IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо европейската младеж е обсебена от левичарството?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

    Никога през живота си не съм гласувал за герп....това е видно и от омразата с която ме залива омг-то.
    Гнъсна инсинуация омг-то е без отношение към личността ти и съвсем осъзнато не влиза в излишни диалози, въпреки интензивното ти пуфтене и пустосване.
    Обаче ми е трудно да спра да се забавлявам с претенциите на рамадановото обкръжение за елитарност и ум .... Защото само за 5 месеца два пъти култово заровихте навирените си носове в паважа с трайчето-президент и с парламентарната ви реализация. Да бяхте се нацепили във фитнеса, не в партийни конфигурации ... к к к к к
    Yeah

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      Странни хора сте вие, носталгиците по режима от преди '89. Режимът рухна пред очите ви с лукановата зима 1990 и мораториума по обслужване на външния дълг (т.е. банкрута на държавата).
      НЕ Е ВЯРНО! За това са виновни предателите горбачов, елцин, луканов, младенов и т.н. А истината е,че тъкмо бяхме почнали да ги надминаваме злите империалисти, ционисти, соросоиди и рептили! И затова ни саботираха рая другарЕ!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

        За съжаление, има много истина в думите ти.

        И за онази държавна икономика с 80млрд активи - също.
        Днешната няма активи, дори природните ни ресурси е концесионирала за жълти стотинки.
        Има държавен дълг, необезпечен и неефективна администрация, проядена от корупционната политика на управляващите.
        Има 40% фукционално неграмотно население, вследствие на целенасочена образователна кастрация,
        застаряващо и болно население - погледнете броя аптеки на всеки ъгъл...

        На този фон, на пълна административна и инфраструктурна немощ на управлението, има ниски данъци.
        Преразпределението е насочено към задълбочаване на огромните диспропорции

        А "критиците", пак ще ги попитам -
        Защо в Германия и в най-развитите западни страни държавното участие в икономиката е над 50%??
        Странни хора сте вие, носталгиците по режима от преди '89. Режимът рухна пред очите ви с лукановата зима 1990 и мораториума по обслужване на външния дълг (т.е. банкрута на държавата).

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

          Никога през живота си не съм гласувал за герп....това е видно и от омразата с която ме залива омг-то. Както герп лъжат десни избиратели, така и бекапе (най-дясната партия) лъжат левите избиратели.
          То при толкова прост (а явно и богат) матрял дето хвърля пачки и злато от терасата ката ден е просто грях да не излъжеш идиотите!
          Ти да не гласуваш за дпс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Никога през живота си не съм гласувал за герп....това е видно и от омразата с която ме залива омг-то. Както герп лъжат десни избиратели, така и бекапе (най-дясната партия) лъжат левите избиратели.
            То при толкова прост (а явно и богат) матрял дето хвърля пачки и злато от терасата ката ден е просто грях да не излъжеш идиотите!
            Тук си заслужи плюса За мен единственото хубаво нещо у нас от финансово естество, което да не ни е наложено (щото валутния борд ни беше наложен по стечение на обстоятелствата и още нещо), беше и си остава плоският данък, а кой го наложи - Еврогея СтанишеФ. Определено много лява политика
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Абе мани, мани. И на теб много ти е отнела демокрацията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Абе ти чуваш ли се бе. Добре,че е аутосорсинга да храни 20-25 хиляди младежи със заплати над средната, иначе тези хора отдавна да са се разкарали. Второ аутосорсинга плаща реални заплати и осигурява хората реално, а не както фирмите близки до комунистката свинетка павлова плащащи минимални заплати и осигуровки и обричащи още едно поколение пенсионери на мизерия. После ще мрънкат защо са им ниски пенсиите. Трето КОЙ иска да работи във фирмите на Пеевски, Доган и сие, на обръчите близки до властта или фирмички като оня селски тарикат на ултопията за мижеви стотинки експлатиращи те от сутрин до вечер. Относно икономиката ни, ако беше в правилните ръце и без индустрализация за която говориш можеше да сме много напред. Въпроса е,че властта продължава да е в хора като свинетка павлова и себеподобните и- синове и дъщери на партиини секретари и подлизурковци. Всичко минава първо през ЛУСТРАЦИЯ. Референдум за лустрация на всички комунистически свине и назначените по партиина връзка синове и дъщери. Трябва ни лидер като Ердоган - да вкара всички комунистически престъпници и техните пребоядисани отрочета в затвора.
                Но народът пак гласува за тях, нали?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                  Скоро пак ще се наложи - просто невежеството на тълпата в момента я опиянява и нито вижда, нито чува приближаващия грохот.Разликата е,че Комунисти няма от над 25 години.Останалото е горе-долу както си го написал - пак сме високотехнологична нация,ама не с Правец,а с айфони на лизинг.И външния дълг е напълно необезпечен и далеч повече от 10 млрд долара....Забравил си обаче да уточниш,че онази икономика имаше активи за 80 млрд.долара,а сегашната има молове,бизнес-центрове все идеални условия за аутосорсинг (тази хубава дума ,която на български означава кражба на държавни средства).
                  За съжаление, има много истина в думите ти.

                  И за онази държавна икономика с 80млрд активи - също.
                  Днешната няма активи, дори природните ни ресурси е концесионирала за жълти стотинки.
                  Има държавен дълг, необезпечен и неефективна администрация, проядена от корупционната политика на управляващите.
                  Има 40% фукционално неграмотно население, вследствие на целенасочена образователна кастрация,
                  застаряващо и болно население - погледнете броя аптеки на всеки ъгъл...

                  На този фон, на пълна административна и инфраструктурна немощ на управлението, има ниски данъци.
                  Преразпределението е насочено към задълбочаване на огромните диспропорции

                  А "критиците", пак ще ги попитам -
                  Защо в Германия и в най-развитите западни страни държавното участие в икономиката е над 50%??
                  Last edited by съни(тя); 30.03.2017, 14:06.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Момче младо ГЕРБ са десни колкот аз съм космонаФт.ГЕРБ са комунистическо клиентелистка партия.....Не ти ли омръзна на изборите да те лъжат и да се гъбаркат с тебе
                    Никога през живота си не съм гласувал за герп....това е видно и от омразата с която ме залива омг-то. Както герп лъжат десни избиратели, така и бекапе (най-дясната партия) лъжат левите избиратели.
                    То при толкова прост (а явно и богат) матрял дето хвърля пачки и злато от терасата ката ден е просто грях да не излъжеш идиотите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                      Е как бе пеше, та нали герп са десни? А те спечелиха изборите.
                      Момче младо ГЕРБ са десни колкот аз съм космонаФт.ГЕРБ са комунистическо клиентелистка партия.....Не ти ли омръзна на изборите да те лъжат и да се гъбаркат с тебе

                      Коментар


                      • Е как бе пеше, та нали герп са десни? А те спечелиха изборите.

                        Всъщност ако прочетеш СОБСТВЕНИТЕ си мнения по въпросите за пенсии, фондове и т.н. с изненада ще установиш, че всъщност ТИ си от най-десните тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Добре де, къде видя демагогия, че нещо не разбрах? И за какво е този патос - да върнем 1 милион невъзвращенци - знаеш ли кога ще стане, точно никога, колкото софиянци ще си идат по рдонте селца и планки!!! Боли ме детеродния орган за всички избягали (сестра ми и шурея са между тях - и за тях ме бОли) = искам тук ние, дето сме останали, да сме ок - да, има закоравяли глупости, но идиотите с уж либерални и десни разбирания са повече -доказват го изборите всяка година, докато комунетата измират. Та от тази гледна точка не комунетата са виновни, те си измират полека-лека, проблемът са олигофрените в дясно, които осраха дясното и "патриотите", които за пачки и власт осраха национализма. Изнервих и ще ида да хапна, после пак съм на линия за спор
                          Груйчи бравос...Проблема е че едни десни боклуци вече 30г не искат да се разкарат.Писна ни и не ги искаме да се махат заедно с партийките.Са са се покрили но след няколко месеца пак ше ни налазят от разни телевизии.Мисля че е крайно време да се забрани на частни медии да се занимават с политика и да коментират политика.Не разбирам защо е тва медийно внимание към смешниците Митов Ненчев Пръмовица Зеленогорски Лукарски Раданчо Костов Тоя Христо ли беше.За тях гласуват само родителите им а те голема работа оня смешник даже заплашва Бойко.Кой си ти бе поплювко кой е гласувал за тебе освен майка ти та ше казваш кой да е премиер?Кат спечелиш изборите тогава ше говориш са се омитай щото от такива получавам ортикария.И тука във форума същите разбирачи народа бил зад тях.Народа и наби шута отзаде ама те големи усти.Имайте малко срам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Добре де, къде видя демагогия, че нещо не разбрах? И за какво е този патос - да върнем 1 милион невъзвращенци - знаеш ли кога ще стане, точно никога, колкото софиянци ще си идат по рдонте селца и планки!!! Боли ме детеродния орган за всички избягали (сестра ми и шурея са между тях - и за тях ме бОли) = искам тук ние, дето сме останали, да сме ок - да, има закоравяли глупости, но идиотите с уж либерални и десни разбирания са повече -доказват го изборите всяка година, докато комунетата измират. Та от тази гледна точка не комунетата са виновни, те си измират полека-лека, проблемът са олигофрените в дясно, които осраха дясното и "патриотите", които за пачки и власт осраха национализма. Изнервих и ще ида да хапна, после пак съм на линия за спор

                            Хапни. И аз мисля да направя това, че ...току виж на гладен стомах майдан на боко

                            Коментар


                            • Добре де, къде видя демагогия, че нещо не разбрах? И за какво е този патос - да върнем 1 милион невъзвращенци - знаеш ли кога ще стане, точно никога, колкото софиянци ще си идат по рдонте селца и планки!!! Боли ме детеродния орган за всички избягали (сестра ми и шурея са между тях - и за тях ме бОли) = искам тук ние, дето сме останали, да сме ок - да, има закоравяли глупости, но идиотите с уж либерални и десни разбирания са повече -доказват го изборите всяка година, докато комунетата измират. Та от тази гледна точка не комунетата са виновни, те си измират полека-лека, проблемът са олигофрените в дясно, които осраха дясното и "патриотите", които за пачки и власт осраха национализма. Изнервих и ще ида да хапна, после пак съм на линия за спор
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Айде стига вече демагогия.
                                Какво общо има екскурзията или неколкомесечно гурбетчийство с избор на място за живот и отглеждане на поколение!!!
                                И НЕ, не плюем по всичко родно и българско, а само по определени неща, които обаче са устойчиви и непоклатими в България от 70 години насам.
                                Тях искаме да променим, за да стане и нашата страна, като тези в които избягаха 2 милиона българи, но тук съпротивата е най-ожесточена.....и съответно раята най-бедна и нещастна. Прости причинно-следствени връзки.

                                П.П. То и аз искам да ида на разходка до Луната да поразгледам, ама не мисля да оставам там за постоянно....еле пък и децата да гледам в някой кратер.
                                Last edited by 4ervenasgan; 30.03.2017, 12:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X