IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой е най-прекият път България да се развие и как да спомогна за това?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
    Като начало - масово гласуване с бяла бюлетина на парламентарните избори.
    Именно гласуване, именно масово, но с бяла или невалидна бюлетина, на която си написал или нарисувал нещо за спомен на политюгите.

    Аз така правех напоследък, но една лястовица пролет не докарва и се върнах към избора, предоставен ми от статуквото.

    Съжалявам, че вкарвам политика, но при такъв въпрос тя е неизбежна.
    Що бе мое на бюлетината да напишеш Владимир Путин и да гласуваш за него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
      ... и какво мога да направя аз и всеки друг обикновен гражданин по въпроса. Какви са вашите отговори на тези въпроси?
      Като начало - масово гласуване с бяла бюлетина на парламентарните избори.
      Именно гласуване, именно масово, но с бяла или невалидна бюлетина, на която си написал или нарисувал нещо за спомен на политюгите.

      Аз така правех напоследък, но една лястовица пролет не докарва и се върнах към избора, предоставен ми от статуквото.

      Съжалявам, че вкарвам политика, но при такъв въпрос тя е неизбежна.
      Last edited by П.Ф.Изеров; 28.05.2018, 06:37.

      Коментар


      • Това е похвално. Аз мога да предоставя банкова сметка в която да се събират там кой квот може да отдели.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
          Прекрасно !
          Колко ресурс ще дадеш ?!
          Ако говорим за финансов ресурс, то ще бъде процент от доходите ми, но не искам да говоря за финансите ми публично. Не че става въпрос за някакви колосални суми. Откъм време в момента мога да отделям около 15-20 часа на седмица. Надявам се с годините това число да се увеличава. Нещо конкретно ли имаш предвид?
          Last edited by Tantum; 28.05.2018, 03:59.

          Коментар


          • [QUOTE=Tantum;n3339802]Здравейте. Възнамерявам да започна да отделям повече време и ресурси за каузи, които са в полза на обществото, и в момента обмислям по какъв начин да организирам усилията си, така че да дадат най-добрия възможен резултат.


            Прекрасно !
            Колко ресурс ще дадеш ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Емигрирай Това е естествен процес и ще доведе до повишаване на заплатите в БГ.
              Смятам, че е по-полезно за България да ме има, отколкото да ме няма, а и ми харесва тук. Не мисля, че емиграцията е решение.

              Коментар


              • Емигрирай Това е естествен процес и ще доведе до повишаване на заплатите в БГ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
                  Здравейте. Възнамерявам да започна да отделям повече време и ресурси за каузи, които са в полза на обществото, и в момента обмислям по какъв начин да организирам усилията си, така че да дадат най-добрия възможен резултат.

                  Отправна точка са въпросите каква е разликата между България и най-развитите държави в света, как можем най-бързо да ги настигнем и какво мога да направя аз и всеки друг обикновен гражданин по въпроса. Какви са вашите отговори на тези въпроси?
                  Да започнем да мислим и анализираме Нищо друго !

                  https://www.youtube.com/watch?v=SLtbHbwGaP



                  https://www.youtube.com/watch?v=i91NjSs22A8
                  Last edited by Dury; 28.05.2018, 01:19.

                  Коментар


                  • Кой е най-прекият път България да се развие и как да спомогна за това?

                    Здравейте. Възнамерявам да започна да отделям повече време и ресурси за каузи, които са в полза на обществото, и в момента обмислям по какъв начин да организирам усилията си, така че да дадат най-добрия възможен резултат.

                    Отправна точка са въпросите каква е разликата между България и най-развитите държави в света, как можем най-бързо да ги настигнем и какво мога да направя аз и всеки друг обикновен гражданин по въпроса. Какви са вашите отговори на тези въпроси?
                  Working...
                  X