IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
    Май ще си го изкарат боя

    http://www.blitz.bg/news/article/279552
    Хайде сега да видим как ще реагират първо полицията и после прокуратурата. Расистки закани, заплахи с убийства, вкл. масови - отново на расистка основа !!!

    Най-напред полицията и жандармерията да се задействат и да започнат да арестуват наред. Който мангал гъкне, събаря се на земята и се смазва от бой - както иначе се прави с хора, излезли на мирен, разрешен протест или дори отишли на обикновен футболен мач.
    После прокуратурата: съд за незаконно строителство, съд за незаконно присъединяване към ел-мрежата, съд за расизъм и съд за закани за убийство.

    Цацаров, къде грухтиш?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
      Май ще си го изкарат боя

      http://www.blitz.bg/news/article/279552
      Абе ние сами ще си ги оправим ама много ги вардят милиционерите... Навремето (преди повече от 20-тина годинки ) ... като им направехме една наказателна акция с веригите, ги държеше по половин година.... сега са повече човеци от нас... гласоподаватели безценни..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
        Май ще си го изкарат боя

        http://www.blitz.bg/news/article/279552
        Какъв ти бой? Мисля, че е време да им се купят билети за най-нашумелия напоследък филм: Трансформърс -Ера на ....кво беше там.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Това е единственото правилно решение.Всеки циганин трябва да ходи с чип в който държавата да вписва всичките му деяния.И като отиде полицая с таблета влиза във връзка с чипа и куку руку ела че ми требеш.Боя е единствената правилна мярка която незабавно ще даде резултат.Пробвано е в кеча и СВ.Действа безотказно
          Май ще си го изкарат боя

          http://www.blitz.bg/news/article/279552

          Коментар


          • Хихих, това е едно от най-готините места във Варна. Има минерални извори, страхотен изглед към езерото....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              ВАРНЕНЦИ НАЙ-ПОСЛЕ: ЩАСТЛИВИ !!!!

              Получовеците са имали жилища в Каменар, подарени им от държавата, но са ги продавали и са струпвали незаконни катуни в Максуда.

              http://www.blitz.bg/news/article/279545

              Ето заради това нищо повече не бива да им се дава, а ако стоят пред техниката - толкова по-добре - булдозерите направо да ги газят. Вярвайте, когато два-три мангала изпукат под колелата му, като настъпени хлебарки, другите ще се разбягат като плъхове. И това трябва да се случи във всеки град и село на България !!!!
              Това е единственото правилно решение.Всеки циганин трябва да ходи с чип в който държавата да вписва всичките му деяния.И като отиде полицая с таблета влиза във връзка с чипа и куку руку ела че ми требеш.Боя е единствената правилна мярка която незабавно ще даде резултат.Пробвано е в кеча и СВ.Действа безотказно

              Коментар


              • ВАРНЕНЦИ НАЙ-ПОСЛЕ: ЩАСТЛИВИ !!!!

                Получовеците са имали жилища в Каменар, подарени им от държавата, но са ги продавали и са струпвали незаконни катуни в Максуда.

                http://www.blitz.bg/news/article/279545

                Ето заради това нищо повече не бива да им се дава, а ако стоят пред техниката - толкова по-добре - булдозерите направо да ги газят. Вярвайте, когато два-три мангала изпукат под колелата му, като настъпени хлебарки, другите ще се разбягат като плъхове. И това трябва да се случи във всеки град и село на България !!!!
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Мда покрай туй събаряне ,пак някой хорица ще си понапълнят джобовете .И докога ще я караме така ?5 млн. лева ще струва разчистването на Максуда.12-13 хил. лв. излиза принудителното събаряне на една циганска постройка

                  ........ Според нормативните актове разходите по принудително събаряне са за сметка на този, който е извършил незаконния стоеж. На циганите обаче трудно ще им бъдат взети пари, след като общината рано или късно събори постройките им и затова средствата ще трябва да излязат от местната хазна.
                  http://www.varna.utre.bg/2014/07/15/...eto_na_maksuda
                  А, значи на хората може да им се вземат пари, включително на пенсионерите, но на циганската гнус не можело ?????? Бях чел за случай: възрастен човечец на село си построил някаква пристройчица в СОБСТВЕНИЯ си двор, на СВОЯТА земя - и не само, че му я събарят, но и го принуждават да плати тлъста сума - и му запорират пенсията... ама на гнусните мангали все нищо не можело да им се вземе.... ами Общината да се разбере със съответните институции и 50% от помощите които мангалите получават за себе си и за краставите си чаавета, да се пренасочат към общинския бюджет до покриване на разходите !!! На репортажите някаква мръсна мангалка се зъбеше, че имала седем копелета - за тая популация смрадливи хлебарки тя взема вероятно над 2 000 кинта помощи на месец - от нашия джоб... и от нея ли няма начин да вземат пари? Докога аванти за тая отвратителна сган?
                  Значи на пенсионера може да му запорират пенсията, така че той да няма пари за хляб, ама на мангала не може да му запорират помощите, които той получава за да НЕ работи?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                    Мда кражбите на метални съоръжение – кабели, релси, капаци от шахти, мантинели от чаветата ,ще продължават и в бъдеще Бизнесът със скрап издейства отсрочка за новите правила до 2016

                    Отпадъци от старо желязо и цветни метали ще могат да се предават от граждани на всички пунктове за вторични суровини до края на 2015 г. Около този компромисен вариант се обединиха на среща днес протестиращите представители на бизнеса със скрап и екоминистърът Станислав Анастасов.
                    ........

                    Правилата бяха мотивирани с намерението да спрат кражбите на метални съоръжение – кабели, релси, капаци от шахти, мантинели, както и на паметници.

                    Днес от ГЕРБ заявиха, че ще подкрепят поправките, удължаващи срока за старите правила.

                    Представителите на бизнеса заявиха, че остават в стачна готовност и камионите им ще блокират границата, ако законопроектът не бъде приет.
                    http://ureport.bg/22924/2014/07/15/i...avila-do-2016/
                    Кражбите на кабели, релси, шахти, мантинели могат да бъдат спрени, само ако престанат да бъдат третирани като кражби, а като диверсия (когато няма пряка заплаха за животът на хората) и като тероризъм (когато такава заплаха има), а мангалите, извършващи подобни посегателства биват осъждани или на каторга за срок от 5 до 15 години, или на СМЪРТ - защото е крайно време смъртното наказание да бъде възстановено чрез референдум !!! Като увиснат 100 мангала на въжето, дали другите ще продължат да крадат?
                    Но за да стане това, първо и институциите трябва да си вършат работата - снимката която си пейстнал си има и видеоклип - на който мангалите рушат чужда собственост, а само на десет метра две ушеви свинчуги най-спокойно стоят и си зяпат нещо в противоположна посока. Докато не се проведе тотална чистка в полиция, съд и прокуратура, докато хиляди свини, садии, прокурори не влязат в затворите и каторжническите лагери за служебно бездействие, промяна няма да има !!!! Да напомняме ли как след кражбата на скрепителни елементи, довела до тежката ЖП-катастрофа в началото на годината, прасюгите въобще не си направиха труда да проведат оперативно-издирвателни действия и да арестуват поне един мангалски терорист?
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      Тези са ненормални - да ги дадат на мангалите от друг район - за 1 месец нищо няма да остане и ЩЕ Е БЕЗПЛАТНО.
                      Ха-ха-ха: това е страхотна идея !!!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                        Предразсъдака е порок на този, който има предразсъдъци и опростява света, като разделя хората на различни групи, които им слага разни етикети!
                        Същият човек с предразсъдаци, обаче много се обижда, когато той е жертва на предразсъдъци!

                        В западните страни ни смятат за престъпници не само поради ромите, а и поради наркотрафикантите, организираните групи крадящи кредитни карти, студентите, които взимат студентски кредити и и след това изчезват без да си върнат кредита, крадците на автомобили, сутеньорите, мафиотските стрелби по улиците на България, огромната корупция на всяко ниво в България, случаите като КТБ, престъпните връзки мезду бизнес и политика и т.н. Престъпността сред определена част на ромите е само много малка част от общата картина на престъпността в България!
                        Едва ли има българин който никога през живота си не е крил данъци, не се е осигурявал или не е осигурявал някого под реалната заплата, не е давал рушвет на полицай оли общинар и т.н. Много лесно е да кажеш, че няма да плащам данъци за да не се дават парите на ромите, но ако искаш да има законност в държавата първо всеки трябва да почнеш от себе си и ти да спазваш законите!
                        Пълни глупости.
                        Първо: пообразовай се малко, за да разбереш какво е предразсъдък. Хората смятат ромовете за мръсни, непълноценни подчовеци, паразити и крадци, защото поне 90% от ромовете са точно такива.
                        Второ: около 90% от престъпността в България е дело именно на представители на гнусната раса.
                        Трето: Голяма част от "българските" престъпления в чужбина също се вършат от ромове - и това ще се види най-точно, ако в документите за самоличност започне да се вписва етносът, за да не могат хъхряците да се представят за Българи.
                        Четвърто: хората имат пълното право да цакат държавата с данъците и осигуровките, щом държавата отказва да изпълнява своите ангажименти към тях. Щом полицията отказва да защити неприкосновеността на моята собственост, а в болницата ми искат да си плащам наново, защото осигуровките ми са изхарчени за неосигурените цигани, тогава за какъв дявол да плащам данъци и осигуровки? Не си ли чувал, че държавата има задължения към гражданите си? Например: неприкосновеността на частната собственост е основно човешко право, гарантирано от най-важните правни документи в национален, европейски и световен мащаб... и всъщност основна функция на държавата е именно да защитава имота и живота на хората. Е, ако ромовете ми оберат къщата до шушка 20 пъти, а ушевата свиня само вдига ръце и грухти, че нищо не можело да се направи, на какво основание "държавата" може да ми иска и стотинка данъци?

                        Да, ако искаш да има законност, трябва да почнеш от себе си и сам да спазваш законите... но докога това правило ще важи само за хората, но не и за мангалите? Докога тези изроди няма да дават нищо на държавата, но всяка втора дума ще им е "искам"?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение

                          Около 5 млн. лева по най-груби изчисления ще струва събарянето на всички незаконни цигански постройки в Максуда. ....
                          "Ако говорим за цигански постройки между 12 и 13 хиляди лева струва събарянето на една такава барака".....
                          Тези са ненормални - да ги дадат на мангалите от друг район - за 1 месец нищо няма да остане и ЩЕ Е БЕЗПЛАТНО.
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                            Искаш ли си винаги и касовата бележка?
                            Е те тука незнам как да ти отговоря.Като ходя по големите магазини ми дават по кръчмите дават но пролетно време по пазарите някои дават други не.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Има такива българи и аз съм един о тях.Никога не съм мамил държавата и общината не съм мамил плащам си чинно всичко въпреки че не получавам нищо.Плащам всякакви осигуровки и то на максималната сума от 2400 кинта.Но си признавам че вече се замислям дали да продължавам....
                              Искаш ли си винаги и касовата бележка?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                                Предразсъдака е порок на този, който има предразсъдъци и опростява света, като разделя хората на различни групи, които им слага разни етикети!
                                Същият човек с предразсъдаци, обаче много се обижда, когато той е жертва на предразсъдъци!

                                В западните страни ни смятат за престъпници не само поради ромите, а и поради наркотрафикантите, организираните групи крадящи кредитни карти, студентите, които взимат студентски кредити и и след това изчезват без да си върнат кредита, крадците на автомобили, сутеньорите, мафиотските стрелби по улиците на България, огромната корупция на всяко ниво в България, случаите като КТБ, престъпните връзки мезду бизнес и политика и т.н. Престъпността сред определена част на ромите е само много малка част от общата картина на престъпността в България!
                                Едва ли има българин който никога през живота си не е крил данъци, не се е осигурявал или не е осигурявал някого под реалната заплата, не е давал рушвет на полицай оли общинар и т.н. Много лесно е да кажеш, че няма да плащам данъци за да не се дават парите на ромите, но ако искаш да има законност в държавата първо всеки трябва да почнеш от себе си и ти да спазваш законите!
                                Има такива българи и аз съм един о тях.Никога не съм мамил държавата и общината не съм мамил плащам си чинно всичко въпреки че не получавам нищо.Плащам всякакви осигуровки и то на максималната сума от 2400 кинта.Но си признавам че вече се замислям дали да продължавам....

                                Коментар

                                Working...
                                X