа ви. Добра работа.
          Ами не, не позна. ГРЕДЪ!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Сабалян хаир! Да ги беше взел тарторът ви. Хубавото, в случая е че, вместо ипотеката ми да е с 30% по-висока от сегашната и за панели които, без субсидия, нямаше да ми се изплатят още 3-5 години, тя е и значително по-малка и с нея още, създадох екип, с който, направихме чудна продуктова линия, значително по-мощна и по-компактна от едни плочки, дето я ги опазиш от град, я -не.
            Та, понеже съм благодарен и признателен на Г.О.Г.8 както за това, че не взе парите, така и за страхотната реклама, която ми направи съм загрижен, да не се е нейде свил, повреден от злоба. Хубав човек не бива да вехне-съхне ей тъй, за едното нищо.
            Ипотеката ти щеше да е изплатена отдавна, като се имат впредвид преференциалните цени на веи по това време.
            Но най-вероятно нямаша да бъде изплатена защото за това се иска някаква, минимална обща култура, тоест интелект повече от на бройлер.
            А продуктовата ви линия се състои от една бройка неефективна тръбичка в която никой няма да вложи и един лев, тръбичка която даже конструктивно е сгрешена. А е така защото очевидно общият интелект на екипа ви е по-малък от на бройлер. Поздравления за вас и екипа ви. Добра работа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

              Да бяхте изучавали. Не че щеше да помогне.
              Но ако имахте 5кв централка, сега вече щяхте да имате постоянен доход.

              Да бяхте дали онези пари, измамник.
              Сабалян хаир! Да ги беше взел тарторът ви. Хубавото, в случая е че, вместо ипотеката ми да е с 30% по-висока от сегашната и за панели които, без субсидия, нямаше да ми се изплатят още 3-5 години, тя е и значително по-малка и с нея още, създадох екип, с който, направихме чудна продуктова линия, значително по-мощна и по-компактна от едни плочки, дето я ги опазиш от град, я -не.
              Та, понеже съм благодарен и признателен на Г.О.Г.8 както за това, че не взе парите, така и за страхотната реклама, която ми направи съм загрижен, да не се е нейде свил, повреден от злоба. Хубав човек не бива да вехне-съхне ей тъй, за едното нищо.
              Last edited by Pyramid; 09.06.2021, 07:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Снощи, (т.е.вчера) някъде, зачезна Г.О.Г.8 (Големият Опасен Гений с 8 гаража). Зачезна и не обади повече. Вероятно, строи 9- ти и 10-ти. Ударно. След като ги дострои, НЕМИНУЕМО, ще се издигне в Класацията до Б.О.Г.10 (Баш Опасен Гений с 10 гаража) и тогава, ше ни даде да се разберем (- т.е., ще видим, кон боб яде ли)
                Дотогава, можем само да си скубем брадите и да се вайкаме, що не изучавахме ФЕЦ-Терминологията при другаря М.
                Да бяхте изучавали. Не че щеше да помогне.
                Но ако имахте 5кв централка, сега вече щяхте да имате постоянен доход.

                Да бяхте дали онези пари, измамник.

                Коментар


                • Снощи, (т.е.вчера) някъде, зачезна Г.О.Г.8 (Големият Опасен Гений с 8 гаража). Зачезна и не обади повече. Вероятно, строи 9- ти и 10-ти. Ударно. След като ги дострои, НЕМИНУЕМО, ще се издигне в Класацията до Б.О.Г.10 (Баш Опасен Гений с 10 гаража) и тогава, ше ни даде да се разберем (- т.е., ще видим, кон боб яде ли)
                  Дотогава, можем само да си скубем брадите и да се вайкаме, що не изучавахме ФЕЦ-Терминологията при другаря М.

                  Коментар


                  • Голям център на привличане, как да го избегнеш.
                    Та, ако още не сте разбрали, не купените вещи в един гараж, го правят съдържателен. И Матеев не е гений, щото има много гаражи. Ако бе направил дори мъничък теоретичен принос (към каквото и да е) - ОК, да остане в Историята с Приноса към името си, пък то... Говорящите папагали ги държат, да веселят стопаните си.
                    Last edited by Pyramid; 08.06.2021, 11:46.

                    Коментар


                    • Аз като имам 8 гаража, 8 пъти ли съм "гений"?

                      И да си призная - дори в два от тях имам и мивки. а в още един - мивка, тоалетна, килер и 27kW проточен бойлер. Тоест изобретенията направо напират да излязат от мръсния канал и да видят бял свят.

                      Сдобил съм се с всякакви тръби с различни диаметри - медни, алуминиеви и пластмасови. Имам дори такива от алуминий с квадратни и правоъгълни сечения. Започвам да ги режа на парчета от по 50 сантиметра и да ги ръгам една в друга. Много се вълнувам за огромното количество изобретения, които ще направя.

                      Всичките изобретения смятам да ги подаря, в комплект с 300 милиона пазар към всяко едно от тях.

                      Яд ме е, че преди 2 седмици продадох една база в Ловеч със сграда и 4 гаража към нея. Сега щях да съм 12 пъти гений, ама на - изгубих 4-те гаража.
                      Last edited by Mateev; 07.06.2021, 18:23.

                      Коментар


                      • Гаражът на гения не може да се сравнява с биодит и син Карс.
                        Те набират капитал от борсата като публични дружества.
                        Колкото до гаража, всички знаят за какво става въпрос

                        Коментар


                        • Гаражът на гения

                          Защо един гений може да докаже своята гениалност само в своя гараж?

                          Въпросът ми важи и за гаражните Биодит и Син Карс. Например.

                          А?
                        Working...
                        X