IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да приемаме ли бежанци ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    а това знаеш ли какво е? да ти дам ли и тук подсказка - това е границата на една съседна нам християнска държава с друга съседна нам, но ислямска държава. Сега на по-свети и от патриарха ли ще се правим?
    Хайде сега да не се лъжем! А! Какво ще кажеш? Това дето си го изтипосал е ЛЪЖА! Нали?

    Щото това е границата между Индия и Пакистан!
    Справка тук
    Indian forces attack Pakistan border posts
    Posted: August 11, 2013 - 110 PKT | Comment
    И тук
    Smuggling on the rise along Indo-Pak border
    News Comments (0)
    - See more at: http://www.pakistantoday.com.pk/2013....OvjEHF0h.dpuf
    А пък предната снимка е на границата на един испански анклав в Африка, Мароко.
    Ама самата Испания си е твърде достъпна. По море имам предвид. Какво ще направят ако стотици корабчета с емигранти започнат да навлизат в испански води? Ще ги потапят ли?
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • а това знаеш ли какво е? да ти дам ли и тук подсказка - това е границата на една съседна нам християнска държава с друга съседна нам, но ислямска държава. Сега на по-свети и от патриарха ли ще се правим?
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Точно така Валче, точно така....
        Трябва да построим стена, висока, с бодлива тел отгоре. Да не могат да я прескочат.
        Ако пак я прескачат да сложим граничари с калашници и да стрелят по всеки нарушител. Ама това ми напомня нашата граница преди трийсетина години! Само дето тогава стремежът беше да се излезе от България.
        ......
        Какво ви става на "демократите"? Нова Берлинска стена ли ще строите? С картечници?

        гигов, това на снимката знаеш ли какво е? Да ти дам ли подсказка - това е границата между една християнска (европейска) и една ислямска държава. Искаш ли да престанем да се правим на по-светци от папата, а? Разбирам гузната ти съвест за 89-та, ама това беше единственото хубаво нещо на комунизма и така и не го довършихте
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Априлци, ти не си на себе си.
          Какво е демокрация за теб?
          демокрация е най подлата форма на робство.
          държавата е висша форма на робство. а демокрацията е най успешния модел за налагане на рекламирано робство. демек робство чрез пропаганда.

          Коментар


          • Априлци, ти не си на себе си.
            Какво е демокрация за теб?
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение


              Демокрация означава да пазиш ценностите на европейската цивилизация, а не да развъждаме и да приемаме ислямиски орди!!! Гигов!!
              демокрация означава да си роб черкезче. нищо друго. ти си демагог.

              гледах тая вечер помиара енчев по скат заедно с западното ченге на цру и мосад алекси алексиев и ми стана лошо от тая помия и рекох да пусна два реда.

              алексиев казва да се купува израелска спионска и разузнавателна техника за да се охранява границата ни. и казва да се вдигат разходите за отбрана щото вижте хордите от бежанци ще не залеят и ще ни правят тука атентати. това са игрички на мосад и на цру демек да им влезем в капана и да станем зависими от техните игри. щото бежанците са тука заради намесата на запада в техните държави.
              демек сащ и израел предизвикват в третия свят масово убииство причиняват изселянето на тамшното население и след това дават ъкал на нас да харчим повече за нашата отбрана. това е логиката на долното мазно копеле алексиев барабар с простака енчев. аз от кога плюя тая скатска помия.

              играта е долна и подла. запада е фалирал с всеки изминал ден запада няма тъй наречената цивилизационна идея как да функционира държавата по време на дефлация. този проблем запада обичайно го решава като сътворява война. само война е в състояние да обърне дефлационните процеси. както навременто измислиха хитлер сега измислиха джихадистите. и по принцип и хитлер и джихадистите са прави защото се борят срещу врага на човечеството а той е самата светска държава. самата държава е хищника. тя дебне зад всеки завой под формата на полицай с цел да те глоби и да ти вземе парите. държавата внедрява омразата и недоверието между хората. зарадитова джихадистите се трепят срещу държавата която е в процес на дефлация.
              обаче ситуацията е обратнатната в сирия. щото дефлация цари на запад. а в сирия цари инфлация.
              демек джихадистите са в грешната държава. джихадистите трябва да са назапад а не на изток. и от там изглежда цялото скалъпено начинание наречено арабска пролет комично.

              Коментар


              • Гигов заради пацифисти като тебе сме паднали 500г. под турско робство.
                Сигурен съм че при реални военни действия ти няма да стреляш в противника защото ще ти е жал....но няма да ти е жал за другарите по оръжие.

                Относно репликата ти към момичето, силово означава да стреляме ако се наложи по краката.

                Гигоф, ако например ти ако искаш да ходиш да се преселваш в Нигерия, там ако на границата не ти напълнят тимберицата с олово, ще го направят в първото село, първия селянини с пушка или сабя, защото за тях бял човек е равносилно на еврейн за един хитлерист.
                Демокрация означава да пазиш ценностите на европейската цивилизация, а не да развъждаме и да приемаме ислямиски орди!!! Гигов!!
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                  Като военен, Гигов, би трябвало да правиш ралика м/у експлозия и имплозия.
                  Остави военните. Сигурен съм че във физическите науки съм доста по-добър от теб, освен ако имаш докторат по физика. Нищо по-малко...

                  Ама отговорът ти не е отговор.

                  За това ще повторя:

                  Как така, убедена демократка, привърженичка на "стожера на демокрацията" ДСБ искаш СИЛОВО да спираме бегълците?
                  Това значи да ги разстрелваме... Щото отчаяните хора ще предприемат отчаяни действия. Това е несъмнено.
                  Какво ще кажеш за автоматични картечници? Или още по-добре автоматични огнемети. Сигурна работа. Няма да помогне нищо срещу тях. Особено като подпалят гората. Таман ще се изпекат и другите злостни нарушители.

                  Не искам да те обидя колежке, нито пък държа толкова да се наложа в спора. Просто ми е непонятно как хора, които иначе са добри, искат насилствено да принудят други хора да извършат нещо, което другите не са приели, че трябва да вършат?
                  Как мислите да накарате водата да тече нагоре?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    ... Чувала ли си за берлинската стена? Тогава лошите комунисти не даваха да се бяга в благоденстващия Запад, а сега го предлагаш същото, ама с обратен знак. И как така ТИ, която си твърдо убедена в своя демократизъм, в принадлежността си към цивилизационните ценности изразени естествено от ДСБ, ти предлагаш СИЛОВО да възпираме емиграцията?????
                    Какво ви става на "демократите"? Нова Берлинска стена ли ще строите? С картечници?

                    Пък аз, "комуниста", призовавам за търсене на демократично решение....
                    Светът наистина е полудял последните няколко години.
                    Гигов, добра идея даваш. Няма да възпираме емиграцията. Какво ще стане ако вземе да им съдействаме на бежанците и им помогнем с предвижването до благоденстващия Запад? Дали ще ги чакат с отворени обятия томашните демократи? Повечето от бежанците сами си казаха, че са само транзитно през нас.

                    Коментар


                    • Гигов, ти ако наистина си бил военен и ако някой ден ми го докажеш ще ми побелее косата
                      Расъждаваш така все едно си служил в мъжкия балет 20 години, а не в славната БГ Армия!!!
                      П.П.
                      Моля мъжете да спрат пилешкото, то е бъкано с женски хормони и започваш да мислиш като девствено момиче!!!
                      Черкезов

                      citizen_bg По ли е добре да я лъжа и да и давам напразни надежди?!
                      Мъжа трябва да казва истината.
                      Last edited by Черкезов; 23.10.2013, 21:09.
                      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                        +112345
                        Браво!
                        ГОРДЕЯ СЕ С ТЕБ! ТОЛКОВА СИ МЪДРА, ЧЕ ...
                        Ей, Черкезов, голям си ( ! ) бре! Така ли се говори на жена!?

                        Коментар


                        • Като военен, Гигов, би трябвало да правиш ралика м/у експлозия и имплозия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Toва цунами и аз го виждам. Регистрация без противодействие няма никакъв ефект. Противодействието трябва да е силово. Другото- само ги насърчава.
                            Точно така Валче, точно така....
                            Трябва да построим стена, висока, с бодлива тел отгоре. Да не могат да я прескочат.
                            Ако пак я прескачат да сложим граничари с калашници и да стрелят по всеки нарушител. Ама това ми напомня нашата граница преди трийсетина години! Само дето тогава стремежът беше да се излезе от България.

                            А ако граничарите не искат да стреля по живи хора, колко му е на стената да монтираме автоматични картечници, свързани със сензори. И да стрелят по всичко дето се движи. Ама и това вече е било. Чувала ли си за берлинската стена? Тогава лошите комунисти не даваха да се бяга в благоденстващия Запад, а сега го предлагаш същото, ама с обратен знак. И как така ТИ, която си твърдо убедена в своя демократизъм, в принадлежността си към цивилизационните ценности изразени естествено от ДСБ, ти предлагаш СИЛОВО да възпираме емиграцията?????
                            Какво ви става на "демократите"? Нова Берлинска стена ли ще строите? С картечници?

                            Пък аз, "комуниста", призовавам за търсене на демократично решение....
                            Светът наистина е полудял последните няколко години.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                              Toва цунами и аз го виждам. Регистрация без противодействие няма никакъв ефект. Противодействието трябва да е силово. Другото- само ги насърчава.
                              От кога казвам че тези безделници военните трябва да ги пратим да се окопаят по цялата ни граница и да оказват психологически и физически натиск на Турция, да се стресне малко.
                              Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Колежке, а къде е историческата вина на тези жители на Тайланд, които бяха пометени от цунами?
                                Аз ви казвам какво ще се случи според мен близките години, казвам ви че от Африка идва цунами, а вие ме обвинихте че едва ли не искам да се случи.

                                И да не мислиш че за негрите, които бягат от глада и мизерията на черна Африка в благоденстващата Европа, има значение дали в исторически план България има вина за техния лош живот? Че те различават французите и британците, които векове са ограбвали колониите от българите? За тях ние сме БЕЛИ, живеем добре, докато те живеят зле. И тези хора ще бягат към местата където се живее добре. Както водата тече надолу, така и хората ще бягат там където се живее добре. Впрочем и ние в сравнение с германците и британците сме "черни". И затуй нашите хора ходят там да работят и там си остават.

                                И няма нужда да вините сеизмолога, който ви предсказва цунамито, че го предизвиква.
                                Toва цунами и аз го виждам. Регистрация без противодействие няма никакъв ефект. Противодействието трябва да е силово. Другото- само ги насърчава.

                                Коментар

                                Working...
                                X