IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • играчка-плачка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
      Странно как тихомълком изчезнаха от тая тема фенове на "бежанците " като МЗето , Равновесието , Кефалът ...явно са размислили ...което не е лошо .
      По-скоро са сменили никовете.

      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Странно как тихомълком изчезнаха от тая тема фенове на "бежанците " като МЗето , Равновесието , Кефалът ...явно са размислили ...което не е лошо .

        Коментар


        • Германците ще почнат да напускат страната си, предупреди активистка по бежанците

          По време на работата си с бежанците активистката се разочаровала във възможността за тяхната интеграция в европейското общество. "Аз мислех, че средновековните им възгледи с времето ще се променят (...) Но това, което наблюдавах като доброволка, ме принуди да призная, че мюсюлманските бежанци са израсли със съвършено други ценности. На тях са им промивали мозъците от деца, (...), те не се канят да приемат нашите възгледи. Нещо повече, те гледат на нас, неверниците, с презрение." - разказва бившата доброволка.

          И си припомня случай, когато нарушаващи предписанията на Корана имигранти я нарекли "тъпа немска курва". "При това те ядяха моя храна в собствената ми градина" - отбелязва Зомер.

          http://www.segabg.com/article.php?id=892643

          Нещо за интеграцията, мултикулти, индженерите и хирурзите дето ги чакахме с отворени обятия?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

            Хм, просто ми е странно, как ганьо, взел да оплаква една от топ икономиките в света и нейните поданици - производители и потребители.
            Ба си икомиката Сименс раздава подкупи VW и Ауди лъжат и правят опити с хора кат доктор Менгеле Дойчебанк фалирала.Чрез еврото унищожават другите народи и си мислят че ще им се размине.Този път няма да ги разпарчетосат просто ше ги изтребят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

              Хм, просто ми е странно, как ганьо, взел да оплаква една от топ икономиките в света и нейните поданици - производители и потребители.
              Нищо не оплаквам , чудя се на сулев дето и гащи няма на задника , тръгнАл да хвали нещо дето и идея си няма какво е .

              Няма да ти сипят повече в копанката ... дажбата за помиярите е ограничена , независимо от това колко печелят господарите им .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                А тебе какво те топли това ...на всички е ясно че това са пропагандни цифри ... Германия не е и няма да бъде повече това което беше , независимо от напъните на държавата да спасява концерните...затуй , това което можеше да се купи със сто евро преди десет години, сега е само спомен ...
                Хм, просто ми е странно, как ганьо, взел да оплаква една от топ икономиките в света и нейните поданици - производители и потребители.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение


                  Ами ОК, японците също си имат достатъчно почитатели за качествената стока и съответно също отбелязват излишък от около 400 милиарда йени.
                  Това, което искам да кажа е, че ако произвеждаш конкурентна стока, тя се търси навсякъде по света, независимо, какво туитва оранжевия павиан.
                  При обонго беше кеф , налЕ ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Е Дачия не седнах в един Дъстър и изпитах чувството че седя в обора в щайга със слама.VW и Ауди също не.Предпочитам Субару Тойота Хонда може би но немски дръгели ЪПсурТ

                    Ами ОК, японците също си имат достатъчно почитатели за качествената стока и съответно също отбелязват излишък от около 400 милиарда йени.
                    Това, което искам да кажа е, че ако произвеждаш конкурентна стока, тя се търси навсякъде по света, независимо, какво туитва оранжевия павиан.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                      Напротив, точно това правят.
                      Иначе нямаше да отчитат 30-ина милиарда излишък, а залежали стокови наличности.
                      Ако ти е трудно да го възприемеш, отново проследи линка, който съм дал.
                      А тебе какво те топли това ...на всички е ясно че това са пропагандни цифри ... Германия не е и няма да бъде повече това което беше , независимо от напъните на държавата да спасява концерните...затуй , това което можеше да се купи със сто евро преди десет години, сега е само спомен ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                        Ами да се постегнат малко! Стига са купували VW и Ауди, да вземат да карат повечко ситроени, ланчи и дачии! ))
                        Я да вземат пример от нас. Отново сме с бюджетен излишък и остров на стабилност
                        Е Дачия не седнах в един Дъстър и изпитах чувството че седя в обора в щайга със слама.VW и Ауди също не.Предпочитам Субару Тойота Хонда може би но немски дръгели ЪПсурТ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Ми те да си предлагат ...проблема е че купувачите нещо не се блъскат на опашка ...
                          Напротив, точно това правят.
                          Иначе нямаше да отчитат 30-ина милиарда излишък, а залежали стокови наличности.
                          Ако ти е трудно да го възприемеш, отново проследи линка, който съм дал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

                            Всъщност оръжията са под 3 милиарда $ в износа на Германия, но пък имат какво друго да предложат на света, за разлика от други, които специализират в копането на дупки.
                            https://tradingeconomics.com/germany...ts-by-category
                            Ми те да си предлагат ...проблема е че купувачите нещо не се блъскат на опашка ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              А , то стига само да спрат да купуват пушкала от Германия ...
                              Всъщност оръжията са под 3 милиарда $ в износа на Германия, но пък имат какво друго да предложат на света, за разлика от други, които специализират в копането на дупки.
                              https://tradingeconomics.com/germany...ts-by-category

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение

                                Всеки, който обяснява на обществото, че може да се хванем всички за ръце и да сме щастливи и богати заедно, или го лъже чрез предателство, за което се полага бесило, или е толкова тъп, че трябва да бъде свален моментално!
                                Ми то туй са евроценности бе Делчо !

                                Коментар

                                Working...
                                X