IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Телефонни обаждания от Инвесторс ЕООД

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Куесте още се подвизават в тези среди, макар и без лиценз да го правят...

    Коментар


    • ТОВА КЪРТИ МИВКИ

      https://soundcloud.com/yavor-syarov/v3molst1maon
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Преди седмица и нещо, една кифла от +447452371791 упорито ми обясняваше, как, видите ли, съм трябвало да вляза с поне $1000, пък те също щели били да влязат с още толкоз и, като й казвам, че пари за тях нямам и няма да им дам, взе да ми разправя, как съм лъжел, докато й теглих, след десеткратния предупреждения, една груба майна, че време и нерви не ми остави с глупостите си...как не се сетих да записвам, още се чудя.
        Наглостта не знае умора.

        Коментар


        • Откакто пуснаха "Вълкът от Уолстрийт", много хора завидяха на Лео и тръгнаха да търсят балъци

          Коментар


          • Днес преди обяд ми се обаждаха от не разбрах коя фирма (качеството на звука беше много зле, вероятно ползват някаква евтина VoIP услуга). Този път не ме питаха в коя сфера се развивам, започнаха да ми говорят за някакво първично публично предлагане (не разбрах на коя фирма). Бях току що станал и не ми се занимаваше и ги отрязах.

            Телефонът, от който се обаждаха беше 0882020744.
            Два прости метода за легално намаляване на данъците

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vlad777 Разгледай мнение
              Днес ми се обадиха от КУЕСТЕ ЕООД, което е дружество, регистрирано със 100 лв капитал с едноличен собственик и управител РОН ШАКЕД.

              Проверка в регистъра показва, че същия РОН ШАКЕД е и собственик и управител на ИНВЕСТОРС ЕООД.

              КФН предупреждава: Инвесторс ЕООД и 24 Трейд ЕООД не са лицензирани!

              Имам и запис на обаждането от +442038682294

              Записът от разговора
              евалата колега.много се смях

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vlad777 Разгледай мнение
                Днес ми се обадиха от КУЕСТЕ ЕООД, което е дружество, регистрирано със 100 лв капитал с едноличен собственик и управител РОН ШАКЕД.

                Проверка в регистъра показва, че същия РОН ШАКЕД е и собственик и управител на ИНВЕСТОРС ЕООД.

                КФН предупреждава: Инвесторс ЕООД и 24 Трейд ЕООД не са лицензирани!

                Имам и запис на обаждането от +442038682294

                Записът от разговора
                Хах, това съм го пропуснал. Аз също не пропускам да се гавря с измекярчетата, но това ми хареса.
                Браво!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vlad777 Разгледай мнение
                  Днес ми се обадиха от КУЕСТЕ ЕООД, което е дружество, регистрирано със 100 лв капитал с едноличен собственик и управител РОН ШАКЕД.

                  Проверка в регистъра показва, че същия РОН ШАКЕД е и собственик и управител на ИНВЕСТОРС ЕООД.

                  КФН предупреждава: Инвесторс ЕООД и 24 Трейд ЕООД не са лицензирани!

                  Имам и запис на обаждането от +442038682294

                  Записът от разговора
                  Браво велико е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vlad777 Разгледай мнение
                    Днес ми се обадиха от КУЕСТЕ ЕООД, което е дружество, регистрирано със 100 лв капитал с едноличен собственик и управител РОН ШАКЕД.

                    Проверка в регистъра показва, че същия РОН ШАКЕД е и собственик и управител на ИНВЕСТОРС ЕООД.

                    КФН предупреждава: Инвесторс ЕООД и 24 Трейд ЕООД не са лицензирани!

                    Имам и запис на обаждането от +442038682294

                    Записът от разговора
                    евала
                    “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                    Коментар


                    • Искам да поздравя Vlad777 за записа и неговото държане по време на разговора. /смял съм се от сърце/
                      На мен също ми се обаждаха (може би от този номер или подобен) и предполагам същия младеж. Успях да ги "откажа" по някакъв начин (или така си мислех). След известно време почнаха да ми се обаждат сутрин 6:30 или към 9:30 по 12-13 пъти в една минута (беше ми изключен телефона и не можах да "осъществя контакт").

                      Коментар



                      • Днес ми се обадиха от КУЕСТЕ ЕООД, което е дружество, регистрирано със 100 лв капитал с едноличен собственик и управител РОН ШАКЕД.

                        Проверка в регистъра показва, че същия РОН ШАКЕД е и собственик и управител на ИНВЕСТОРС ЕООД.

                        КФН предупреждава: Инвесторс ЕООД и 24 Трейд ЕООД не са лицензирани!

                        Имам и запис на обаждането от +442038682294

                        Записът от разговора
                        Last edited by Vlad777; 09.12.2016, 15:35. Причина: Добавих линк към записа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                          вдигни и ако е млада брокерка/трейдърка я покани да те заведе на кафе да обсъдите колко и как ще вложиш
                          И като дойдат после двама брадясали и подпухнали брокери с бръснати глави покрити с татуировки, няма да може да им откажеш нищо.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                            вдигни и ако е млада брокерка/трейдърка я покани да те заведе на кафе да обсъдите колко и как ще вложиш
                            хахахахаха

                            Коментар


                            • вдигни и ако е млада брокерка/трейдърка я покани да те заведе на кафе да обсъдите колко и как ще вложиш
                              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                              Коментар


                              • запитай се дали не прекаляваш?

                                Първоначално изпратено от vstoykov Разгледай мнение
                                Вчера някой ми се обажда от +442038682294 (не съм вдигал). Номерът подозрително прилича на другите - само последната цифра се различава.

                                #слочаеност? #немисля

                                Предишните номера бяха:
                                +442038682295
                                +442038682293
                                запитай се дали не прекаляваш с тези телефони?
                                никой не ти опонира, мине се немине и ти с още един пост с променена една цифра...
                                след още няколко поста последните 2 цифри ли ще сменяш за да може да 'рекламираш' линка от подписа си?

                                Коментар

                                Working...
                                X