IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оттук - оттам, шарени новини и теми

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво се случва с Никол Шерцингер след раздялата с Гришо? Щяла да ходи в Австралия да е жури...Накрай света ще иде, за да забрави нашия...Сигурно много страда, горката....А и той, като го гледам в каква форма е...Явно не е лесно.

    Коментар


    • Мисля, че сряда е перфектния ден от седмицата за малко успокоение на нервите
      https://www.dnes.bg/muzika/2019/07/2...okazano.417116

      Коментар


      • Около едно кафене на Централна ж.п. гара в София озеленителите са посадили като украсително растение мащерка. И си мирише много хубаво на.

        Може и да е не само там, но не съм обиколил наоколо. При следващото пътуване ще огледам.

        Коментар


        • Нова атака в Нова Зеландия!

          Пингвини ренегати игнорират предупрежденията на полицията и завземат ресторант за суши.





          https://amp.rnz.co.nz/article/2cea24...8-7dcb3335d72b

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Да, напълно достатъчно е.
            А така!
            Напърчи и ти мустаки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

              Обясних, което знам, и мисля, че е изчерпателно по въпростта.
              Да, напълно достатъчно е.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Възможно е, но тяхното поколение са луднали по това проследяване. Един айфон да има в компанията и веднага други притежатели на такова устройство разбират в кои вдън гори Тилилейски са се наврели.
                Обясних, което знам, и мисля, че е изчерпателно по въпростта.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                  Блъфира.

                  Дай ми го да го преслушам.
                  Възможно е, но тяхното поколение са луднали по това проследяване. Един айфон да има в компанията и веднага други притежатели на такова устройство разбират в кои вдън гори Тилилейски са се наврели.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    ... но хърбавият рече, че имало и друг начин.
                    Блъфира.

                    Дай ми го да го преслушам.


                    Е, освен ако си е залепил мустаци и те проследява физически.

                    https://m.youtube.com/watch?v=9OPc7MRm4Y8
                    Last edited by R1a1; 12.07.2019, 15:57.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                      Предполагам, че в сървърите на мобилния доставчик може и да остава следа от коя клетка и кой номер към коя клетка и на коъ номер се звъни за няколко време, макар законът да го забранява, мисля.

                      За "заплахата" на грчавия (в изневяра на баща си ли те подозира?).
                      Да, в телефоните има полезната услуга "точна локация", която използва GPSa, мисля. Също така има възможността за запомняне на твоите придвижвания. Обикновено двете са включени по подразбиране; в моя андроиден устройств беше така. Ако някой има физически достъп до твоя устройств и не му трябва парола, за да го отвори, през него може да види на карта историята на придрижване на телефона. Ако има твоята парола, към Гугъл при регистрацията на андроиден устройств се прави, може да види твоето моментно положение и историята ти с дни назад - от друго устройство.

                      Но тези две възможности могат да бъдат изключени, макар и да е всеопщо подозрение, че Гугъл не изключва записа, а просто не го показва (това за случай, че решиш да убиеш Трак собственоръчно, стискайки го за гръцмуля, и те разследват след това).

                      До тук за точната локация.

                      Има и по-неточна, която винаги се знае при доставчиците на мобилна и интернет услуга по точката на достъп, от която твоят устройств "говори".

                      Според изедниците най-сигурното, когато отиваш при Трак, например, е да не носиш телефона; след това по сигурност е да си извадила СИМ-картата и батерията, след това - само батерията, след това - само изключен.

                      Консолтацията ми струва, като за теб, 20 лева в биткоин.
                      Много е. Забравяш все пак от кой хабитат съм.

                      П.П. Благодаря за разяснението. Аз съм изключила точната локация, но хърбавият рече, че имало и друг начин.

                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Хммм, ами ако има възможност за проследяване на дистанционното включване? Питам, защото въобще не съм в час с тези неща, а миналият ден на мама безценното камъче ме заплаши, че може да разбере къде съм се подвизавала пред деня.
                        Предполагам, че в сървърите на мобилния доставчик може и да остава следа от коя клетка и кой номер към коя клетка и на коъ номер се звъни за няколко време, макар законът да го забранява, мисля.

                        За "заплахата" на грчавия (в изневяра на баща си ли те подозира?).
                        Да, в телефоните има полезната услуга "точна локация", която използва GPSa, мисля. Също така има възможността за запомняне на твоите придвижвания. Обикновено двете са включени по подразбиране; в моя андроиден устройств беше така. Ако някой има физически достъп до твоя устройств и не му трябва парола, за да го отвори, през него може да види на карта историята на придрижване на телефона. Ако има твоята парола, към Гугъл при регистрацията на андроиден устройств се прави, може да види твоето моментно положение и историята ти с дни назад - от друго устройство.

                        Но тези две възможности могат да бъдат изключени, макар и да е всеопщо подозрение, че Гугъл не изключва записа, а просто не го показва (това за случай, че решиш да убиеш Трак собственоръчно, стискайки го за гръцмуля, и те разследват след това).

                        До тук за точната локация.

                        Има и по-неточна, която винаги се знае при доставчиците на мобилна и интернет услуга по точката на достъп, от която твоят устройств "говори".

                        Според изедниците най-сигурното, когато отиваш при Трак, например, е да не носиш телефона; след това по сигурност е да си извадила СИМ-картата и батерията, след това - само батерията, след това - само изключен.

                        Консолтацията ми струва, като за теб, 20 лева в биткоин.
                        Last edited by R1a1; 12.07.2019, 15:24.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                          Чета сега, че хванали четирима американски ученика, награфитили през нощта училището си с фалоси и гадни лоши нацистски, расистски и антисемитски символи и лозунги, по това, че телефоните им автоматично се логнали в училищната уай-фай мрежа.

                          Това ме накара да се замисля, че можеш да докажеш присъствието или отсъствието си на дадено място чрез историята на местоположението, която се записва на сървърите на Гугъл. Това е ако не си изключил тази възможност, коато е включена "on" по подразбиране. Е, трябва и да докажеш, че през това време си бил с телефона. Например закопчаването му с белезници към теб от нотариус .


                          Но, от друга страна, можеш да подведеш търсенето на полицията, като оставиш телефона си в някоя уай-фай зона, включваш го периодично дистанционно чрез позвъняване, и междувременно прескочиш да убиеш набързо някого.
                          Хммм, ами ако има възможност за проследяване на дистанционното включване? Питам, защото въобще не съм в час с тези неща, а миналият ден на мама безценното камъче ме заплаши, че може да разбере къде съм се подвизавала пред деня.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Компай Сегундо, световно известен кубински музикант, умрял на 95 години и докрая пял на световната сцена.
                            Прякорът му идва от "компадре сегундо" (другарю втори), защото пеел втори глас.

                            Рецептата му за дълголетие е овчи бульон (мутон консоме) и ром.
                            Пък нека другите бягат за здраве

                            https://www.youtube.com/watch?v=CCge99qHUos

                            Коментар


                            • Чета сега, че хванали четирима американски ученика, награфитили през нощта училището си с фалоси и гадни лоши нацистски, расистски и антисемитски символи и лозунги, по това, че телефоните им автоматично се логнали в училищната уай-фай мрежа.

                              Това ме накара да се замисля, че можеш да докажеш присъствието или отсъствието си на дадено място чрез историята на местоположението, която се записва на сървърите на Гугъл. Това е ако не си изключил тази възможност, коато е включена "on" по подразбиране. Е, трябва и да докажеш, че през това време си бил с телефона. Например закопчаването му с белезници към теб от нотариус .


                              Но, от друга страна, можеш да подведеш търсенето на полицията, като оставиш телефона си в някоя уай-фай зона, включваш го периодично дистанционно чрез позвъняване, и междувременно прескочиш да убиеш набързо някого.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от chimney Разгледай мнение
                                Повечето "месо" през 2040-а няма да идва от заклани животни

                                https://news.bg/curious/povecheto-me...-zhivotni.html
                                Днеска е 2019та... Радвам се, че тогава най-вероятно е да съм умрял.
                                Дано да е бързо и безболезнено. Пък, ако е речено, ше стискаме зъби, нема къде да ходим ☺️
                                Но добре е, че нема да ме има в тая свинска лудница ☺️

                                Коментар

                                Working...
                                X