If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Кокошките даса свободни прасетата даса свободни кравите даса свободни , руснаците били лоши , ракия данесе вари, палатки неможе, дане пушим, Ромите дане бачкат, сега и арабски мангали да храним... Да се надуп ... А май най добре... Абс в циба да идва др.Путин че с тия нещо взе дани писва. Щеси пушим щеси пием вотка и салйотка А мангалите ще Бчкат.А др Бойко да отива при крантата Меркел да и подгазува.
Кат дойде Путя - всичко може! Ама... нищо няма - е те така ще сте:
Кокошките даса свободни прасетата даса свободни кравите даса свободни , руснаците били лоши , ракия данесе вари, палатки неможе, дане пушим, Ромите дане бачкат, сега и арабски мангали да храним... Да се надуп ... А май най добре... Абс в циба да идва др.Путин че с тия нещо взе дани писва. Щеси пушим щеси пием вотка и салйотка А мангалите ще Бчкат.А др Бойко да отива при крантата Меркел да и подгазува.
Воината е в Сирия.. Бежанците бягат от Нея .. Значи да ги приемат съседните страни на Сирия... Там няма война ... От тук на сетне е икономически имигрант.... На границата трябва даги посрещтнем със сопи и камани... Мангали ай циба.. Малко са ни нашите ами и още.., май ще вадим мачететата... Тов Бойко и оная кранта даси опичат мозаците че ще пламне гората... Те неса виждали Ханко от Осеня!
Рекох си: Дай да видя, какво един начетен мъж е намерил в Янакиев.
Наложи се да прочета два пъти, но всичко,уви, бе всуе.
......
Не си играйте с огъня и ако упорито отказвате да кажете "не", то поне премълчете.
Доста премерено изказване от ваша страна. За съжаление, не вярвам "начетеният мъж", за когото споменавате, да съумее да прихване вашия добронамерен тон. Нека все пак да напомня до кого беше адресиран вашия пост. Въпросният простак доскоро грозно кълнеше точно в тази тема всички инакомислещи и им желаеше да мрат в собствената си кочина, защото видители искали да се ограничи миграцията от псевдобежънци до околните на конфликтните точки държави. Та въпросните несъгласни с "начетения мъж" не разбирали от т.н. евроценности, с което доказваше колко нисък им бил моралът. Даже изразяваше дълбоко огорчение, че му се налагало да живее сред пропаднали неморални съграждани (визирайки мнозинството българи), които не приемаха нашествието с отворени обятия и които си позволяваха да предлагат да се дават пари на съседните на Сирия държави, но да се ограничи процеса на миграция. Интересно, не забелязвам високоморалното лице да кълне и обижда народите и лидерите на всички държави от ЕС, участвали в споразумението с Турция за ограничаване на т.н. бежански поток. Ами нека въпросният простак да заяви на въпросните европейски лидери, че не разбират от евроценности и живеят в кочина. На негово място, точно в този момент бих или се извинил на съфорумниците си или поне бих гузно замълчал, а не да изказвам безумни твърдения, подтиквани от болна русофобия как видите ли за целия проблем с псевдомигрантите виновен бил Путин и да цитирам евтини статийки като на лицето Янакиев, за когото се изказахте много подходящо.
Рекох си: Дай да видя, какво един начетен мъж е намерил в Янакиев.
Наложи се да прочета два пъти, но всичко,уви, бе всуе.
Поредното извержение на злоба и отровна жлъчка от един много зъл и объркан човек.
Всяко ефимерно, дори индиректно споменаване на Русия, руснак и производни, в един дори най-разреден позитивен план, предизвиква безконтролна реакция на жлъч и ярост.
Ако в началния момент, при възникването на това социално и политическо предизвикателство с масова миграция на хора, би могло все пак да се намери някакъв чисто хуманистичен аспект в подкрепа на определено и ограничено преместване на някаква група от индивиди, то вече заставане на подобни позиции ми прилича на един инат, който се демонстрира напук на всичко, някакво особено заслепяване и .... тук реших, че следващите дума не искам да ги напиша.
Обществото ни трябва да застане единно и монолитно против това явление и практика. Това не изключва и разговор във връзка с някои важни аспекти за политиката и икономиката дори в световен мащаб.
Не е подходящо да се дават подвеждащи сигнали, че част от обществото ни подкрепя и ще толерира подобни действия. Истината е точно в обратната посока.
Истината е, че нашето общество няма културен и социален ресурс ад се справи дори със собствените си вътрешни проблеми и е по-добре сега да застанем заедно и с чисто политически и организационни средства да предотвратим това нашествие в аванс.
В противен случай няма да е далеч денят, в които неминуемо ще се стигне до използване на груба сила. Това би имало неконтролируеми последици. Не мога да се успокоявам с мисълта, че може пък това първо да стане в Гърция, Италия, Македония или на друго място.
Не си играйте с огъня и ако упорито отказвате да кажете "не", то поне премълчете.
Жителите на Кресна излязоха на протест, за да изразят недоволството си срещу намерението за настаняването на бежанци, съобщава Нова телевизия.
Властта възнамерявала да настани бежанци в център в близост до домовете им. За бъдещ център за настаняване на бежанци била проучвана бивша казарма.
Протестиращите са категорични, че не искат чужди хора да идват в града им. Обясняват, че са беден град. Според жителите на Кресна ако дойдат бежанците, щели да започнат да тъпчат по нивите и градините. Опасяват се и от кражби, изнасилвания, убийства.
„Не ни трябват такива неща”, категорични са протестиращите.
Бившето военно поделение в Кресна засега било непригодно за живеене. Държавата трябва да отдели пари за ремонт, ако бъде разрешено бежанци да бъдат настанени там.
Кметът на Кресна Николай Георгиев застава в подкрепа на съгражданите си. Той също отказва да посрещне бежанци в града си. Георгиев признава, че хората са притеснени. Всеки ден идвали в града военни и искали леглова база. По думите му МВР шефката Румяна Бъчварова била обявила, че ако има бежанска вълна, мигрантите ще бъдат настанени в Кресна и Петрич.
От МВР признават, че са проучвали бившата казарма. Засега обаче решение за създаване на миграционен център нямало.
На всякъде, тази новина се поднася на широката публика с думата "СТРАХ"!
Ясно е какви са тези псевдобежанци, ясно е и какво вършат из цяла Европа, ясно какво се случи в Кьолн, но защо никой не каже, че просто не иска да живее сред тези хора!
Защо му е на някой да дели земята си? Да дели здравното обслужване и болници, колкото и да са окаяни? Защо му е на някой да дели ресурсите си? Това е съществения въпрос?
За тази земя са загивали предците ни, те са предали КРЪВ И ЗАВЕТ ОТ ВЕКОВЕТЕ ЗА ВЕКОВЕТЕ! БЪЛГАРИЯ ЗА БЪЛГАРИТЕ! Какво обаче излиза??? Абсолютно всеки може да дойде и да се настани на територията ни, стига да не се АНОНСИРА, че е изнасилвач или иска да отреже нечия глава! Достатъчно е само да каже, че е окаян, че живеел трудно и, че тук видите ли, му харесвало!
А кой ще се бие със злото, може би то така ще възтържествува там и ще създаде кръвожадна армия която ще тръгне е насам - твърде вероятно. За какво и е на тази жена да оцелява, по добрия смисъл за нейния живот е да го даде като накаже тези които са и причинили зло.Един силно мотивиран боец е в състояние да елеминира хиляди злодей стига да бъде въоръжен със свръхоръжие и подготвен да борави с него, има такова оръжие - умно оръжие което с минимална човешка помощ - намеса може да ги направи криви от бой.
В друг свой текст доцентката извършва подобен реторически фокус, за да „апокалиптизира“ и демонизира Запада. В статията си „Либералната кула на Кремъл“, кахърейки се по повод на нападенията над жените в Кьолн, тя стилизира „колективния Запад“ по следния начин: „Мъжете в Холандия сложиха минижуп в знак на солидарност с жените, Долче и Габана рекламираха хиджаб в новата си колекция (добре дошли “нови европейци”), жените си слагат бради в знак на солидарност с третия пол – отклонението се налага като норма през “забавното”, смей обаче да не го приемеш сериозно, тутакси ще те заклеймят като асоциален и опасен.“
Много, много елементарно, г-жо Григорова. Даже почти се досещам за учителя по реторика (който редовно практикува точно този трик). „Мъже-те в Холандия сложиха минижуп“. Така казано се внушава, че едва ли не всички мъже в Холандия са направили тази (да, наистина инфантилна) демонстрация. А е трябвало (подразбира се) да вземат да се изсипят в Кьолн и да пребият де що срещнат мароканец, сириец, турчин и т. н. мюсюлманин (както несъмнено би направил руснакът, който „грозить не на шутку“). „Жени-те“ пък (т. е. въобще жените – от Запада, от всякъде, от „Гей-ропа“ като такава) си слагат бради в знак на солидарност с третия пол. Навсякъде си слагат бради. Постоянно си слагат бради, всички си слагат бради. И цялата тази ненормалност: на мъже-те в Холандия, на жени-те в Европа като цяло са проява на един задкулисен заговор (разбира се, движен от „неолибералните централи“) „отклонението да се наложи като норма чрез забавното“. Значи не само че мъже-те (в Холандия) и жени-те (в „Гей-ропа“) са обхванати от смахната перверзност, но и го правят по задкулисен сценарий, перверзността да се наложи като норма.
След елементарната реторическа хватка на (уж) метафоричното обобщителство, авторката е произвела вече успешно картината на един „либерален апокалипсис“ и може – привидно успокоително – да ни каже, че тази „режисирана навигация на полет над кукувиче гнездо на колективния Запад“ (още една безумно претенциозна метафора – защо да е „навигация“ и защото точно над „кукувиче гнездо“ не е ясно, но пък звучи „а-абсолютно“) все още е далеч от нас. Далеч, далеч, ама поради фаталния ни „цивилизационен избор“ да влезем в ЕС и НАТО току виж и ние утре сме сложили „минижуп“ и сме започнали да звъним на полицията за помощ, „когато пред очите ни се гаврят с жените ни“…
В заключение бих препоръчал на доц. Дарина Григорова две неща: първо, да не ни има за толкова лесно внушаеми („пациенти“), та да подхожда към нас, читателите й, с елементарни реторически трикове, подобни на двата горецитирани и… да си преговори правилата на пунктоацията в българския език. Ако не за друго, поне за да може да задържи вниманието на хора като мен, които, докато се борят с „мислите“ й, както казах в началото, непрекъснато имат позива да вземат червения молив.
Сганов - по време на ного войни това се е случвало - през ВСВ е имало случаи, когато от 8-членно руско семейство (напримерно) оцелява само един.
Интересно какво би се случило, ако руснаците бяха тръгнали масово да емигрират накъдето им видят очите, пишейки се (съвсем заслужено) "бежанци", вместо да се бият с хитлеристите? Осъзнаваш ли, че ако - днешните толерасти нямаше да съществуват?
Че то така цяла Негрия може да започне истински или симулативни граждански и неграждански войни, за да имат основание 800 000 000 негъри да се изсипят в Европа да търсят убежище !!!
Ако имах световна власт щях да реша проблемът по безкомпромисен, безскрупулен и оригинален начин - ЩЯХ ДА ПОСТАВЯ ЦЯЛА НЕГРИЯ ПОД ВЪЗБРАНА !!! Никакъв износ за там - нито на оръжие (НАЙ-ВЕЧЕ), нито на машини, нито на лекарства !!! Цивилизованият свят им е дал достатъчно - без "лошите бели хора" негърите ще се върнат към примитивното си съществуване и бавно ще еволюират към своя си цивилизация още десетина хиляди години... а популацията им ще спадне като численост до нормални нива.
И с това доказваш, че не бива да приемаме такива хора, щото не са бежанци и там няма война или....?
Сганов - по време на ного войни това се е случвало - през ВСВ е имало случаи, когато от 8-членно руско семейство (напримерно) оцелява само един.
Интересно какво би се случило, ако руснаците бяха тръгнали масово да емигрират накъдето им видят очите, пишейки се (съвсем заслужено) "бежанци", вместо да се бият с хитлеристите? Осъзнаваш ли, че ако - днешните толерасти нямаше да съществуват?
Че то така цяла Негрия може да започне истински или симулативни граждански и неграждански войни, за да имат основание 800 000 000 негъри да се изсипят в Европа да търсят убежище !!!
Ако имах световна власт щях да реша проблемът по безкомпромисен, безскрупулен и оригинален начин - ЩЯХ ДА ПОСТАВЯ ЦЯЛА НЕГРИЯ ПОД ВЪЗБРАНА !!! Никакъв износ за там - нито на оръжие (НАЙ-ВЕЧЕ), нито на машини, нито на лекарства !!! Цивилизованият свят им е дал достатъчно - без "лошите бели хора" негърите ще се върнат към примитивното си съществуване и бавно ще еволюират към своя си цивилизация още десетина хиляди години... а популацията им ще спадне като численост до нормални нива.
Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)
според мен въпросът е излишен, защото такива бежанци които си струва да приемем в България .... просто няма начин да се застоят при нас и минават бегом през България.
не подценявай бюрократите от бруксел, потни ръчички и алчни очичики... ще ти ги обесят тия беженци, на шията както циганите и ще ги издържаш с парите, с които няма да образоваш децата си и да се грижиш за възрастните си родители
според мен въпросът е излишен, защото такива бежанци които си струва да приемем в България .... просто няма начин да се застоят при нас и минават бегом през България.
това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции
Руската жена е велика в целия женски спектър, като започнеш от жената-проститутка и стигнеш до жената-майка. Вижте руската жена в порно бизнеса, модата, шоу бизнеса, спорта, рекламите, светски живот... Вижте също така и една рускиня как се грижи за семейството си и за децата си. Русия дължи величието си на жената
Коментар