IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

    Написах-".......... което при сегашния бичи тренд не е много......""Никой не е по-голям от тренда.Така,че ако продължи няколко години не е проблем да се прави такава доходност.Да не говорим,че може да се използва и ливъридж.
    То и ние имаме печеливши акции, но като спечелим 10 лв. не го надървяме тука.
    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Защо тези басни задължително се споделят в темата ми за имотите? Има 100 теми за всяка една акция на БФБ. Влизаш във всяка една където са направили милионите и казваш...моят приятел Х спечели милион с тази позиция и така до Х5. Ама по-голяма еякулация е да се треснеш в темата за имоти и да разкажеш на простите калпаци как се печели от акции.
      Сипи си една ракия лорде, заеви другото

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Защо тези басни задължително се споделят в темата ми за имотите? Има 100 теми за всяка една акция на БФБ. Влизаш във всяка една където са направили милионите и казваш...моят приятел Х спечели милион с тази позиция и така до Х5. Ама по-голяма еякулация е да се треснеш в темата за имоти и да разкажеш на простите калпаци как се печели от акции.
        Яко те тресе хуморът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

          В този форум знам поне 5 човека които с парите от апартамент /около 50 хил лева/ станаха милионери.Не с имоти,а на БФБ.
          Защо тези басни задължително се споделят в темата ми за имотите? Има 100 теми за всяка една акция на БФБ. Влизаш във всяка една където са направили милионите и казваш...моят приятел Х спечели милион с тази позиция и така до Х5. Ама по-голяма еякулация е да се треснеш в темата за имоти и да разкажеш на простите калпаци как се печели от акции.
          Та и в тази тема същата схема
          Last edited by 13ADROL; 29.04.2021, 20:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Ако правиш 30% годишна доходност от борсата( говорим за няколко години по ред) ще ти дадат нобелова награда за икономика
            Аз казвам пък, като е толкова умен, да заложи 100 К на Матейко срещу 1К от мен. Така, ако Матейко е прав, той лордът, ще вземе 1 К чисто за един следобед. Вярно, изгуби ли, аз вземам 100К...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

              Другия вариянт е не да направиш +30% , а -30%. Затова банките залагат на +3% . За това и 90% от нормалните българи залагат на имотиту да набиват КЕШ-а. Вий тарикатите с висока фин. култура, играйте срещу евреите-емитенти от валстреет.
              В този форум знам поне 5 човека които с парите от апартамент /около 50 хил лева/ станаха милионери.Не с имоти,а на БФБ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                Ако правиш 30% годишна доходност от борсата( говорим за няколко години по ред) ще ти дадат нобелова награда за икономика
                Написах-".......... което при сегашния бичи тренд не е много......""Никой не е по-голям от тренда.Така,че ако продължи няколко години не е проблем да се прави такава доходност.Да не говорим,че може да се използва и ливъридж.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                  Не напразно ти писах,че си с ниска финансова култура/това не е обида,не всеки е компетентен във всичко/,Банките търсят сигурност.И имотите се явяват такъв актив-"сигурен",т.е нискорисков и от там следва и с ниска норма на печалба.Банките работят с милярди .Когато работиш с много пари ,най-важно е да запазиш поне стойността им,Печалба-ако може..С малка сума, търсиш максимална доходност.Така,че струва ли си да вложиш 100бона /примерно/в имот за 3% годишен доход-3000лв.Или с 10бона да направиш на пазара 30%-3000лв /което при сегашния бичи трент не е много.И още 10 бона в акции- да компенсираш евентуалната капиталова печалба на имота.Тоест доходност с 20бона=100бона.
                  Другия вариянт е не да направиш +30% , а -30%. Затова банките залагат на +3% . За това и 90% от нормалните българи залагат на имотиту да набиват КЕШ-а. Вий тарикатите с висока фин. култура, играйте срещу евреите-емитенти от валстреет.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                    Не напразно ти писах,че си с ниска финансова култура/това не е обида,не всеки е компетентен във всичко/,Банките търсят сигурност.И имотите се явяват такъв актив-"сигурен",т.е нискорисков и от там следва и с ниска норма на печалба.Банките работят с милярди .Когато работиш с много пари ,най-важно е да запазиш поне стойността им,Печалба-ако може..С малка сума, търсиш максимална доходност.Така,че струва ли си да вложиш 100бона /примерно/в имот за 3% годишен доход-3000лв.Или с 10бона да направиш на пазара 30%-3000лв /което при сегашния бичи трент не е много.И още 10 бона в акции- да компенсираш евентуалната капиталова печалба на имота.Тоест доходност с 20бона=100бона.
                    Ако правиш 30% годишна доходност от борсата( говорим за няколко години по ред) ще ти дадат нобелова награда за икономика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                      Какво казва Груецът - бий им щута още през май и си гледай кефа цяло лято.
                      Но за Алтерко не е прав. И то никак.
                      Единственото място където има логика и смисъл да се влага кеш в момента е точно там

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        В Атерата имам, но не съм много очарован, само ме подсети, че не съм си прибирал дивидента 2г. В Елана нямам, гледах им фондовете през 2018-та
                        Какво казва Груецът - бий им щута още през май и си гледай кефа цяло лято.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                          Значи банките са с нискова финансова култура в сравнение с никому неизвестния герой три нули хахахахахах, темата кърти от полуидиоти...
                          Не напразно ти писах,че си с ниска финансова култура/това не е обида,не всеки е компетентен във всичко/,Банките търсят сигурност.И имотите се явяват такъв актив-"сигурен",т.е нискорисков и от там следва и с ниска норма на печалба.Банките работят с милярди .Когато работиш с много пари ,най-важно е да запазиш поне стойността им,Печалба-ако може..С малка сума, търсиш максимална доходност.Така,че струва ли си да вложиш 100бона /примерно/в имот за 3% годишен доход-3000лв.Или с 10бона да направиш на пазара 30%-3000лв /което при сегашния бичи трент не е много.И още 10 бона в акции- да компенсираш евентуалната капиталова печалба на имота.Тоест доходност с 20бона=100бона.
                          Last edited by 0; 29.04.2021, 14:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                            В атера и елана го набутай с 200
                            В Атерата имам, но не съм много очарован, само ме подсети, че не съм си прибирал дивидента 2г. В Елана нямам, гледах им фондовете през 2018-та

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                              ..

                              Къде да набутам кеша ...:
                              В атера и елана го набутай с 200

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Още 4 ника ли има!?!?
                                Е как. На тоя, никовете му повече от акъла. Неясно остава, наистина, на какво е "лорд" и с кого спи вечер в една палата - с Наполеон, Александър или с Чърчил (примерно). Санитарите упорито мълчат.
                                Last edited by Pyramid; 28.04.2021, 18:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X