IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
    +108 , Подкрепям, по добре Сирийци да ни оправят демогравския проблем, от колкото турци, мохамедани, цигани и др. паплач.
    черкезов , проблема не е демографията. проблема е кой плаща сметката на тая демография.

    проблема е, че градските граждани останаха саде пенсионери и искат пенсия. у селата пълна скръб. сирииците няма да бачкат за да нахранят градските пенсионери. те да не са луди?

    градските пенсионери трябва да разберат , че ако не се справят сами , а то е да си идат на село и да бачкат няма кой да ги оправи.
    градовете се оказаха капани. и сирииците сега ще подсетят гражданите , че изхода от тези капани е обратно на село. това е ползата от сирииците. като се спрат разходите за пенсии се спират и разходите и за държавата. държава без градове е тънка държава. само тънка държава оправя беднотията.
    защото сега се хранят градски пенсионери вместо селяни и това е проблема.

    селянина е създал България не гражданина. интелектуалеца е мързелив , еврейн , това е мафиот политик, продажник. всяка гнусна дума пасва за градските хора. за селянина може да се говори само добро. той не може да си позволи да е предател да е продажник, щото не е анонимен.

    гражданина е анонимен и асоциален. скрит престъпник.
    Last edited by aprilzi; 24.09.2013, 21:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
      Мен ме е яд, че сме приели само къде 5000 бежанци
      С една 0 повече трябва да приемем, за да компенсираме демографския ни проблем. А ония идиоти, които дезертират от държавата ни, не трябва да имат право да се връщат по никакъв повод! Така ще се замислят, дали ще дезертират тия изроди!
      Бежанците може да са мюсюлмани, ама са добри граждани с добри нрави, колкото повече от тях, толкова по-добре! Има и много християни между тях гонени от ислямистите.
      +108 , Подкрепям, по добре Сирийци да ни оправят демогравския проблем, от колкото турци, мохамедани, цигани и др. паплач.
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Мен ме е яд, че сме приели само къде 5000 бежанци
        С една 0 повече трябва да приемем, за да компенсираме демографския ни проблем. А ония идиоти, които дезертират от държавата ни, не трябва да имат право да се връщат по никакъв повод! Така ще се замислят, дали ще дезертират тия изроди!
        Бежанците може да са мюсюлмани, ама са добри граждани с добри нрави, колкото повече от тях, толкова по-добре! Има и много християни между тях гонени от ислямистите.

        Коментар


        • Да разбира се
          С удоволствие ще наблюдавам как сирийци, палестинци и всякаква алкайдова гмеж ви сцепва финансовите задничета

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Цитат :Пламен Пасков
            https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
            Като се изключи, че е пълно с тъпотии тази писанка, щото аз например мога да му дам поне 15 корабчета за минаване на Босфора Според мен трябва да се отбележи, че Сирия и Турция са с безвизов режим, така че както се моткам аз из Турция, така може да прави същото и всеки сириец.
            Проблемът сега е, че ние няма да видим Шенген и през крив макарон. Защото приемат ли ни в Шенген, ще почнем да си правим и ние оглушки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
              О Пешо не отсега ,а от самото подписване за влизането на БГ в ЕС съм наясно.Инфото което имам ми е от първа ръкаОще от тогава е заложено страната каква роля да играе
              Ми тогава изниква въпроса защо си фен на тези които ни обричат на гибел.Преди години си мислех че леля Ванга е агент на ДС или е принудена да говори глупости но днес ми е ясно че нейните думи че без Русия за нас няма бъдеще са истина.Тя и за Сирия е казала някои работи и вече никой не се съмнява в думите и.Руснаците за 45г не си позволиха да пращат войски у нас или да правят бази.Не ни н атресоха и бежанци.Дори напротив даваха ни суровини на безценица срещу вмирисани консерви правени от мангали в мизерни консервни фабрики.Новите ни съюзници не ни искат присмиват ми се и открито в очите ни казват че сме тъпаци мангали и мизерници.Руснаците никога не са си позволявали такива неща дори напротив.Не съм им фен но фактите са си факти

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Ма Коки ти сега ли откри топлата вода?А кой ни принуди да си нарежем ракетите?Ми нали тия на които ти симпатизираш твърдят че НАТО ще ни пази?Е сега що не ни опази?
                О Пешо не отсега ,а от самото подписване за влизането на БГ в ЕС съм наясно.Инфото което имам ми е от първа ръкаОще от тогава е заложено страната каква роля да играе
                Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                Коментар


                • Ма Коки ти сега ли откри топлата вода?А кой ни принуди да си нарежем ракетите?Ми нали тия на които ти симпатизираш твърдят че НАТО ще ни пази?Е сега що не ни опази?

                  Коментар


                  • МВР ОТ 274 КМ. ГРАНИЦА С ТУРЦИЯ ГЛЕДАМЕ САМО 58 – БЪЛГАРИЯ ОФИЦИАЛНО ПРИЗНАВА, ЧЕ НЯМА ГРАНИЦА С ЮЖНАТА НИ СЪСЕДКА
                    Вторник, Септември 24, 2013
                    ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО Е ПОДАВАНА ДОСЕГА ЗА НЕЛЕГАЛНИ ЕМИГРАНТИ, БЕЖАНЦИ И ГРАНИЧЕН КОНТРОЛ МОЖЕ ДА СЕ ОКАЖЕ ЛЪЖА

                    Главният секретар на МВР (Светлозар Лазаров) направи фрапантното изяление: „На практика ние имаме 274-километрова граница, от която 58 имаме изградено интегрирано наблюдение. В останалата част нямаме по причини, в които не искам да влизам… Тя (границата) се охранява чрез физическа сила и ние бройката на лицата, които задържаме, е почти 100-процентова…“
                    Очевидно останалата част е оставена на произвола на съдбата.
                    Затварянето на сухопътната границата с Турция ще струва около 10–11 милиона лева месечно и едва ли ще се стигне до подобна мярка. Това стана ясно от думите на военния министър Ангел Найденов и главния секретар на МВР Светлозар Лазаров във вторник.
                    Трудно комуникиращият с медиите кадър продължи с откровенията пред БНР, като обяви, че евентуалното затваряне на сухопътната граница ще изисква 3 хиляди служители и ще струва между 10 и 11 милиона месечно на страната.
                    На въпрос защо не се възстанови оградата и не се охранява границата, главният секретар на МВР коментира, че аналогията с Гърция не е подходяща, тъй като тя има 12 км. сухоземна граница с Турция. Да, но там има 4 метра бетонна стена и върши идеална работа, защото преди да я направят оттам минаваха до 100 хиляди души на година!
                    Нелегалният трафик към България продължава, като за последното денонощие са заснети и транспортирани 80 лица, които са преминали нелегално турско-българската граница, от които само (забележете) 53 са граждани на Сирия.
                    Секретарят каза още, че в момента се работи за осигуряване на възможност да бъдат настанени бежанци в казармите около Момчилград.
                    http://obshtestvo.net/%D0%BC%D0%B2%D...1%D0%B0%D0%BC/
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _PMP_ Разгледай мнение
                      дупетатите да искат пари от ЕУ...мале това ако беше в Гърция...

                      Питам аз и отговор не чакам - Като са емигранти що влизат незаконно, а не влизат през КПП-тата? А като влязат незаконно, що няма досъдебно и т.н?
                      Цитат :Пламен Пасков
                      https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                      Предполагам, че всички, включително и неуважаемите

                      - Кристиан Вигенин
                      - Пламен Орешарски
                      - Росен Плевнелиев
                      - Цветлин Йовчев
                      - Ангел Найденов

                      ...имате Google и Google Maps на вашите компютри.

                      Значи, най-късия път от Сирия (Алепо) до България (Свиленград) е 1540 км, и се изминава с кола за 17 часа и 17 минути.

                      Пеша (както се предполага да се придвижва един бежанец) е 1410 км и се изминава за...282 часа!

                      Само че, минава през маса големи градове, като:
                      - Килис
                      - Османие
                      - платена магистрала (!!!) над 100 км!
                      - Адана
                      - Анкара (!)
                      - отново платена магистрала (!!!)
                      - Истанбул (!) как се минава Босфора от бежанец? Логично е да е с плуване, ако е бежанец.
                      - пак платена магистрала (3 път!!!)
                      ...и чак тогава влиза в България.

                      Това е за в случай, че пътуват с кола. И то - от най-близката сирийска до най-близката българска точка.
                      Ако вземем най-далечните, ще станат 2500 км, и отгоре.

                      Да ви питам вас, господа политически умници:

                      1. Бежанците с коли ли се придвижват, и то на 1540 км дистанция?

                      2. Ако са с коли, защо ги ловят граничарите като нелегални пешеходци?

                      3. Ако не са с коли, кой ги е докарал и изсипал от 1500-2000 км на наша територия? Русия? Или Турция?

                      4. Може ли човек бежанец да пресече територията на Турция, 1540 км, да преплува Босфора, и да се озове на нашата граница без документи, без съдействието на турската държава и нейните служители?

                      5. Къде е нашата граница със Сирия?

                      6. Кое ви кара да мислите, че тези хора са бежанци, а не нарушители на границата на България и ЕС, подхвърлени с помощта на турската държава?

                      Отговорете, неуважаеми!
                      Вие дължите обяснение на Н.В.Българския Данъкоплатец, комуто сте се клели да служите, и от когото получавате заплата за изпълнението на обществено-полезни дейности в интерес на държавата България, и в интерес на Суверена - българския народ.
                      Къде е българския интерес в приемането със статут на бежанци на явни нарушители на нашата граница, които лъжат, че са такива, и ни се подхвърлят със съдействието на турската държава?

                      Отговаряйте, вие сте български политици, и дължите отчет и обяснения на българските данъкоплатци, а не на филанкишията!

                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Коки ми Турция кво да ги прави тези бежанци?Нашите дупедавци да не мрънкат а да кажат ясно на Европа че тази война не е наша и не искаме бежанци.Който е предизвикал войната да ги прибира и издържа.Оная чернилка оттатък голямата млака да не се прави на ударен а да ги прибира там.
                        Гръцко-турската граница е ЗАТВОРЕНА и поради тая причина има увеличение на притока бежанци в БГ.И понеже нямам политици, а такива на наколенки ...ще си ги приемат щото така явно им е наредено .БГ не напразно не я и приеха в Шенген
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • дупетатите да искат пари от ЕУ...мале това ако беше в Гърция...

                          Питам аз и отговор не чакам - Като са емигранти що влизат незаконно, а не влизат през КПП-тата? А като влязат незаконно, що няма досъдебно и т.н?
                          Last edited by _PMP_; 24.09.2013, 16:17.
                          Ганя Балканский J.R.

                          Коментар


                          • Коки ми Турция кво да ги прави тези бежанци?Нашите дупедавци да не мрънкат а да кажат ясно на Европа че тази война не е наша и не искаме бежанци.Който е предизвикал войната да ги прибира и издържа.Оная чернилка оттатък голямата млака да не се прави на ударен а да ги прибира там.

                            Коментар


                            • четох някъде че по време на война , излиза на яве характера на човека.

                              войната е състоянието на чистота която се замаглява по време на мир. демек мир е робство а война е свобода. тази мъдрост трябва да се разбере.

                              и винаги е побеждавала свободата над фалшивия мир. зарадитова войната е позитивно а мира е самоубииствен. това е .

                              по време на мир цари робство. по време на война робството е контрапродуктивно.

                              гледахте ли видеята как джихадистите убиват в редица строените , със завързани очи пленници. така правят с помирилите се хора. по време на война излиза робската психика на хората. демек джихадиста се подиграва с заробените аганца, дет чакат справедливия мир (нали това е правовата система ) да им донесе справедливост.
                              днеска съм гениален.
                              да си джихадист е интелектуално предизвикателство.
                              Last edited by aprilzi; 24.09.2013, 13:49.

                              Коментар


                              • Това е война спрямо нас. Приемаме разни джихадисти и радикали, които откровено ни мразят. Бягат за живота си, а се оплакват колко е зле положението тук ! Ами бягайте на ЮГ. Там е Саудитска арабия, братя по вяра, близо до Мека !

                                Коментар

                                Working...
                                X