IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вълкът от Уолстрийт в България - научихте ли нещо?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Тия 800 човека кога ще си изсипят парите на БФБ ... ????
    След празниците ли???
    Те за билети са си ги изсипали

    Коментар


    • Тия 800 човека кога ще си изсипят парите на БФБ ... ????
      След празниците ли???
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Ееее, 100% едни 600 от тези 800 ентусиасти са преосмислили живота си и от утре ще започнат да имплементират идеите и тезите, които вълко е представил и развил...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Ми то глупаци колкото искаш.Тоя тарикат ги е изработил да му слушат глупостите леле колко тъп народ
          +1!!!!!!!!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Ми то глупаци колкото искаш.Тоя тарикат ги е изработил да му слушат глупостите леле колко тъп народ
            Към 800 човека,май!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Не ти е съвсем точна информацията. Ето цената на билетите:



              http://www.eventim.bg/bg/bileti/blkt...017/event.html

              Ама по-скоро си прав. 700 лв за лекцията и 24 лв за обяда.
              Ми то глупаци колкото искаш.Тоя тарикат ги е изработил да му слушат глупостите леле колко тъп народ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                незнам дали ми е вярна информацията ,но наистина ли билета е бил 700лв?
                Не ти е съвсем точна информацията. Ето цената на билетите:

                Silver - 724 лв - достъп до събитието, конферентни материали, симултантен превод, място в сектор Silver, обяд

                Gold - 763 лв - достъп до събитието, конферентни материали, симултантен превод, място в сектор Gold, обяд

                Business Gold - 861лв - достъп до събитието, конферентни материали, симултантен превод, място в сектор Business, обяд, контакти на останалите участници
                http://www.eventim.bg/bg/bileti/blkt...017/event.html

                Ама по-скоро си прав. 700 лв за лекцията и 24 лв за обяда.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от БОГ
                  Ко? За тоя помяр???
                  Боже,не беше даден старт за плюенето бре.Що пререждаш!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Blackhat Разгледай мнение
                    Че на особена почит в нашата страна са мошенниците ,изманиците и тарикатите.
                    Тва май отдавна се знае ...
                    незнам дали ми е вярна информацията ,но наистина ли билета е бил 700лв?
                    мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                    Коментар


                    • Че на особена почит в нашата страна са мошенниците ,изманиците и тарикатите.
                      Тва май отдавна се знае ...

                      Коментар


                      • Пълен боклук, изобщо не заслужава славата и не знам как има хора да му се връзват

                        Assistant US attorney Joel M. Cohen remembers things differently from when he helped prosecute Belfort. “When he wrote his books years later, he invented much. No one ever called him the Wolf of Wall Street until he created this name as a title for his books. He exaggerated his importance and reverence for him by others at his firm.” His business partner Danny Porush has confirmed as much, “In eight years of working with him, I never heard anyone call him the Wolf or anything like that,” he said.

                        When prosecuted, Belfort and Porush were required to turn over 50 percent of what they earned to their victims. Unfortunately little has been collected. Victims don’t figure in the Belfort books and thousands have not been compensated. A rather sad fact when one considers the profits that can be amassed from a potential box office smash hits and best selling biographies.

                        The fallout didn’t just hurt staff at Stratton Oakmont, families were destroyed as well. Christina McDowell, the daughter of Tom Prousalis, who was involved in Belfort’s fraudulent schemes wrote an open letter berating the movie. She has, since the real life events, had to change her surname and due to her father using her name to launder money and has been left with $100,000 worth of debt. She has specifically targeted Scorsese and Di Caprio as glorifying the illegal activities and portraying Belfort and people like her father as roguish pirates.

                        13 Facts About The Real ‘Wolf Of Wall Street’
                        http://collegetimes.com/2014/01/13/1...lf-wall-street
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • И какво да ми хареса тоя,това че е гълтал наркотиците с кофата или по 3 пъти на ден
                          е мастурбирал на ден в тоалетната или това че е продавал акции буклуци набутвайки ги
                          на някой друг?Това което е правел 80 % е било извън закона и ако не го бяха окаушили
                          отдавна щеше да се е споминал от свръх доза и оргии.Филма е интересен за гледане,но
                          ако това е пътя към успеха,мерси.

                          Коментар


                          • Вълкът от Уолстрийт в България - научихте ли нещо?

                            Здравейте,
                            не виждам коментари за посещението на Джордан Белфорт в България. Бяхте ли, имате ли отзиви?

                            На мен ми беше много интересно, този човек е брилянтен презентатор.

                            Разказа доста прости неща, които излеждат лесни и логични, обаче повечето хора не ги спазваме. Къде от мързел, къде заради нелепи оправдания.

                            На вас хареса ли ви?
                          Working...
                          X