IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лордеее, 1мио акции на Енергони те чакат на борсата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
      … излишен, КЕШ, не съществува, основна характеристика на КЕШ-а е да не е излишен никому, в това е ценноста му … но виж свободен се отваря от време на време ... и винаги е за кратко …
      Ако беше набутал кеша преди 7 мес. в ликвидни компании досега да си добил около 12% доходност за периода!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от krasinet Разгледай мнение
        Ако някой има излишно КЕШ да инвестира в моя проект:http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=14495
        Това е иновация за България и почти целия свят. Гарантирам огромен пазар не само в България.Имам нужда от сериозен инвеститор за да развия пълния му потенциал. Който се интересува да ми пише в лични.
        … излишен, КЕШ, не съществува, основна характеристика на КЕШ-а е да не е излишен никому, в това е ценноста му … но виж свободен се отваря от време на време ... и винаги е за кратко …

        Коментар


        • Ако някой има излишно КЕШ да инвестира в моя проект:http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=14495
          Това е иновация за България и почти целия свят. Гарантирам огромен пазар не само в България.Имам нужда от сериозен инвеститор за да развия пълния му потенциал. Който се интересува да ми пише в лични.
          Търся сериозен инвеститор за моя проект.
          Каквото и да ти говорят, знай че става въпрос за пари !!!

          Коментар


          • Имат висящо разплащане за ~17мио. А иначе съм тук отдавна и днес +133лв , но забавиха ОСА и без дивидент за сега

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
              YE НО ЩЕ Е ДОБРЕ ПЪРВО ДА СЕ ОТЧЕТАТ ЗА 2012Г.
              не закъсняха ли , и само заради не платените услуги ли ???
              Какво имаш предвид, хората всичко си предават навреме. Единствено ликвидност няма, те 2-3% само са на пазара. Но какво ли се чудя, с текущите цени никой не би тръгнал да продава.

              Пък и с настоящото правителство, ако се тръгне към строеж на Белене ще има доста да лапат. Да, да, да!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                Какво ли ще се случи тук в идните дни и седмици?


                [ATTACH]3823[/ATTACH]

                YE НО ЩЕ Е ДОБРЕ ПЪРВО ДА СЕ ОТЧЕТАТ ЗА 2012Г.
                не закъсняха ли , и само заради не платените услуги ли ???

                Коментар


                • Какво ли ще се случи тук в идните дни и седмици?


                  Click image for larger version

Name:	ERH.JPG
Views:	1
Size:	64.3 КБ
ID:	3038915

                  Коментар


                  • Пичове, КЕШ-а отдавна вече се нарича ШЛ, дайте да не използваме остарели термини
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hunter of fools
                      Хартията е по ядлива,нали?
                      Я ни кажи ти как я консумираш...
                      Всякак мога да я консумирам, като си купя каквото ми е нужно. Мога да я вкарвам и в икономиката във вид на машина в част от бизнеса в който имам съдружие, сега дори това правя, посъбирвам я с такава цел. Сиреч може и репродукция да й правя с годините но в по-голямо количество
                      Ти как консумираш жълтото?
                      Last edited by iezuita; 17.09.2013, 12:39.
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                        Ма ти си гений направо бе.... И като някой си купи злато или сребро, къде отива кеша, "умъртвялвал" се бил.... Я пак помисли.
                        Що да съм гении, това за злото всеки го разбира. Среброто е извън тази категория, ползва се по-голяма част за производство.
                        И точно така - злото загробва кеша - като си купиш зло, какво става с кеша - можеш ли да го консумираш, да произвеждаш нещо с него, освен да си го стискаш с години, понеже и страхът от инфлация ще трае винаги !? Какво друго ще направиш със злото - освен покупко/продажба.
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Ма ти си гений направо бе.... И като някой си купи злато или сребро, къде отива кеша, "умъртвялвал" се бил.... Я пак помисли.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Интересно как се припознават някои с епитети без конкретен адресат
                            Както и да е.
                            Над 25% профит от шорт сребро за няма и 2 седмици
                            Туй добре, ма изпуснахме злото...нищо, другия път като понадигне повечко глава ще му я резнем и на него
                            Браво за среброто. Подкрепям идеята, че злото е вече изгаряща алтернатива срещу трусове. Купуване/предлагане, кючеците в турция и индия и старовременните представи, че и сега е и винаги ще е универсален лек срещу кризи, за мен не са достатъчни да внесат стойността, която в момента му е дал пазара. Мисля, че "артиите" са по-добра алтернатива. Но пък който ги има прекалено и се чуди и мае какво да ги прави, нищо не пречи, да консервира в злото една част от паричното си обръщение
                            Има психологическия ефект, да се успокои и да не ги мисли поне, че уж е направил всичко най-добро
                            Не случайно някъде се прокрадват сравнения на злото с койна - нещото зад което няма нищо (никакъв суров материален фундамент), освен пазара разбира се
                            Освен това злото е автоматичен лост срещу бъдещата "хиперинфлация", страхът от която носи кошмари на любителите на злото. Как става това - като се набива по високите стойности за кило зло, немалка част от заплашителния "напечатан" кеш се вади от парично обръщение, именно в злото, което става нещо като буфер за неработещ, "умъртвен" кеш
                            Цялото световно зло постепенно нараства и като тонаж и като пазарна стойност и увлича тонове мъртъв кеш. Колкото е по-голям страхът за инфлация, толкова повече кеш се отклонява от обръщение и се умъртвява в злото, т.е. Работи като защитен лост от инфлацията.
                            Last edited by iezuita; 17.09.2013, 11:39.
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                              Друга песен ще запеете след някоя друга година.
                              Фиксирания (вързания) ако го пуснат, зеленио ша иде у ряката.А това ще стане.Въпроса е: не дали ,а кога?
                              И за финал -не забравяй исторически се хващаме винаги на губещ влак и то на финала.
                              … затова трябва да се бяга от хартийките, във всичко друго не и в хартийки …. Задържане на налична сума за не повече от годишна издръжка на семейството, другото, кой каквото му е интересно …. Тъй знам аз, от 96-97 насам … разликата беше тогава, че поне имаше резервните - марка и долар, кой навреме кой по късно се спаси при тях, а сега сгромолясването ще е фундаментално … ще печатат до дупка разбира се, до последно ще задържат погрома ….

                              Коментар


                              • Интересно как се припознават някои с епитети без конкретен адресат
                                Както и да е.
                                Над 25% профит от шорт сребро за няма и 2 седмици
                                Туй добре, ма изпуснахме злото...нищо, другия път като понадигне повечко глава ще му я резнем и на него

                                Коментар

                                Working...
                                X