IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТЕХНОЛОГИИ

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Измамнян пендерулян, ти имоти вече нямаш. Всичко профука.

    Ха. Ама вЕрно ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Ох. Милият той.
      Измамнян пендерулян, ти имоти вече нямаш. Всичко профука.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

        Тук срази измамника' никога няма да ти отговори ЗАЩО
        Ох. Милият той.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Така и не каза, с каква обосновка банкерите отказват да ти дадат пари, срещу залог на недвижимо имущество?

          Мисля, че никой банкер не би ти отказал. Какъв банкер би бил, ако откаже да приеме като залог апартаментът ти?

          От друга страна, ако банкерите ти отказват /по някакви причини/, защо мислиш, че хората с пари нямат манталитета на банкери, които с още по-сериозни мотиви се грижат за собствените си средства - и определено имат успехите си /сравнено с обосновките, които правиш тук периодично/...

          На база горните разсъждения - мисля, че не си правил опит да вземеш пари от банка, като заложиш собствено жилище /например/.

          От тук си правя извода, че самият ти не си уверен в крайният успех на твоите начинания /с предходните до сега щеше да си изгубил апартамента си/...

          Защо и с каква "увереност" се опитваш да прехвърлиш риска - от банката към човек с пари /най-общо казано/?

          ..................................................

          До тук дори не коментирам твоята "увереност" в това, че "изобретението" вече не е регистрирано или, че не се използва...

          .................................................. ..

          Ако си уверен - още в понеделник отиваш в банката и мотивираш залога си, срещу кредит при определени условия /от даващият парите - банката/.

          .................................................

          Горенаписаното е, защото продължаваш в същият дух, а предложенията ми /за намирането на пари/ са конкретни и рационални.

          Други пари - освен КОРЕКТНО ПОЛУЧЕНИ - за теб не би трябвало да има /ако желаеш да работиш, да се развиваш и да живееш спокойно/.
          Тук срази измамника' никога няма да ти отговори ЗАЩО

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid

            Вярно си сдухан. Особено, откак взе да се разпореждаш с моите имоти. Ай сиктир.

            Напротив - тук ти искаш да се разпореждаш с чужди пари.

            Аз никога не съм се разпореждал с твои имоти (дори не зная, дали имаш имоти).

            Ако имаш имоти - със сигурност би могъл да имаш пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

              Тя и батерията, както СЕГА я правят, неподемна бе: Нито като маса, нито, като цена. Само си представи, над половин тон, над $10 К... Вярно, някой ще рече "то богат човек, може да ги даде". Сигурно е така, ама огромното множество (потенциални) клиенти, НЕ СА богати...и си остават потенциални, карат си двг-печката, и така. Такива богати хора, сами строят икономически неустойчив свят, заради лакомия, а парите им се множат по-бавно, щото им спят по сметките и т.н. но, това е друга тема.

              Така и не каза, с каква обосновка банкерите отказват да ти дадат пари, срещу залог на недвижимо имущество?

              Мисля, че никой банкер не би ти отказал. Какъв банкер би бил, ако откаже да приеме като залог апартаментът ти?

              От друга страна, ако банкерите ти отказват /по някакви причини/, защо мислиш, че хората с пари нямат манталитета на банкери, които с още по-сериозни мотиви се грижат за собствените си средства - и определено имат успехите си /сравнено с обосновките, които правиш тук периодично/...

              На база горните разсъждения - мисля, че не си правил опит да вземеш пари от банка, като заложиш собствено жилище /например/.

              От тук си правя извода, че самият ти не си уверен в крайният успех на твоите начинания /с предходните до сега щеше да си изгубил апартамента си/...

              Защо и с каква "увереност" се опитваш да прехвърлиш риска - от банката към човек с пари /най-общо казано/?

              ..................................................

              До тук дори не коментирам твоята "увереност" в това, че "изобретението" вече не е регистрирано или, че не се използва...

              .................................................. ..

              Ако си уверен - още в понеделник отиваш в банката и мотивираш залога си, срещу кредит при определени условия /от даващият парите - банката/.

              .................................................

              Горенаписаното е, защото продължаваш в същият дух, а предложенията ми /за намирането на пари/ са конкретни и рационални.

              Други пари - освен КОРЕКТНО ПОЛУЧЕНИ - за теб не би трябвало да има /ако желаеш да работиш, да се развиваш и да живееш спокойно/.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                Е, за такива големи Дебели Берти не знам, верно си е тежко.
                Тя и батерията, както СЕГА я правят, неподемна бе: Нито като маса, нито, като цена. Само си представи, над половин тон, над $10 К... Вярно, някой ще рече "то богат човек, може да ги даде". Сигурно е така, ама огромното множество (потенциални) клиенти, НЕ СА богати...и си остават потенциални, карат си двг-печката, и така. Такива богати хора, сами строят икономически неустойчив свят, заради лакомия, а парите им се множат по-бавно, щото им спят по сметките и т.н. но, това е друга тема.

                Коментар


                • Е, за такива големи Дебели Берти не знам, верно си е тежко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                    Батко ти артилерист да каже.

                    Имаш предвид гаубиците.

                    Там основната и, може би, единствена причина зарядът да се добавя на еднакви порции или части, е нужната далечина на полета на снаряда.

                    За по-близки цели - по-малко порции.
                    За по-далечни - повече.
                    Ако сбъркаш, снарядът ще "недолети" или "прелети" и няма да уцелиш.

                    Същото е и при минохвъргачките.

                    Внимавай, че Матеев ще те обяви за дънинг-крюгер
                    Дядо ми беше стар царски унтерофицер - миногвъргач, и той ми е говорил за това. Ала да повторим: Само си представи, зареждаш корабно оръдие, калибър напр.315 мм... И носиш торба 50кг.барут от асансьора към затвора. Изтърваш я...
                    А Матеевите Дънинг и Крюгер, ги знаем: Не му изнася нещо, и тутакси, посяга за тях. Прочее, нали споменах, че се влошиха нещата за ФЕЦ? Прогнозирах го още преди над 10 години. Застрашил съм му продажбите (това "видя" той въпреки, че няма да го признае) а им подавах ръка, да укрепнат, преди удара -не, не би. После, скачаха пред парламента... И за ТОВА ги алармирах, с години предварение -не поеха. И после, АЗ съм бил "Дънинг-Крюгер" АЗ съм бил конфликтен, щото не позволявам на идиот да ме правят по-големи от мен. Не знам, човек. Искаш да си цивилизован но, насреща ти, кало лайнат едни хиени, и ти се отщява. Който има очи, ще види. Който няма -нека вярва на нечистоплътни и неблагодарници. Предавам се. Спечелиха.

                    П.П.
                    Какво са "спечелили" не ги знам, още бахур ще ядат, но, щом искат, нека вярват, че е тъй.
                    Last edited by Pyramid; 13.03.2021, 13:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Относно батерията, се сетих за една такава аналогия: В ГОЛЕМИТЕ оръдия, барутът се вкарва в камерата на малки порции, ВСЯКА ПООТДЕЛНО, Без гилза. Защо?
                      Няколко причини:
                      Батко ти артилерист да каже.

                      Имаш предвид гаубиците.

                      Там основната и, може би, единствена причина зарядът да се добавя на еднакви порции или части, е нужната далечина на полета на снаряда.

                      За по-близки цели - по-малко порции.
                      За по-далечни - повече.
                      Ако сбъркаш, снарядът ще "недолети" или "прелети" и няма да уцелиш.

                      Същото е и при минохвъргачките.

                      Внимавай, че Матеев ще те обяви за дънинг-крюгер

                      Коментар


                      • Относно батерията, се сетих за една такава аналогия: В ГОЛЕМИТЕ оръдия, барутът се вкарва в камерата на малки порции, ВСЯКА ПООТДЕЛНО, Без гилза. Защо?
                        Няколко причини:
                        1.По-лесно се пренасят 5 кг отколкото, 50.
                        2.Когато пренасяш, подрецдашни съхраняваш по-леки порции, това е и по-удобно, И по-безопасно, И може да прецизираш заряда, според нуждата (на конкретния изстрел)
                        3.То и на едро може но, дори вратите мецду отсеците, СА проблем.
                        4.Врущаме се на момента "излязълнот строя един елемент, прецаква цялата батерия". Някой сменял ли е клетка само в стартовия си акумулатор? Не? Сигурно, щото е лесно?
                        5.На пазара кое по-удобно да поддържаш: един универсален елемент, сменяем за 5 мин.и $20, или цяла батерия за $10 К? Щото на Мъск така му се навирил?
                        А, по моя информация, ТОВА много му спъва продажните. Че и на останалите му конкуренти.
                        Извод?
                        Наближава Джакпотът.

                        Коментар


                        • Прочее, темата аз я пуснах.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Pyramid е конфликтна личност. Винаги е бил такъв и винаги ще си остане такъв. Просто сбъркана психика или психическо заболяване по рождение.

                            BAN-нах го от сайта на СТС Солар по желание на другите потребители на форума, на които им беше изпилил нервите до крайност, както и беше осрал всяка една тема, в която се нанесеше. Няма нужда да ви го доказвам, защото вмирисаните му диарии още стоят на форума на СТС Солар, а и в този форум тука виждате същото.

                            Появи ли се в някоя тема, и моментално я обсебва с глупости, простотии, заяждания, подигравки и прочее негови специалитети. Така принуждава всички членове на форума да се въртят около неговата простотия. Примуждава и модераторите да се въртят около неговите словесни диарии и да трият 90% от всеки един негов постинг. Темата разбира се става на парцал, а Pyramid ликува, че простотията му е победила всички - както посетители на форума, така и модератори.

                            Имах си няколко любими теми в този форум, които ежедневно го посещавах, но в момента съм ги намразил благодарение на Pyramid и неговото настаняване там в тях.
                            И, разбира се, отричаш собственото си участие в конфликта? Колко удобно. Значи, сме длъжни да търпим Матеев да клевети и обижда, да лъже и да злепоставя и да си мълчим? И за какъв се вземаш? Една батерия не може не да изобрети, ами да критикува, една каска-,глобус не може да създаде...ПАПАГАЛ С ПРЕТЕНЦИИ СИ ТИ, МАТЕЕВ. И, КОГАТО ТЕ РАЗОБЛИЧАТ, ВРЕЩИШ НА УМРЯЛО. Съжалявам но, много дълго бях в заблуда за теб и на това, края сам го постави. СЕГА - за всеки, който има очи да види - "авторитетът" ти се изпари. Точка. Няма го. Манипулатор...ама разкрит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Когато ти захлопа дъската, окончателно е. Я да видим, дали ще откриеш проблем в следната логика: Отховаряй си с "да" и "не":
                              1.Няма конфликт от една страна. Т.е., за да конфликтуваш, е нужен поне един насреща ти и разногласия.
                              2.На ул. "Пейо Яворов", от номера 2 до 6, ГАРАЖИ НЯМА. Вярно или невярно е, тогава, "сведението" на Матеев?
                              3.Напуснал съм СКБ още 2014-та. С 2 (ДВЕ!) ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ заявления. Вярно, заявление за встъпване нямам но, на техен конгрес в София, 2009-та, без мое членство, ме предлага Костадин Чакъров, Бог да го прости, за член на тяхното Политбюро. Стоя, чакам да видя докъде може да стигне един Абсурд и ето, 2020-та, 6 (ШЕСТ !) ГОДИНИ СЛЕД излизането ми от нещо, в което не съм влизал, Матеев ме докарва комунист, а той, ги бил мразел. Да или не?
                              4.Матеев ме изгони от сайта си, когато, неудобната Истина взе да изплува: Аз ги предупреждавах, какво ще се случи и то се случи, малко по-късно: Соларната Далавера, за мераклиите, спихна (държавата им намали изкупните цени), т.к.тръгнали да продават енергия по 700+ [BGN/MWh], а пазарът - неплатежоспособен. Да или не? И,
                              5.Матеев опита да ме "компрометира" ТУК, НА ИНВЕСТОРА, А НЕ В СВОЯ САЙТ (www.investor.bg НЕ Е на Матеев). Тук, дори и не те питам, ЩОТО ТОВА, Е ФАКТ.
                              Заключение:
                              Приказките на безпаметния, СА ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ.

                              Другите да съдят да или не.
                              Pyramid е конфликтна личност. Винаги е бил такъв и винаги ще си остане такъв. Просто сбъркана психика или психическо заболяване по рождение.

                              BAN-нах го от сайта на СТС Солар по желание на другите потребители на форума, на които им беше изпилил нервите до крайност, както и беше осрал всяка една тема, в която се нанесеше. Няма нужда да ви го доказвам, защото вмирисаните му диарии още стоят на форума на СТС Солар, а и в този форум тука виждате същото.

                              Появи ли се в някоя тема, и моментално я обсебва с глупости, простотии, заяждания, подигравки и прочее негови специалитети. Така принуждава всички членове на форума да се въртят около неговата простотия. Примуждава и модераторите да се въртят около неговите словесни диарии и да трият 90% от всеки един негов постинг. Темата разбира се става на парцал, а Pyramid ликува, че простотията му е победила всички - както посетители на форума, така и модератори.

                              Имах си няколко любими теми в този форум, които ежедневно го посещавах, но в момента съм ги намразил благодарение на Pyramid и неговото настаняване там в тях.
                              Last edited by Mateev; 12.03.2021, 21:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                                ТОва си е твое мнение, посерко!

                                Все пак - признаваш, че - навсякъде, където си се регистрирал - си заформил конфликт.

                                Щом се ядосваш от "компромати, с невярно съдържание" и не си могъл да ги опровергаеш, аз мога да заключа единствено едно - съдържанието е било достоверно и това не са били компромати.

                                Срещу кого той да те компрометира в своя собствен сайт, в който ти си отишъл доброволно..., да не използвам другото определение - натресъл си му се като навлек...



                                Това сочи моята логика... Изгонил те е от собственият си сайт - очевидно не си се съобразявал с правилата за участие в ЧУЖД сайт...(елементарно е, посерко!)
                                Когато ти захлопа дъската, окончателно е. Я да видим, дали ще откриеш проблем в следната логика: Отховаряй си с "да" и "не":
                                1.Няма конфликт от една страна. Т.е., за да конфликтуваш, е нужен поне един насреща ти и разногласия.
                                2.На ул. "Пейо Яворов", от номера 2 до 6, ГАРАЖИ НЯМА. Вярно или невярно е, тогава, "сведението" на Матеев?
                                3.Напуснал съм СКБ още 2014-та. С 2 (ДВЕ!) ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ заявления. Вярно, заявление за встъпване нямам но, на техен конгрес в София, 2009-та, без мое членство, ме предлага Костадин Чакъров, Бог да го прости, за член на тяхното Политбюро. Стоя, чакам да видя докъде може да стигне един Абсурд и ето, 2020-та, 6 (ШЕСТ !) ГОДИНИ СЛЕД излизането ми от нещо, в което не съм влизал, Матеев ме докарва комунист, а той, ги бил мразел. Да или не?
                                4.Матеев ме изгони от сайта си, когато, неудобната Истина взе да изплува: Аз ги предупреждавах, какво ще се случи и то се случи, малко по-късно: Соларната Далавера, за мераклиите, спихна (държавата им намали изкупните цени), т.к.тръгнали да продават енергия по 700+ [BGN/MWh], а пазарът - неплатежоспособен. Да или не? И,
                                5.Матеев опита да ме "компрометира" ТУК, НА ИНВЕСТОРА, А НЕ В СВОЯ САЙТ (www.investor.bg НЕ Е на Матеев). Тук, дори и не те питам, ЩОТО ТОВА, Е ФАКТ.
                                Заключение:
                                Приказките на безпаметния, СА ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ.

                                Другите да съдят да или не.

                                Коментар

                                Working...
                                X