IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Rent а car - новата измама

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да за тях става въпрос и няма грешка, вземал сам поне 10 пъти кола, но през rentalcars.com и съм нямал проблеми. В страницата им във Фейсбук имат същото оплакване от клиент в Брюксел. Няма грешка - лъжат нагло, реват за скрита камера.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
      Гледат те в очите и те лъжат Еурокар .
      навярно имаш на предвид "юръп кар" https://www.europcar.com/ нали?

      за тези ли става на въпрос

      https://www.europcar.it/la-nostra-flotta

      kakва тяхна кола си ползвал под наем?
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Договора ми е на италиански, договорката беше на гише на място за 7 дена. Цената договорена 235 и 900 депозит. Гледат те в очите и те лъжат Еурокар и при това 3 пъти. Във Фейсбук страницата им има и оплакване от офиса им в Брюксел със същия проблем. Бях си запазил друга кола през ренталкарс.сом, но въпреки че имам имайл да е със зимни гуми не беше и затова отидох при Еврокар защо са име, но се оказаха просто нагли лъжци. Как да го докажа, като нямам запис на микрофон......
        Заглавието само модератора може да го поправи.
        Last edited by Tradera; 05.02.2018, 22:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          Добре де как така ти каза 225 пък ти взе 675? (това устна уговорка ли беше)
          Като ти каза 225 не ти ли даде договор в който пише точно кое колко струва?
          Като взимаш кола плащаш предварително и в договора пиши и се подписваш?
          Ако в договора който си подпивал пише 225 няма как да ти вземе 675 освен ако няма щети по колата или някаква друга врътка в договора?
          Договора имаш ли го?
          Ако е така както казваш мога да ти дам един сайт в който правиш оплакване и ако наистина всичко е така както казваш ще ти върнат парите.
          W germaniq като запазваш паркинг на летището ти казват за толкова дни- толкова пари, получаваш договор подписан и си готов. Ако просрочиш правиш нов договор. Аз така се изклатих със сгрешена дата- за седмица- 24 евро, за 1 ден 20 евро, цялото 44 евро. Но аз сам съм си виновен. Това е на дортмунд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
            Колеги искам да ви предпазя от неприятно изживяване измама, което имах. После се оказа, че е редовна практика в Италия може би и другаде. На летище Бергамо бях запазил кола със зимни гуми за което имам и емайл, но се оказа, че нямаха. Съответно отидох в друга компания Еурокар, която си е име. След като служителя ме увери 3 пъти че цената ми е 225 еур след връщане на колата се оказа 825 еур ! Такава нагла лъжа от голяма фирма не бих си представил ! След скандал шефа им ми намали на 675 еур ! Не мислех, че е възможна такава измама в голяма компания на територията на Европа, но факт. Вие имали ли сте подобни проблеми ?

            до колкото разбирам си ползвал колата 4 дни, а цената която са ти казали Е225 е за денонощие, нали?

            така, че смятам, че не си съвсем излъган ............... просто не сте се разбрали...

            имал съм подобни случаи макар и преди много-много години

            имал съм подобни проблеми и в хотели в които съм се настанявал без резервация ........... отивам на рецепция и питам колко струва двойна стая, а на финала при плащане се оказва, че сметката е двойна ............. като попитам от къде идва разликата ми обясняват, че на въпроса ми цената за стая са ми отговаряли, че леглото в двойната стая е цена Х ......... обикновенно използват чужденци за прилагане на този номер

            затова решението е преди да вземеш колата/преди да се настаниш в хотела си плащаш за да няма изненади...

            ===================

            оправи заглавието, че дразни ............... "Rent cars" или "Rent а car" звучи по-добре...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Добре де как така ти каза 225 пък ти взе 675? (това устна уговорка ли беше)
              Като ти каза 225 не ти ли даде договор в който пише точно кое колко струва?
              Като взимаш кола плащаш предварително и в договора пиши и се подписваш?
              Ако в договора който си подпивал пише 225 няма как да ти вземе 675 освен ако няма щети по колата или някаква друга врътка в договора?
              Договора имаш ли го?
              Ако е така както казваш мога да ти дам един сайт в който правиш оплакване и ако наистина всичко е така както казваш ще ти върнат парите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                Не е заради километрите, просто измама. Внимавайте ! 1125 еур ми блокираха в картата като казаха, че 900 е депозит, а се оказа дива лъжа - измама. Нямам допълнителни начисления, просто цената е 825 еур при договорена 225. Внимавайте !!!

                Не знам какво си подписал или договорил, но същата фирма при заявка на летище Дортмунд за среден клас - 24ч. с опция +2, - 3дни (поисках ги и нямах ограничения ) с отстъпка за допълнителните дни- без проблемно!

                Коментар


                • Не е заради километрите, просто измама. Внимавайте ! 1125 еур ми блокираха в картата като казаха, че 900 е депозит, а се оказа дива лъжа - измама. Нямам допълнителни начисления, просто цената е 825 еур при договорена 225. Внимавайте !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tradera Разгледай мнение
                    Колеги искам да ви предпазя от неприятно изживяване измама, което имах. После се оказа, че е редовна практика в Италия може би и другаде. На летище Бергамо бях запазил кола със зимни гуми за което имам и емайл, но се оказа, че нямаха. Съответно отидох в друга компания Еурокар, която си е име. След като служителя ме увери 3 пъти че цената ми е 225 еур след връщане на колата се оказа 825 еур ! Такава нагла лъжа от голяма фирма не бих си представил ! След скандал шефа им ми намали на 675 еур ! Не мислех, че е възможна такава измама в голяма компания на територията на Европа, но факт. Вие имали ли сте подобни проблеми ?
                    Имат някакви ограничения колко км да въртиш за ден, ако си ги надхвърлил може би да е затова такава цената

                    Коментар


                    • Rent а car - новата измама

                      Колеги искам да ви предпазя от неприятно изживяване измама, което имах. После се оказа, че е редовна практика в Италия може би и другаде. На летище Бергамо бях запазил кола със зимни гуми за което имам и емайл, но се оказа, че нямаха. Съответно отидох в друга компания Еурокар, която си е име. След като служителя ме увери 3 пъти че цената ми е 225 еур след връщане на колата се оказа 825 еур ! Такава нагла лъжа от голяма фирма не бих си представил ! След скандал шефа им ми намали на 675 еур ! Не мислех, че е възможна такава измама в голяма компания на територията на Европа, но факт. Вие имали ли сте подобни проблеми ?
                    Working...
                    X