IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще търпим беззаконията??? - 2

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Сганов кажи какво да направи тоя народ?За да се оправят нещата.Ти за кого гласува?
    Нищо.
    Прав си, човек има надежди и стремеж за нещо повече до време. После му става все тая и тегли една майна на всичко и всички.
    Аз бях теглил една такава преди 20 години. Време е за втора.
    Проблемът който тези доволни от текущото статукво в България не осъзнават е, че наближава края....и те няма да са първите които ще напуснат кораба, а напротив. третата класа е винаги заключена на долните палуби, докато синковците на най-кресливите еврофоби отдавна учат в Бъркли или "робуват" на "юдомасоните" в Голдман или Сити. А тук хвърлящите пари от терасата, ще им остане само да последват кинтите си ....за по-малко мъки.
    Майната им.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

      За съжаление това е вековното състояние на тоя народец. Така и ще свърши. Тихо и незабележимо.
      Сганов кажи какво да направи тоя народ?За да се оправят нещата.Ти за кого гласува?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

        За съжаление това е вековното състояние на тоя народец. Така и ще свърши. Тихо и незабележимо.
        +1
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

          Тука възниква въпросот, а воще някой иска ле нешо да се промени ???
          Ас, като гледам, сички са доволни и живота си тече, както требе...
          За съжаление това е вековното състояние на тоя народец. Така и ще свърши. Тихо и незабележимо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Ей с това, няма как да не се съглася.
            Не може да се очаква промяна при положение, че народеца избра 100%-ов мафиотски парламент тоя път, без дори 4-5% дразнещи БХ или догансарай елементи.
            Сганов с кое не мое се съгласиш???Или си мислиш че кат влезат РБ ДаБГ ДБГ НР и подобните и нещо ще се промени?Батко ти тоя филм го е гледал вече повече ни мой гу излъжат.А и от тогава много книги е прочел.Казвам ти колкото ти ще се промениш толкова и България ще се промени...Всеки българин разбира промяната като нещо дето ще е в негова полза и като нещо което засяга само другите.Е мен отдавна са ме научили аз да се нагаждам около светът а не да чакам той да се нагоди спрямо моите желания...Както съм казвал много пъти вече ми дреме на сайдера..нещо кат оная приказка кой таковал таковал Пена вече се ожени и не дава....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

              Ей с това, няма как да не се съглася.
              Не може да се очаква промяна при положение, че народеца избра 100%-ов мафиотски парламент тоя път, без дори 4-5% дразнещи БХ или догансарай елементи.
              Тука възниква въпросот, а воще някой иска ле нешо да се промени ???
              Ас, като гледам, сички са доволни и живота си тече, както требе...
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                Естествено,че няма. Бай Ху. отново се завърна победоносно на бял кон. А от 2009 година страната тъне във все по-голямо беззаконие и корупция. Я всеки да си каже честно кога е имал повече респект от полиция и закони: преди 2009 или по времето на бай ху.
                що точно от 2009-та ?
                От как избухна демокрацията, полека-лека се изчисти процеса на кОпуването на гласове.
                Сега ги развъждат и като потребе ги водят до урните.
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  И аз се надявах но вече не се надявам.Такъв ни е народа.Държавата ще се промени едва след като народа се промени.Това го казвам заради наивниците дет си мислят че ей са сменяме тия управници с други и хоп готово и за ония дет чакат промяната да дойде я на летището я на гарата и Бойко да я посрещне и да докладва че е дошла
                  Ей с това, няма как да не се съглася.
                  Не може да се очаква промяна при положение, че народеца избра 100%-ов мафиотски парламент тоя път, без дори 4-5% дразнещи БХ или догансарай елементи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
                    много се надявам някой ден нещата да се променят в тая държава, ама не съм оптимист, че ще доживея тоя светъл момент
                    И аз се надявах но вече не се надявам.Такъв ни е народа.Държавата ще се промени едва след като народа се промени.Това го казвам заради наивниците дет си мислят че ей са сменяме тия управници с други и хоп готово и за ония дет чакат промяната да дойде я на летището я на гарата и Бойко да я посрещне и да докладва че е дошла

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                      Естествено,че няма. Бай Ху. отново се завърна победоносно на бял кон. А от 2009 година страната тъне във все по-голямо беззаконие и корупция. Я всеки да си каже честно кога е имал повече респект от полиция и закони: преди 2009 или по времето на бай ху.
                      Ми честно казано респект имаше до1990г.Днес всеки циганин може да набие полицай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                        няма да се променят.
                        Естествено,че няма. Бай Ху. отново се завърна победоносно на бял кон. А от 2009 година страната тъне във все по-голямо беззаконие и корупция. Я всеки да си каже честно кога е имал повече респект от полиция и закони: преди 2009 или по времето на бай ху.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                          Красота и изящество...


                          [ATTACH=CONFIG]n3183559[/ATTACH]
                          поне тези неща могат да ги изчистят бре,М.... му и безхаберници
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                            Красота и изящество...


                            [ATTACH=CONFIG]n3183559[/ATTACH]
                            като няма кой да му потърси отговорност, другия път и на главите ни може да паркира

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Svetulka Разгледай мнение
                              много се надявам някой ден нещата да се променят в тая държава, ама не съм оптимист, че ще доживея тоя светъл момент
                              няма да се променят.
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Красота и изящество...


                                Красота и изящество!

                                Коментар

                                Working...
                                X