IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да се закрият ли Езиковите гимназии ?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Заключвам темата.
    रादोस्त

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Mи москвича на баща ми отиде за претопяване 2001 ако се не лъжа.После си купих един немски курник който бързо разкарах германец и кола тва е некакво недоразумение...Предпочитам японеца Субару Мазда Тойота....
      Жигулката е производство 76 година , пазя си я и отвреме на време я карам за кеф.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Ми ше си караш Москвича , пък аз Жигулата !
        Mи москвича на баща ми отиде за претопяване 2001 ако се не лъжа.После си купих един немски курник който бързо разкарах германец и кола тва е некакво недоразумение...Предпочитам японеца Субару Мазда Тойота....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Mи тва не ме интересува
          Ми ше си караш Москвича , пък аз Жигулата !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Проблемът е какво ще кажат комшиите !
            Mи тва не ме интересува

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              И мерцедеса и реното вършат една и съща работа
              Проблемът е какво ще кажат комшиите !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                Езиците СА базова подготовка, без която си заникъде. Най-много да станеш безработен военен пенсионер. Oh wait..
                Боби да хубаво е да знаеш език ама примерно на един земеделец за чий му е.И без език се оправя добре и живее добре.Важното е човек да се труди и да си ползва главата.Животът не е само офиси в София и бране на ягоди в Англия.По добре тука с 200 мои овце отколкото ратай в чужбина на чужди овце.Човек може да живее добре и със занаят да лепи плочки да ремонтира коли да слага ламинат да поправя инсталации водопроводи да прави банички торти.Не разбирам що за успех е обезателно я офис и с чужд език.За да живееш добре не ти трябват много пари.Трябва ти здраве и добро семейство.Да парите са необходими но до размер в който обслужват материалните потребности.И мерцедеса и реното вършат една и съща работа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                  Езиците СА базова подготовка, без която си заникъде. Най-много да станеш безработен военен пенсионер. Oh wait..
                  Ъхъ , базови...ами с ръцете кат не можеш нищо да направиш...?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Рядко чета напоследък толкова откровени нелепици. Езиците, чувате ли...абе ти сериозно ли вярваш че, ако си неподготвен вът всичко останало, някой ще ти дири тук за език само? Без базова подготовка, ти НЕ СИ ГОТОВ и, следователно, никому не си нужен. Тъжен факт.
                    Езиците СА базова подготовка, без която си заникъде. Най-много да станеш безработен военен пенсионер. Oh wait..

                    Коментар


                    • Помните ли ) "Езикът е отворен прозорец към опознаването на света"
                      ...просто, средство...
                      ...или, "Колкото повече, толкова повече"

                      Темата ще е по-полезна, ако навлезе в техниките на изучаването ...
                      Зубрене или други интуитивни методи, сугестология, визуализация ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Copacabana Разгледай мнение
                        Eзиковите гимназии не трябва да се закриват, това е абсурд. Най-важното нещо в днешно време е владеенето на езици, всичко друго е бош лаф. Даже трябва да им се дръпне нивото и точно на тях да се наблегне за сметка на произвеждащи ненужни специалисти друг тип училища
                        Рядко чета напоследък толкова откровени нелепици. Езиците, чувате ли...абе ти сериозно ли вярваш че, ако си неподготвен вът всичко останало, някой ще ти дири тук за език само? Без базова подготовка, ти НЕ СИ ГОТОВ и, следователно, никому не си нужен. Тъжен факт.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          И собственик на почистваща фирма
                          Ако selbständig е "собственик" ...на парцала и кофата !

                          Коментар


                          • Що за безумие? Отивам назад да чета в темата, но надали някой ще ме убеди, че трябва да се закрият

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Copacabana Разгледай мнение
                              Eзиковите гимназии не трябва да се закриват, това е абсурд. Най-важното нещо в днешно време е владеенето на езици, всичко друго е бош лаф. Даже трябва да им се дръпне нивото и точно на тях да се наблегне за сметка на произвеждащи ненужни специалисти друг тип училища

                              Значи, аз съм съгласен с теб ПО ПРИНЦИП, ако...

                              Предполагам, съвсем сам си сменяш филтъра, че и маслото на Кайенчето... Сигурен съм, че навреме си доливаш и спирачна течност, охлаждащата /антифризчето/ - също..., вероятно също сам се справяш и с автоматичната си предавателна кутия, но много внимаваш с нивото /и вида!/ на маслото за трансмисията..., това вероятно правиш и с главното предаване - масълцето..., ми-кво друго? - сигурен съм, че сам сменяш зимните с летни гуми, а компресорчетата дори вършат всичко без теб - с налягането на гумите... спирачните дискове и накладки - кой друг - пак ти!... ремонтите /ако се наложи/ - ти! Ама какво говоря и аз? Нали си завършил езикова? За кВо ти е да сменяш спирачни накладки и другите дреболии??? Купуваш си новото Кайенче и такаааа......

                              Ми то, същото май важи и за строителството и геодезията: правиш си сондажите, изливаш си подложният бетон и почваш да си вдигаш стените, покрива, обзавеждането - сам, разбира се - всичко си дялкаш с брадвата пред входа и накрая - само включваш в контакта - откъдето блика електриката, която САМ си си произвел...

                              Гладен и жаден - почваш да си колиш животните, които сам си отгледал в двора отзад и които пак сам си хранил - не с въздух, а със зоб и зърно, за да недреят, грабваш ножа, ти си знаеш къде са котлетите - другото го изхвърляш..., да де, ама къде? Носиш си го на екарисажа..., там смилаш всичко /а - и екарисаж си имаш, защото всичко САМ си правиш/..., с пиеньето също - правиш си бира и вино, гледаш хмел, грозде....., ферментации, чудо и приказ! Хляба! Една нива си засях с пшеница, комбайни, сеялки, плугове, торене... ОРАН! Бия си САМ градоносните облаци с моите /си/ ракети... Доволен си от себе си - С ТИЯ ЕЗИЦИ всичко ти иде отръки!

                              Жената е най-доволна и все те хвали: моят, с тия езици - всичко му върви.

                              Та, приятел, имаш подкрепата ми: да закрием професионалните гимназии. Не са ни необходими!


                              п.п. дали всички мацки-филолози могат сами да си сменят маслото?..., или пък другите /"излишни"/ неща да си правят КАТО ТЕБ? ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                Браво , не "мияч на чинии " , ами "оператор на съдомиялна машина" ...къде къде по европейско е ...
                                И собственик на почистваща фирма

                                Коментар

                                Working...
                                X