IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ценни метали без документи за произход

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение


    Кой е Чанев,многоуважаеми проф.Черкезов?!?!??!
    Колега от висшия мениджмънт на корпорацията, елит стар е.
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Имаш ли телефона на Боян Радев или да ти го дам?
      Той може да те оправи професионално, да те консултира или най-малкото да реши твоя въпрос, свързан с злато, картини и подобни неща.


      Кой е Чанев,многоуважаеми проф.Черкезов?!?!??!

      Коментар


      • Секси металът си е секси метал - това да не е елмаз, че сертификатът да му вдига цената в пъти?

        Шитни го в Тавексът, ако е златце и искаш да го продаваш.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
          Ако си го крал го върни или го дари някъде където е нужно, това е прокълнат метал!!
          Не съм крал, нямам и намерение да крада каквото и дае, казах го защото това е първото което ще си помислите като ми прочетете поста, а реално въпроса е за сребро което мога да купя, и исках да знам как може да се процедира с него, та като цяло получих отговор, мерси на тези които се опитаха да ми отговорят, а не да се дразнят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
            Да но когато имам метала с 99.99% чистота, излят в кюлчета, как мога да го представя пред официална институция без документи, ако реша да правя нещо с него ?
            Брато не говори за кюлчета тука, че след малко ще ти почукат на вратата да си платиш данъка. Търговията със злато е опастна. Наздраве и весели празници!
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
              Да но когато имам метала с 99.99% чистота, излят в кюлчета, как мога да го представя пред официална институция без документи, ако реша да правя нещо с него ?
              Зависи какво ще правиш (как ще го ползваш) и какво е количеството. Ако имаш декларирани доходи с които си могъл да го купиш, не виждам проблем.

              Защо не говориш с адвокат, като му кажеш детайлите ще ти даде най-точна информация.
              Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dsx500 Разгледай мнение
                Какво узаконяване? Ти като го купуваш до определена сума си анонимен...
                Единствено виждам проблем ако си купиш кола за 100к (примерно) и те подгони НАП да обясняваш откъде изкара тия пари.
                Да но когато имам метала с 99.99% чистота, излят в кюлчета, как мога да го представя пред официална институция без документи, ако реша да правя нещо с него ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
                  Ами ако имаш злато, с инвестиционна чистота, което си придобил без документи - от баба си, купил си го така, откраднал си го, намерил си го, варианти много, но може ли да се узакони някак ?
                  Ако си го крал го върни или го дари някъде където е нужно, това е прокълнат метал!!
                  Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
                    Добре де може ли все пак да кажете предвидено ли е нещо подобно в закона за узаконяване на злато или сребро или няма начин
                    Какво узаконяване? Ти като го купуваш до определена сума си анонимен...
                    Единствено виждам проблем ако си купиш кола за 100к (примерно) и те подгони НАП да обясняваш откъде изкара тия пари.
                    Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                    Коментар


                    • Братко отново свободни съчинения от теб.
                      Много зависи дали си го наследил, от кой и по какъв начин, или просто си го откраднал.
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Добре де може ли все пак да кажете предвидено ли е нещо подобно в закона за узаконяване на злато или сребро или няма начин

                        Коментар


                        • Имаш ли телефона на Боян Радев или да ти го дам?
                          Той може да те оправи професионално, да те консултира или най-малкото да реши твоя въпрос, свързан с злато, картини и подобни неща.
                          Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
                            Ами ако имаш злато, с инвестиционна чистота, което си придобил без документи - от баба си, купил си го така, откраднал си го, намерил си го, варианти много, но може ли да се узакони някак ?
                            Кому е нужно?

                            Коментар


                            • Ами ако имаш злато, с инвестиционна чистота, което си придобил без документи - от баба си, купил си го така, откраднал си го, намерил си го, варианти много, но може ли да се узакони някак ?

                              Коментар


                              • Дай пълно описание на картината.
                                Това което си написал ми звучи като: Кой ми пишка в гащите, екстрасенс ще ми помогне ли да разбера?
                                Наздраве.
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X