IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво да правим срещу некоректни работодатели получаващи държавна помощ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

    Мярка е променена и сега е реално 60 на 40.
    Проблема е че работодателите за да крадат данъци не осигуряват служителите на пълната заплата.
    Има много хора дето бръмчат на Шано.
    За нормални хора и нормално фирми е добра мярка.
    И за некоректните пак не е лошо стига да го направят като хората - Ама аз до сега не съм видял нищо да са свършили като хората

    Не случайно Тиквата утре ще каже - АЗ ДАДОХ - Много ясно че той ги е дал от джоба си щото иначе щеше да ги открадне и си ги брои за негови

    При минимална работна заплата от 600лв 60% са 360лв плюс осигуровките си е към 500лв на човек - Ако фирмата наистина е спряла може да им ги даде всичките и да не уволни никой докато чакат да започнат работа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение
      Дали обаче ще се стигне до държавна помощ?
      Мярката 60/40 върви към провал
      Мярка е променена и сега е реално 60 на 40.
      Проблема е че работодателите за да крадат данъци не осигуряват служителите на пълната заплата.
      Има много хора дето бръмчат на Шано.
      За нормални хора и нормално фирми е добра мярка.
      Форекс блог

      Коментар


      • Дали обаче ще се стигне до държавна помощ?
        Мярката 60/40 върви към провал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение
          Както чух днес по новините на БНР, от двата трилиона долара, предназначени от Тръмп за компенсации на икономиката, пострадалите личности ще получават директно на сметката си помощта.
          За тях не е проблем.
          Там работодателите са коректни.
          Проблема е за България тук може да вземат пари и парите да не стигнат до работниците.
          Форекс блог

          Коментар


          • Както чух днес по новините на БНР, от двата трилиона долара, предназначени от Тръмп за компенсации на икономиката, пострадалите личности ще получават директно на сметката си помощта.

            Коментар


            • Господин Трол, темата е много актуална и касае конкретни въпроси.
              Моля ви не пишете повече в мой теми
              Форекс блог

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение
                Здравейте. Мисля че този въпрос е много актуален тази седмица.
                Официало се каза че държава ще покрие 60% от заплатите на служители в постардалите сектори.
                Работодателя трябва да даде 40%.
                Въпросите са ми:
                Може ли работодателя да вземе държавна помощ и да вземе парите си за него и да си купи с тях нов майбах?
                Как може обикновения работник да знае дали за неговото работно място е отпусната такава помощ?
                Какво трябва да направи работника ако не му бъдат изплатени парите. Към кой да се обърне?
                Какво трябва да направим ако станем свидетели на такова беззаконие, но не сме пряко засегнати?
                Темата е безмислена. Първо, никой няма да си купува майбах, защото това е последното нещо, за което ще мисли, и второ в настоящата ситуация, и цунамито, което се задава, всеки ще се спасява, както може. Нищо не можеш да направиш. Гледай да имаш за храна, пари за поне 6 месеца. Излишни локуми, са безмислени.

                Коментар


                • Какво да правим срещу некоректни работодатели получаващи държавна помощ?

                  Здравейте. Мисля че този въпрос е много актуален тази седмица.
                  Официало се каза че държава ще покрие 60% от заплатите на служители в постардалите сектори.
                  Работодателя трябва да даде 40%.
                  Въпросите са ми:
                  Може ли работодателя да вземе държавна помощ и да вземе парите си за него и да си купи с тях нов майбах?
                  Как може обикновения работник да знае дали за неговото работно място е отпусната такава помощ?
                  Какво трябва да направи работника ако не му бъдат изплатени парите. Към кой да се обърне?
                  Какво трябва да направим ако станем свидетели на такова беззаконие, но не сме пряко засегнати?
                  Форекс блог
                Working...
                X