IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За професионализма на българската полиция!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    ...циганския бандитизъм... да напомням ли ужасяващата смърт на Боби Райнов, направен на пихтия от циганска орда пред очите на две патрулки ушеви или за убийството на Георги Рогачев, когато прасетата ОХРАНЯВАХА бандата сатрапи, вместо да ги АРЕСТУВАТ...
    Това е отделна тема, но ако долу споменавам нещо то е "убийства". Не бъркай патрулките събрани от кол и въже или РПУ-тата с тия които разследват убийствата. България наистина има добра разкриваемост и то много добра. За Луканов, Бай му Миле на Пешо или оня картофения бос от Самоков, на мен ми е от единия крачол в другия - не ги познавам, пък Луканов, за каквото и да го пречукат, все е бил виновен. Какво толкоз има да го мислим - един боклук по-малко..

    Много по-важни са Сестри Белнейски (убиецът е хванат - макар да бяха оплескали уликите), убитата само преди дни Вероника от Търново (убиецът е хванат за 2 дни), това убито русначе, за което накрая налучкаха вярната диря.. Още стотици случаи... Оня ден някакъв гъз сгазил старец - избягал - ами хванали го.....

    А тука някои реват кой бил пречукал тоя или оня боклук.. Ами на който му е мъчно за Луканов, да ходи да му реве на гроба. От разните ъндърграунци, единствено познавах на здравей-здрасти Данчо Марков.. Не беше лошо момче дори бе точен в някои отношения, но това си е риск на професията. Убиецът му също не е хванат, макар да си имам някои подозрения, защото след него бе убит по същия начин и един боклук - Лазар Анев, а знам поне кой го мразеше тоя последния в червата, но това вече не е моя работа... Почти всичко останало обаче се разкрива..
    Last edited by Jay Gould; 02.04.2015, 01:21.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Дрън дрън праз.Я големите разкривачи да кажат кой уби Луканов Илия Павлов Самоковеца Кюлев братя Илиеви и разните други мутрафони?Колко деца изчезнаха да са открили нещо?Ми жената от Карлово дето изчезна?Открили няколко глупави кокошкари
      Кой уби Кенеди, как умря Сталин и кой подпали Райхстага! Относно децата ясно, че четеш в-к Лична драма и следиш Съдби на кръстопът, ама вземи прочети нещо малко по-сериозно в живота си... Ха... Голяма мъка му била кой убил Самоковеца... Ми който трябва.. В 90 те се насирахте от страх само някой като ви спре пред къщите, сега всички станахте големи любители мутрагенти... Бакшиши....
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Да кажат кой уби Луканов Илия Павлов Емил Кюлев братя Илиеви Бай Миле и разни други мутряги?Да кажат кой уби на чичо Венци момчето.Да изкарат на Драгалевския клептоман далаверите на Прасчо Цеко мустака на Цеко Минев и още куп национално отговорни капиталисти
        Ти сега ще искаш и циганската престъпност да озаптят!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Установиха жертвите - руснаци, хванаха грабежлията на ученици във Варна, хванаха още един рецидивист във Варна, разкриха незаконен цех за алкохол в столичния Факултета. Какво искате повече? И то само за дни и часове..Какво сакаш Импе?
          Да кажат кой уби Луканов Илия Павлов Емил Кюлев братя Илиеви Бай Миле и разни други мутряги?Да кажат кой уби на чичо Венци момчето.Да изкарат на Драгалевския клептоман далаверите на Прасчо Цеко мустака на Цеко Минев и още куп национално отговорни капиталисти

          Коментар


          • лорде - има много истина в думите ти.
            И аз познавам хора от системата - има и читави хора има и тотално изперкали, ама то да гледаш разчленени, овъглени, разложени трупове хич не е за всеки.
            Ама редовия мръшляк, 50000 само чешат топки щот пъхат в гащите мръсните пари.

            Не са и те виновни - сигурен съм че поне 40 000 от тях искат и могат да унищожат циганската престъпност - НЕ ИМ ДАВАТ да ги пипнат с пръст *лите
            Last edited by X_Y; 02.04.2015, 11:28.
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Установиха жертвите - руснаци, хванаха грабежлията на ученици във Варна, хванаха още един рецидивист във Варна, разкриха незаконен цех за алкохол в столичния Факултета. Какво искате повече? И то само за дни и часове..Какво сакаш Импе?

              Коментар


              • Ландлордов, приемам това като несполучлив опит за шега - веднага се сетих за примера на Жей, както и за много други, още по-ужасяващи. Аз пък не знам случай ушевата структура да е защитила хората от циганския бандитизъм... да напомням ли ужасяващата смърт на Боби Райнов, направен на пихтия от циганска орда пред очите на две патрулки ушеви или за убийството на Георги Рогачев, когато прасетата ОХРАНЯВАХА бандата сатрапи, вместо да ги АРЕСТУВАТ?

                Ти не проумяваш ли, че ако се приложи Наказателния кодекс в частта му за служебни престъпления, просто няма да остане ушев началник извън затвора?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                  Повечето ченгета вече не стават за нищо и правят повече проблеми на държавата и нормалните хора отколкото да са помогнали на някого (не знам случай в последните 20 г. в който полицията в България да е помогнала на човек за каквото и да е, но знам за стотици случаи за ченгета в комбина с най-голяма измет), но "убийства", са на ниво много по-високо от колегите си в страни като САЩ или Русия и са единствените които още си вършат работата и то много добре!

                  Разкриваемостта като % на убийствата в България поне преди няколко години бе в пъти по-висока от тази в САЩ и доста страни от Западна и Източна Европа. Ченгетата от Убийства са последните кадърни полицаи в България, въпреки, че последните години и те започнаха да оплескват някои случаи, но още стават и се справят добре и професионално в повечето случаи!

                  Ще бъде жалко, да се разкапят и те като останалите! Версията за руски произход на куфара и детето не е от тия дни (ченгетата във 2 РПУ знаят защо) и дано скоро пипнат гадината.
                  Дрън дрън праз.Я големите разкривачи да кажат кой уби Луканов Илия Павлов Самоковеца Кюлев братя Илиеви и разните други мутрафони?Колко деца изчезнаха да са открили нещо?Ми жената от Карлово дето изчезна?Открили няколко глупави кокошкари

                  Коментар


                  • Повечето ченгета вече не стават за нищо и правят повече проблеми на държавата и нормалните хора отколкото да са помогнали на някого (не знам случай в последните 20 г. в който полицията в България да е помогнала на човек за каквото и да е, но знам за стотици случаи за ченгета в комбина с най-голяма измет), но "убийства", са на ниво много по-високо от колегите си в страни като САЩ или Русия и са единствените които още си вършат работата и то много добре!

                    Разкриваемостта като % на убийствата в България поне преди няколко години бе в пъти по-висока от тази в САЩ и доста страни от Западна и Източна Европа. Ченгетата от Убийства са последните кадърни полицаи в България, въпреки, че последните години и те започнаха да оплескват някои случаи, но още стават и се справят добре и професионално в повечето случаи!

                    Ще бъде жалко, да се разкапят и те като останалите! Версията за руски произход на куфара и детето не е от тия дни (ченгетата във 2 РПУ знаят защо) и дано скоро пипнат гадината.
                    Last edited by Jay Gould; 30.03.2015, 02:29.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                      По това още работят ...
                      Вярно, но руската следа-несъмнена! Адмирации за хората които не спят и разкриват тежки престъпления в БГ! Приятели са ми немалка част от тях и знам от какво се лишават за да изплува справедливостта. Поздрави за издръжливите им жени и деца!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        Детето в куфара
                        По това още работят ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                          Наздраве лорде !
                          Наздраве и на теб!
                          https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E
                          Дано не ти се налага.......

                          Коментар


                          • Наздраве лорде !

                            Коментар


                            • За професионализма на българската полиция!

                              Като се замисля, почти няма неразкрито тежко престъпление от българската полиция през последните години!
                              Детето в куфара и Вероника от Велико Търново са последните доказателства.
                              Може би българската полиция работеща по тежки престъпления заслужават адмирации. Почти на 90% всичко е разкрито и изобличено. Останалото е в ръцете на съдебната власт. Дерзайте!
                            Working...
                            X