IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Луксозни джаджи

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
    Etihad,
    не знаех, че си свързан с емирствата, чак сега проверих.
    Ако са те засегнали шегите ми, то е от мое незнание.
    В никакъв случай, не се чувствам засегнат.
    Това е разликата между тук и там, имаш свободата да си напишеш каквото желаеш.
    Успех ти желая.

    Коментар


    • Etihad,
      не знаех, че си свързан с емирствата, чак сега проверих.
      Ако са те засегнали шегите ми, то е от мое незнание.
      Last edited by П.Ф.Изеров; 06.02.2019, 19:46.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

        Като знам, че той по бардаци не ходи, а брдакът идва при него... Най вероятно си бил част от програмата и са те упоили с нещо много силно, да не усещаш болка.
        Аз лично се обръщам към него с “Ваше Величество”.
        Да, така ви се полага и така и трябва.

        Коментар


        • Ха..ха а. . значи някой и на него му е паркира яхта..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

            Ми ние с него от началото си говорим на малки имена. Аз му викам "Хали".

            Запознахме се в един луксозен бардак.
            Представяш ли си: докато си менкаме жриците, да си говорим на "господине"?
            Или пък сутрин в пристанището на Монако да си подвикваме от яхтите си по пижами "господине - господине"?

            А как му е фамилията, Етихад?
            Като знам, че той по бардаци не ходи, а брдакът идва при него... Най вероятно си бил част от програмата и са те упоили с нещо много силно, да не усещаш болка.
            Аз лично се обръщам към него с “Ваше Величество”.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

              Другия път, като отидеш на яхтата на някой президент, поне му научи името.
              Ми ние с него от началото си говорим на малки имена. Аз му викам "Хали".

              Запознахме се в един луксозен бардак.
              Представяш ли си: докато си менкаме жриците, да си говорим на "господине"?
              Или пък сутрин в пристанището на Монако да си подвикваме от яхтите си по пижами "господине - господине"?

              А как му е фамилията, Етихад?
              Last edited by П.Ф.Изеров; 05.02.2019, 14:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                ..
                Най-голямата в момента е на колегата Халифа бин Зайед ал Захян, президент на емирствата.
                Другия път, като отидеш на яхтата на някой президент, поне му научи името.

                Коментар


                • лелейй...
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Милиардерите ставаме все повече и все по-млади. Това води до конкуренция при нашите суперяхти, които са все по-големи и модерни.

                    Най-голямата в момента е на колегата Халифа бин Зайед ал Захян, президент на емирствата. Името ѝ е "Решителна" и е дълга 180 метра, развива над 30 възела:



                    Не се подлъгвайте, отдалеч изглежда по-малка, отколкото е наистина, защото прозорците са много големи. Лично се убедих, когато бях на гости. 180 метра са си 180 метра.


                    Моята яхта в момента се строи, но ето проекта ѝ:





                    Тук може да се види интериора с част от обслужващия персонал:





                    На кърмата ще имам басейн, част от който е наклонен за спускане с водни ски:



                    Не съм решил какво име да ѝ дам, може би ще пусна тука анкета с награди за първите трима класирали се. Наградите също не съм обмислил.



                    А ето този колега от форума (помоли да не споменавам името му), го дава зелен и яхтата му ще е и с ветрила. Ето я в режим бейдевинд:






                    Сърдечно моля останалите колеги тук да споделят с нас техните яхти!
                    Last edited by П.Ф.Изеров; 01.02.2019, 20:31.

                    Коментар


                    • Дами и господа, показах ви десетте си часовника и най-хубавата си кола (виж по-долу).

                      Някой друг няма ли да се изфука, аджеба?

                      Коментар


                      • Голяма част от тези луксозните неща са колекционерски и се купуват не толкова да се ползват, колкото да се колекционират и после да се продадат евентуално по-скъпо. Нещо като произведенията на изкуството или редките пощенски марки или разните иманярски неща. Или па вината.

                        Лично аз не ги разбирам тези хора. Но пък хора има всякакви.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Ако е за пъчене, тогава, не. Там са свраки, маймуни, мангали.
                          Двата часовника с най-ниска цена от аукциона.
                          Изложба на брилянти, типично мангалски вкус:






                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                            Смешно е когато хора, които можеш да купиш и да продадеш няколко пъти (заедно с дълговете им) в рамките на пет минути, да ти говорят за престиж, положение в обществото и други подобни клишета. Това, дали бизнеса ти е добър, престиж и място в обществото са толкова субективни понятия, че надали е необходимо да бъде допълнително демонстрирано с излишни харчове. Голяма част от хората правят огромната глупост да си изхрачват спестявания и печалбите, от бизнес, заплати или от борса, за ненужни вещи, за да демострират фалшиво благосъстояние и стандарт.

                            Предпочитам часовник за 20 евро и анонимността. Пък нека да съм ниско долу по твоята касация за успешност. Аре със здраве и спорна 2019 г.
                            +100. Докато цената се улавя от търговците, Стойността може да се разбере само от стойности хора. Друг въпрос, ако конкретната вещ, по някаква твоя причина, е важа и ценна ЗА ТЕБ. Дали поради красота, спомен или символ за нещо и за някого, към които се стремиш, било поради вдъхван ти кураж и т.н. но, по стойност. Ако е за пъчене, тогава, не. Там са свраки, маймуни, мангали.
                            Last edited by Pyramid; 02.01.2019, 08:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Престиж, указване на това че бизнеса ти е добър, печелиш добре, добре си поставен в обществото. Ако искаш имам един часовник, на който му се отваря горното стъкло, за слепи, мога да ти го продам за да изглеждаш още по автентичен като просяк
                              Смешно е когато хора, които можеш да купиш и да продадеш няколко пъти (заедно с дълговете им) в рамките на пет минути, да ти говорят за престиж, положение в обществото и други подобни клишета. Това, дали бизнеса ти е добър, престиж и място в обществото са толкова субективни понятия, че надали е необходимо да бъде допълнително демонстрирано с излишни харчове. Голяма част от хората правят огромната глупост да си изхрачват спестявания и печалбите, от бизнес, заплати или от борса, за ненужни вещи, за да демострират фалшиво благосъстояние и стандарт.

                              Предпочитам часовник за 20 евро и анонимността. Пък нека да съм ниско долу по твоята касация за успешност. Аре със здраве и спорна 2019 г.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Ако искаш имам един часовник на който му се отваря горното стъкло, за слепи, мога да ти го продам за да изглеждаш още по автентичен като просяк
                                от много години нямам нужда от часовник и не ползвам такъв .......... но предложението ме заинтригува...

                                малко смешно ми се струва един просяк да си купи часовник ......... затова ще си го изпрося като се надявам да постъпиш великодушно и да ми го подариш, но разбира се ще поема разходите по доставката му за да не се набуташ...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X