IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой занимава ли се с дропшипинг?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ей, не сте сериозни, значи. Ясно, че никой няма да си каже как си развива бизнеса, но поне общите неща можем да обсъдим .....
    Портал за интернет пазаруване

    Коментар


    • [QUOTE=4i40;1059531852]
      Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
      Аз правих дропшипинг в зората на демокрацията. Купувах радуилски фасул и го продавах в Амстердам.
      Изнасал съм и тирове с празни бурканчета от лютеница и компот, отново за Холандия.
      Добър бизнес беше, докато не се насити пазара с буркани.[/QUOTE]


      И луковици от лалета си изнасял за Холандия.....
      И трева е имало, но си гепил пратката и още се пушиш....

      Защо си мислиш че се майтапя. Това е бизнес. В Холандия има огромни складове, където изкупуват стари вещи и боклуци от цял свят и ги препродават на други вещушари например от САЩ.
      Освен буркани без капачки, съм изнасал и стари табелки с номерата на къщите и улиците.
      Взимах им по 3 гулдена на парче.
      Изнасял съм и стари дървени вилици за сено и др. селскостопанкски ръчни уреди.
      От по сериозните неща съм изнасял ръчно издухана стъклария от Нови пазар. Купувах под лев саксията или стомната и там я шитках 7-8 гулдена, всички бехме доволни, но умря турчина, собственика на фабриката.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • [QUOTE=Черкезов;1059531783]Аз правих дропшипинг в зората на демокрацията. Купувах радуилски фасул и го продавах в Амстердам.
        Изнасал съм и тирове с празни бурканчета от лютеница и компот, отново за Холандия.
        Добър бизнес беше, докато не се насити пазара с буркани.[/QUOTE]


        И луковици от лалета си изнасял за Холандия.....
        И трева е имало, но си гепил пратката и още се пушиш....

        Коментар


        • Форумника Черкезов

          Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Аз правих дропшипинг в зората на демокрацията. Купувах радуилски фасул и го продавах в Амстердам.
          Изнасал съм и тирове с празни бурканчета от лютеница и компот, отново за Холандия.
          Добър бизнес беше, докато не се насити пазара с буркани.
          Черкезов, а кори за баница да си точил ?
          Да бъде благословен българският Ян Палах (Д-р. Н.Черкезов) - за усмиването на SCI с коментарите си.

          Коментар


          • Аз правих дропшипинг в зората на демокрацията. Купувах радуилски фасул и го продавах в Амстердам.
            Изнасал съм и тирове с празни бурканчета от лютеница и компот, отново за Холандия.
            Добър бизнес беше, докато не се насити пазара с буркани.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Не знам за дропшипинг, но с шитдропинг се занимаваме всички

              Коментар


              • Някой занимава ли се с дропшипинг?

                Интересно ми е занимава ли се някой с дропшипинг? Предполагам доста българи правят пари от това и определено искам да науча повече за този бизнес.

                Моят опит засега е с дропшипинг с eBay и Amazon, една от най-простите и лесни схеми и при мен засега работи добре. Знам обаче че наистина големите пари са във wholesale търговията.

                Споделете наблюдения и идеи!
                Портал за интернет пазаруване
              Working...
              X