IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (Архив до 19.06.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "На Енергетика за 23 години, още не му е дошло до акъла, че в България синдикатите играят от отбора на политиците и олигарсите, и са от същия червен дол дренки !!!"

    А бе Мечо това пък от къде го измисли? Я прочети какво съм писал по-долу за българските т.нар. синдикати.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      енергетик,
      проблема е само един според мен.липса на синдикати.
      тия ги няма никакви,никога.цъфтят на 5-10 г веднъж и даже не могат да вържат.
      през останалото време пълнят гуши и кротуват
      Синдикати в истинския смисъл няма никъде по света. Отдавна мафиотите знаят че това е най-лесния начин за правене на пари. Например в метрото в Ню Йорк работят около 60000 човека, всички са в юниона, плащат си вноската, примерно 20 кинта на месец, и срещу това единствено получават колективен трудов договор.
      През 2010 въпреки това съкратиха 2-3000 човека. И то от охраната и чистотата.
      Все неща без които може.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
        енергетик,
        проблема е само един според мен.липса на синдикати.
        тия ги няма никакви,никога.цъфтят на 5-10 г веднъж и даже не могат да вържат.
        през останалото време пълнят гуши и кротуват
        На Енергетика за 23 години, още не му е дошло до акъла, че в България синдикатите играят от отбора на политиците и олигарсите, и са от същия червен дол дренки !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • енергетик,
          проблема е само един според мен.липса на синдикати.
          тия ги няма никакви,никога.цъфтят на 5-10 г веднъж и даже не могат да вържат.
          през останалото време пълнят гуши и кротуват
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • Абе въртим сучем и все същото. Гледай сега, Китайците са го измислили решението - преди да направят мащабна реформа правят експеримент в отделна провинция или град. Добре - във Варна се очертава пълна победа на революцията, остава само да изметат стария Общински съвет, шефа на полицията и местния прокурор. Нека видим как въстаналия народ ще се справи с управлението, кой от протестните вождове ще се издигне, колко ще се задържи, какви ще ги надроби, пък тогава пак ще говорим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
              Ми гласувай за Дудев бе Анди, гласувай за онзи парашутиста - Франц, за който щеш гласувай! Ако не ти харесват наличните включи се в някоя от нововъзникващите! Ама не пробутвайте ментета от типа - Диктатура на пролетариата, "Граждански комитети", народовластия и пр. щото резултата гарантирано ще е пълна катастрофа, сега и веднага !
              дудев и франц не ги знам тия
              знам серго,бойко и къмпани.и още знам,че ще ни управлява пак КЪМПАНИ
              дудев и франц без да ги познавам и подценявам,знам,че нямат шанс
              следователно,Мечката е прав,че не трае. но са малко такива,като него.малко са и там е проблема
              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                "Моя план е по добър. А ти ако се мислиш за по умен от мене, помагай а не се дърли напразно. Тези не ги ли изритаме, ще продължават да ни крадат ЮНАШКИ !!!"

                Мечо, що си въобразяваш че ако дойдеш по твоя начин на власт ще можеш да се задържиш по друг начин освен с терор? Ами че нали същия този народ като му спре тока (а той ще спре, шото вие веднага ще го направите безплатен) ще се вдигне да помете ВАС !
                Щото твоите приятели, политиците, олигарсите и бандитите, просто не ни оставиха друг начин. Като не ни оставиха демократичен начин по който да ги ИЗРИТАМЕ, ще ги изритаме по ДРУГИЯ начин.

                Доколкото разбирам май ти се иска да останат БАНДИТИТЕ на власт.
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                  Ми гласувай за Дудев бе Анди, гласувай за онзи парашутиста - Франц, за който щеш гласувай! Ако не ти харесват наличните включи се в някоя от нововъзникващите! Ама не пробутвайте ментета от типа - Диктатура на пролетариата, "Граждански комитети", народовластия и пр. щото резултата гарантирано ще е пълна катастрофа, сега и веднага !
                  Енергичния. Катастрофата е в момента и идея си нямате на къде ще ни отведе.

                  Ако сега не се вземат мерки, който и да дойде на власт ще вием като вълци от студ и глад. Кръв трябва, путки заспали. Затова като закриваха парламента се смеха и целуваха. Смееха се на нас....
                  Last edited by Bones57; 23.03.2013, 15:06.

                  Коментар


                  • "Моя план е по добър. А ти ако се мислиш за по умен от мене, помагай а не се дърли напразно. Тези не ги ли изритаме, ще продължават да ни крадат ЮНАШКИ !!!"

                    Мечо, що си въобразяваш че ако дойдеш по твоя начин на власт ще можеш да се задържиш по друг начин освен с терор? Ами че нали същия този народ като му спре тока (а той ще спре, шото вие веднага ще го направите безплатен) ще се вдигне да помете ВАС !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                      Ми гласувай за Дудев бе Анди, гласувай за онзи парашутиста - Франц, за който щеш гласувай! Ако не ти харесват наличните включи се в някоя от нововъзникващите! Ама не пробутвайте ментета от типа - Диктатура на пролетариата, "Граждански комитети", народовластия и пр. щото резултата гарантирано ще е пълна катастрофа, сега и веднага !
                      А не можем ли да им напукаме тиквите на подзащитните ти политици и олигарси и бандити с КАМЪНИ !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Ми гласувай за Дудев бе Анди, гласувай за онзи парашутиста - Франц, за който щеш гласувай! Ако не ти харесват наличните включи се в някоя от нововъзникващите! Ама не пробутвайте ментета от типа - Диктатура на пролетариата, "Граждански комитети", народовластия и пр. щото резултата гарантирано ще е пълна катастрофа, сега и веднага !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                          Е добре де, а твоя план по-добър ли е? Като на юнака от долу?

                          http://pravdoiskatel77.livejournal.com/1684741.html

                          Хубаво, ще го раздуем пожара, а после?
                          Моя план е по добър. А ти ако се мислиш за по умен от мене, помагай а не се дърли напразно. Тези не ги ли изритаме, ще продължават да ни крадат ЮНАШКИ !!!

                          Или искаш да кажеш, че пишеш в тема политика, пък не знаеш, какво представляват политиците ни ли ???
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                            Анди, изобщо не става въпрос да продължаваме по същия начин - то няма и как да стане. Но популизма, нацистите от типа на Сидеров и бунт от вида "Всички долу" не е решение, а само удължава агонията. Ще се оправим (в смисъл да може някак да се живее тук, щото ние Швейцария посмъртно няма да станем с нашите 2,5 млн. пенсии и 1 млн мангали) само с ясен план и здраво бачкане, друг начин не е измислен! Просто трябва да се мисли като се гласува, а на втория ден след изборите ако партиите решат пак да го ударят през просото хората пак да са по площадите! И така докато отвикнат да крадат в особено големи размери (щото винаги се е крало, краде се и ще се краде, другото са илюзии и утопии, ама трябва да има мяра, а нашите отдавна я преминаха!)
                            и за кого да гласувам,енергетик.за кого?
                            дай ми един.само един ми кажи.повечето са ясни,поне един да има. да е ЧОВЕК
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Е добре де, а твоя план по-добър ли е? Като на юнака от долу?

                              http://pravdoiskatel77.livejournal.com/1684741.html

                              Хубаво, ще го раздуем пожара, а после? Ще дойдат ония, с горещите сърца, хладния ум и чистите ръце?
                              Last edited by energetik; 23.03.2013, 14:48.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от energetik Разгледай мнение
                                Анди, изобщо не става въпрос да продължаваме по същия начин - то няма и как да стане. Но популизма, нацистите от типа на Сидеров и бунт от вида "Всички долу" не е решение, а само удължава агонията. Ще се оправим (в смисъл да може някак да се живее тук, щото ние Швейцария посмъртно няма да станем с нашите 2,5 млн. пенсии и 1 млн мангали) само с ясен план и здраво бачкане, друг начин не е измислен! Просто трябва да се мисли като се гласува, а на втория ден след изборите ако партиите решат пак да го ударят през просото хората пак да са по площадите! И така докато отвикнат да крадат в особено големи размери (щото винаги се е крало, краде се и ще се краде, другото са илюзии и утопии, ама трябва да има мяра, а нашите отдавна я преминаха!)
                                И кой ще го планира този ясния план за който говориш. Тези дето ни докараха за 23 години до това дередже ли ??? Защо изобщо трябва да чакаме изборите за да излезем по площадите, след като още от сега е ясно, че ще изберем пак крадците, защото те измайсториха такъв изборен закон, че да са ВЕЧНИ ???
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X