IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Криптовалута ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • xD

    Коментар


    • Истината е в акциите на добри и честни компании - обезпечени с активите и дейността на тези предприятия.Проблема е че при глобална икономика много лъжат, крадат и лесно се скриват клепитата после.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • filgeorgiev

        Много неща - например ? На свободни съчинения можем да го докараме.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • innergy

          Кога ще го обезпечат със злато и къде ще държат златото ? Големи глупости - пак пирамида, 16 к. са смешни пари, лесно е да се изкарат и честно без участие в пирамиди.Койните не подлежат на развитие, само пирамиди може да се случват с тях.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • ружа-койн

            ама какво излъчване има тая Ружа , а!
            лице на финансис!

            (по нещо ми напомня генотипа на един бивш Банкер на Годината, с Мустаци)
            Last edited by Longin; 09.09.2015, 02:19.
            "the trend is your friend until the end..."

            Коментар


            • Имам 3-4 познати дето си купиха преди 2-3- години така наречените копачи за криптовалути наричат се Erupters или нещо подобно

              Проблемите са няколко единият е че от тогава насам цената на койните пада а сложноста на алгоритъма се увличава т.е. със всеки следващ месец купено от теб устройство накопава все по-малко.
              Основният ти разход е сметката ти за ток която ти е около 60% от печалбата.
              Цената върви надолу а алгоритъма нагоре и двете са срещу теб.
              Определящо дали ще си на печалба е дали плащаш тока или не !!!
              Последните години част от мощностите се изнесоха в български квартали които не плащат ток. (колко са мил и галантен да не ги обидя )
              Ако искаш пиши ми на л.с.
              Last edited by night_lord; 08.09.2015, 16:32.
              advokatfilipova.eu

              Коментар


              • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
                Бе нека е шит.. аз нали направих 16к за година и половина, докато вие спахте.. сега съм аут и ми е добре..

                И всички които си мислят, че монетките са просто монети и разплащане, жестоко се лъжат. Става въпрос за разпределена децентрализирана мрежа, върху, която ще се градят бъдещи нива и услуги.. в момента сме на етап когато имаше Интернет, но още нямаше www., нямаше банкиране, нямаше торенти, нямаше видео и аудио съдържание, нямаше социални мрежи и т.н, и т.н..
                че бе ние що мислиш, че сме спали ?? За кво точно тряя да се набутвам у некви виртуални схеми на некой си пичкенкойн

                Коментар


                • Бе нека е шит.. аз нали направих 16к за година и половина, докато вие спахте.. сега съм аут и ми е добре..

                  И всички които си мислят, че монетките са просто монети и разплащане, жестоко се лъжат. Става въпрос за разпределена децентрализирана мрежа, върху, която ще се градят бъдещи нива и услуги.. в момента сме на етап когато имаше Интернет, но още нямаше www., нямаше банкиране, нямаше торенти, нямаше видео и аудио съдържание, нямаше социални мрежи и т.н, и т.н..
                  Last edited by innergy; 05.09.2015, 15:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                    а вие ако имате някой в тиквите си ги заебавайте тея глупости на секундата и тоя coin moin и други такива клонинги .......
                    А и ти самия ги коментираш, както се видях принуден да ти го напомня. Естествено, че тук става дума за шитове, не само за биткой и уанкойн, а за всичкото виртуален койн до момента, а когато всички изтрезнеят и милиардите се изпарят в небитието ще се чудят с какъв акъл изобщо са го вземали насериозно. Няма да могат сами на себе си да повярват.
                    Шита си остава шит и особено, когато няма нищо зад него. Електронен чек с негарантирана поддръжка. Нямат друга стойност. Ами това е по-добре да се интегрира с електронните подписи и в бъдеще всеки да има електронен подпис с личната карта да речем, за всякакви електронни услуги и идентификация, а не само за връзка с електронното правителство. Всички шитове от сегашния тип са обречени, според мен. Хората живеят в някакъв виртуален свят с виртуалките и колкото по-скоро се върнат в реалността, толкова по-здравословно и по-добре ще е за тях.
                    Last edited by iezuita; 05.09.2015, 14:00.
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • а вие ако имате някой в тиквите си ги заебавайте тея глупости на секундата и тоя coin moin и други такива клонинги .......

                      Коментар


                      • Ако си сериозен, хващаш тая тема:
                        http://www.investor.bg/forum/showthr...11#p1441255435
                        прочиташ от начало до край и си готов. После тия 2 и си про:
                        http://bitcoinbg.eu/
                        http://hardwarebg.com/forum/forumdis...buted-software

                        Ако си тук, за да рекламираш тоталния скам One-нещо-си-там.. това е вече друга бира..

                        Коментар


                        • Криптовалута ?

                          Здравейте, приятели
                          Не знам дали е правилното място да напиша тази тема, но все пак - много ми се иска някои от вас да споделят ако имат опит в използването на т. нар. криптовалути. Чета интересни неща по темата. На доста места прочетох за Onecoin, затова реших да ви пиша за впечатления. Оказва се, че за доста неща може да се използва. Бих се радвал да прочета мнения по темата, защото се колебая...
                          Благодаря предварително
                        Working...
                        X