IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от krasinet Разгледай мнение
    Второто + консумативи за производството и.
    С това което искам да правя всъщност искам да открадна от пазара на големите пивовари но с по качествен продукт, който те никога не биха си го позволили с мащабите с които работят. Или просто не искат. Не искат да продават по-качествено и да печелят по-малко.
    Що не си в Мюнхен бре?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
      +1,

      аз от началото чета темата за бирата, но и така и така не разбрах какво иска да прави човека:

      1.Да прави бира и да продава бира
      2.Да прави машина за бира и да продава машини за бира

      Иначе поздравления за ентусиазма и разработката. Но това не е достатъчно да станеш милионер. Да пробва в големите пивоварни. Може би излишен въпрос - не го искат.
      Второто + консумативи за производството и.
      С това което искам да правя всъщност искам да открадна от пазара на големите пивовари но с по качествен продукт, който те никога не биха си го позволили с мащабите с които работят. Или просто не искат. Не искат да продават по-качествено и да печелят по-малко.
      Last edited by krasinet; 20.09.2013, 23:04.
      Търся сериозен инвеститор за моя проект.
      Каквото и да ти говорят, знай че става въпрос за пари !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Тебе не те знам, не съм ти писал НИКОГА, не съм ти и чел постингите, не знам какво предлагаш и не ме и интересува, а ако предлагаш техническо изделие без да имаш техническа специалност, значи ти си или Жул Верн или Леонардо да Винчи
        Това че съм недозавършил инженер не значи че не съм завършил техническа специалност. едното няма нищо общо с другото. От както се помня се занимавам с техника. А и образованието и работата ми са свързани с машини от хранителната промишленост.
        Търся сериозен инвеститор за моя проект.
        Каквото и да ти говорят, знай че става въпрос за пари !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
          … модела какъвто търсиш ( с някакъв процент само за известно време ) - „ бизнес ангел „ - както сам го наричаш, не съществува, ако все пак ти провърви с намирането на подобен, се приготви да се простиш с минимум над 51% и няма да е за временно както ти се иска, … не става така … но късмет
          +1,

          аз от началото чета темата за бирата, но и така и така не разбрах какво иска да прави човека:

          1.Да прави бира и да продава бира
          2.Да прави машина за бира и да продава машини за бира

          Иначе поздравления за ентусиазма и разработката. Но това не е достатъчно да станеш милионер. Да пробва в големите пивоварни. Може би излишен въпрос - не го искат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от razbiratel Разгледай мнение
            … модела какъвто търсиш ( с някакъв процент само за известно време ) - „ бизнес ангел „ - както сам го наричаш, не съществува, ако все пак ти провърви с намирането на подобен, се приготви да се простиш с минимум над 51% и няма да е за временно както ти се иска, … не става така … но късмет
            Това че ти не си чувал за " бизнес ангели" не значи че не съществуват. Дори в България има мрежа на бизнес ангели. А в световен мащаб са стотици такива мрежи. Един съвет питай първо "чичко Гугъл" преди да се правиш на разбирател и да отричаш съществуващото. Капиш?
            Търся сериозен инвеститор за моя проект.
            Каквото и да ти говорят, знай че става въпрос за пари !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от krasinet Разгледай мнение
              Кой ти каза че съм инженер?Макар че много хора така ми казват. Просто съм високо ерудиран. Имам познания в много области. и умея да комбинирам информацията във някаква идея.Каквото и да говориш в тази идея има много хляб ако се развие по правилния начин.
              Тебе не те знам, не съм ти писал НИКОГА, не съм ти и чел постингите, не знам какво предлагаш и не ме и интересува, а ако предлагаш техническо изделие без да имаш техническа специалност, значи ти си или Жул Верн или Леонардо да Винчи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от krasinet Разгледай мнение
                Под излишен кеш имам в предвид свободни в момента пари. Просто търся така наречения "бизнес ангел" който да инвестира срещу определен процент от фирмата за определен период от време.
                … модела какъвто търсиш ( с някакъв процент само за известно време ) - „ бизнес ангел „ - както сам го наричаш, не съществува, ако все пак ти провърви с намирането на подобен, се приготви да се простиш с минимум над 51% и няма да е за временно както ти се иска, … не става така … но късмет

                Коментар


                • Под излишен кеш имам в предвид свободни в момента пари. Просто търся така наречения "бизнес ангел" който да инвестира срещу определен процент от фирмата за определен период от време.
                  Търся сериозен инвеститор за моя проект.
                  Каквото и да ти говорят, знай че става въпрос за пари !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                    Тия с по един технически проект най-много лъжат! Ние може да сме били нация техническа, ама сега поради многотто нароени безработни инженери на които младостта им мина по сергиите, искат да излАжът нещо за да се нагушат
                    Кой ти каза че съм инженер?Макар че много хора така ми казват. Просто съм високо ерудиран. Имам познания в много области. и умея да комбинирам информацията във някаква идея.Каквото и да говориш в тази идея има много хляб ако се развие по правилния начин.
                    Търся сериозен инвеститор за моя проект.
                    Каквото и да ти говорят, знай че става въпрос за пари !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
                      Хайде бе, човекът гарантира пазар! Какво се занимавате с глупости, инвестирайте в нещо смислено! Има ли значение за вас, дали ще си загубите парите на борсата или ще си ги загубите инвестирани в проекти?
                      Тия с по един технически проект най-много лъжат! Ние може да сме били нация техническа, ама сега поради многотто нароени безработни инженери на които младостта им мина по сергиите, искат да излАжът нещо за да се нагушат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от krasinet Разгледай мнение
                        Ако някой има излишно КЕШ да инвестира в моя проект:
                        "Излишно кеш" означава сигурно кеш, който никога няма да му трябва отново

                        Някакви гаранции в бира поне?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Може да има подобна тема някъде, но не я намирам, ПЪК и може мненията да не са актуални, затова започвам с нова свежест.
                          Давайте точни и конкретни отговори, без общи лафове или обобщения на цели интрументи. Примерно: "Набутвай само в "Софарма"! или от сорта..........
                          До довечера докато съм се прибрал в 8 от работа, да имам яснота, къде да набутам кеша.
                          Познавам една стриптизьорка от украйнски произход , един приятел набута в вея 22 хил евро за три месеца и дигна белия байряк, та тои казва че тя можела да поема безгранично финикииски знаци.

                          Та ако още не си решил за кеша мога да те свържа с нея да ти реши проблемите
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от undoo Разгледай мнение
                            Ако беше набутал кеша преди 7 мес. в ликвидни компании досега да си добил около 12% доходност за периода!
                            Така е, неговата кожа - но ного хора имат навикът ного да обмислят.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от krasinet Разгледай мнение
                              Ако някой има излишно КЕШ да инвестира в моя проект:http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=14495
                              Това е иновация за България и почти целия свят. Гарантирам огромен пазар не само в България.Имам нужда от сериозен инвеститор за да развия пълния му потенциал. Който се интересува да ми пише в лични.
                              Хайде бе, човекът гарантира пазар! Какво се занимавате с глупости, инвестирайте в нещо смислено! Има ли значение за вас, дали ще си загубите парите на борсата или ще си ги загубите инвестирани в проекти?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Лордеее, 1мио акции на Енергони те чакат на борсата
                                Ша си купЪ, но не поваче от 2000.

                                Коментар

                                Working...
                                X