IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да набутам КЕШ-а?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    Sorry, ще те наричам Бенито
    Пип ми даде добър съвет, както и Вие с Тони.
    Виждам, че си бил предпазлив в началото с атерките , та и аз ще взема не повече от 300бр. За Софарма знаеш ли нещо от кухнята примерно дали дават някакви акции на служителите по-тънкана за лоялност примерно? Ще си взема и нещо по-консервативно примерно BSO, както и мога да поиграя комар с Енергоните на Наивника
    кое му е консервативното на БФБ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Мльъм.

      Аз за Трейдингите и друго нещо съм намислил.

      Лордов - що ми викаш Химператор? Нито съм химик, нито си падам по Химимпорт, нито съм имал някога акции в Химко. Значи - не съм такова.

      А жабоците са си яки.

      Sorry, ще те наричам Бенито
      Пип ми даде добър съвет, както и Вие с Тони.
      Виждам, че си бил предпазлив в началото с атерките , та и аз ще взема не повече от 300бр. За Софарма знаеш ли нещо от кухнята примерно дали дават някакви акции на служителите по-тънкана за лоялност примерно? Ще си взема и нещо по-консервативно примерно BSO, както и мога да поиграя комар с Енергоните на Наивника

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Мльъм.

        Аз за Трейдингите и друго нещо съм намислил.

        Лордов - що ми викаш Химператор? Нито съм химик, нито си падам по Химимпорт, нито съм имал някога акции в Химко. Значи - не съм такова.

        А жабоците са си яки.
        ето

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          е как купуваш - без да си чел?!?!
          Спиди обявиха още преди няколко месеца - викам да предложим и на СФТРД
          Мльъм.

          Аз за Трейдингите и друго нещо съм намислил.

          Лордов - що ми викаш Химператор? Нито съм химик, нито си падам по Химимпорт, нито съм имал някога акции в Химко. Значи - не съм такова.

          А жабоците са си яки.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Да бе да, на жена пари и на луд картечница...






            Точно си помислих, че си онзи грък с 18-те %-а
            Всъщност добре е да се купува на дъно. Стига дъното да не опира до някоя пропаст.
            Лорде ,
            след 0,001 лв следва пълна 0....
            Повече от 100 лв е рисковано да се спекулира а аз спекулирам и рискувам в мнго позиции...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hunter of fools
              лордов, дай ги на жената - кажи и,че са подарък за нея... да прави каквото реши с тях...
              Ще жънеш дивиденти поне 6 месеца с този жест!
              Да бе да, на жена пари и на луд картечница...




              Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Аз се бъзикъм бре
              Точно си помислих, че си онзи грък с 18-те %-а
              Всъщност добре е да се купува на дъно. Стига дъното да не опира до някоя пропаст.

              Коментар


              • Всъщност идеално е за Мартингейл

                само 6 нива

                Коментар


                • - Важното е, дали е клъвнал, ти пъкЪ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                    Наивник ми предложи Енергони
                    Аз се бъзикъм бре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Така, малко хора до момента ми дават ясни и конкретни предложения за един фаворит.
                      Наивник ми предложи Енергони
                      Тонката и Химператора цял портфейл.
                      Все си мисля, че Химператора най-си аресва жабите, ама за мене те са крастави.
                      Тони, много съсредоточие в Софарма при теб. Различните разновидности Софарми ли са ти флагмана?
                      Лорде, предимно към акции ли си се насочил и държиш да са БФБ ли?
                      От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Пирамидка, вместо да ми спамиш непрекъснато в темата, вземи се включи в бизнес темите и си презентирай "уширението под мивката". БФБ явно не е лъжица за твоята уста или просто не харесваш да купуваш акции. Това не значи, че ще ти търпя дивотиите! Има достатъчно теми където да се изявяваш. АЗ НЯМА ДА СИ КУПЯ "УШИРЕНИЕТО", ще си купувам акции!
                        Ами, воля твоя, Лорд ефенди. Купувай, каквото ти сърце сака. Не купувай "уширения", купувай акции. ОК, няма проблеми. Само, дето не ми отговори: контролираш...КОЕ? И не ЗАЛАГАШ ли, на очаквания и предположения ? Сигурно си заслужава но, на кой от факторите, които биха ти гарантирали успех, можеш да оказваш влияние?
                        А, за БФБ, правилно си усетил: Не харесвам да купувам акции.
                        Предпочитам да продавам.
                        Жив и здрав, радвам се, че те извадих от бърлогата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Сега, ти първо, кажи кои, от своите фаворити контролираш, да има на кого да се кланям...
                          Пирамидка, вместо да ми спамиш непрекъснато в темата, вземи се включи в бизнес темите и си презентирай "уширението под мивката". БФБ явно не е лъжица за твоята уста или просто не харесваш да купуваш акции. Това не значи, че ще ти търпя дивотиите! Има достатъчно теми където да се изявяваш. АЗ НЯМА ДА СИ КУПЯ "УШИРЕНИЕТО", ще си купувам акции!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                            Така, малко хора до момента ми дават ясни и конкретни предложения за един фаворит.
                            Наивник ми предложи Енергони
                            Тонката и Химператора цял портфейл.
                            Все си мисля, че Химператора най-си аресва жабите, ама за мене те са крастави.
                            Тони, много съсредоточие в Софарма при теб. Различните разновидности Софарми ли са ти флагмана?
                            Стига си го мислил бе, купи си по 1 кило Атерки и СФТрейдинги и си готов.
                            Щом те не кефят жабите - това е най добрия вариант.
                            Земя и илачи - от туй по сигурно - здраве му кажи.
                            Поне х 2 доходност ще имаш спрямо наемите, а и капиталова.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Така, малко хора до момента ми дават ясни и конкретни предложения за един фаворит.
                              Наивник ми предложи Енергони
                              Тонката и Химператора цял портфейл.
                              Все си мисля, че Химператора най-си аресва жабите, ама за мене те са крастави.
                              Тони, много съсредоточие в Софарма при теб. Различните разновидности Софарми ли са ти флагмана?
                              Сега, ти първо, кажи кои, от своите фаворити контролираш, да има на кого да се кланям...

                              Коментар


                              • Така, малко хора до момента ми дават ясни и конкретни предложения за един фаворит.
                                Наивник ми предложи Енергони
                                Тонката и Химператора цял портфейл.
                                Все си мисля, че Химператора най-си аресва жабите, ама за мене те са крастави.
                                Тони, много съсредоточие в Софарма при теб. Различните разновидности Софарми ли са ти флагмана?

                                Коментар

                                Working...
                                X