IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Докога ще им търпим беззаконията

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
    Народът просто си е такъв. Ако не му бяха натрапили тая демокрация, с която и идея си няма какво да прави, щеше да си кротува в развитото социалистическо общество. Масата хич и не страдаше - беше им супер.

    Исторически обусловено е. Когато на други места са екзекутирали монархията, нашият народ е имал единствен стремеж - как да врътне по-добра свирка на султана.
    Ми то няма как да бъде друг, след като толкова много години му бе промиван мозъка .И между другото в БГ това не е демокрация ,а псевдо такава т.н свободия .Всеки си прави каквото си иска и накрая ЕС му е виновен .В България няма национално отговорни хораЗащо ли, когато попътуваме на запад се връщаме в иначе красивата ни родина депресирани? Защото, там свободата и демократичността са висши ценности, отстоявани от гражданите. В ЕС, от който сме част и ние има правила и норми, работещи институции и просперитет, но народа ни чакам всичко това наготово и само хули по-успелите.
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
      Говорих цигани на 20. Ей богу различни са , интегрирани, не познават добре циганския език, дето стар циганин ги попита!?!!!
      Ти си говорила с някви изключения, малко са като % съотношение спрямо незнаещите да говорят дори малко български, та те дори не го разбират

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
        Нека да не е Дания, там вече има 1 милион ислямисти. Ще стена жертва на насилие.
        Ники пак не си си пил хаповете.Ето ти най- прясното инфо по страни дали убежище на >http://epp.eurostat.ec.europa.eu/cac...2014-BP-EN.PDF
        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
          Защото в тая държава няма оправия.И не са само циганите проблема.По големият според мен е ,че на маса народ който е зомбиран му харесва това статукво.Щото ако беше обратното ,щеше да излезе и да помете всички политици от котилото.

          Народът просто си е такъв. Ако не му бяха натрапили тая демокрация, с която и идея си няма какво да прави, щеше да си кротува в развитото социалистическо общество. Масата хич и не страдаше - беше им супер.

          Исторически обусловено е. Когато на други места са екзекутирали монархията, нашият народ е имал единствен стремеж - как да врътне по-добра свирка на султана.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Не се офлянквай ами почвай от тук да понаучваш някой и друга дума.Няма да ти е излишна.Из нета потърси дали няма самоучител .Определено няма да сгрешиш ако заминиш в някой от скандинавските страни.
            Нека да не е Дания, там вече има 1 милион ислямисти. Ще стена жертва на насилие.
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • Стана ми доста интересно!

              Говорих цигани на 20. Ей богу различни са , интегрирани, не познават добре циганския език, дето стар циганин ги попита!?!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                А защо трябва да бягаме зад полярният кръг, вместо да си въведем ред в държавата? Толкова ли не можем да се справим с една измет, която сама ще изпука, ако просто спрем да я храним?
                Знаеш ли...

                Пробвах...бях по света... върнах се, пробвах.... пак 5 години... издигнах се... имам пари..., но не е там проблема, и в циганите не е проблема... истината е, че манталитета и мигрогледа на насата от хорта е тотално грешен (според мен) и да му дадеш на народа условия.. .пак няма да стане, мен ме дразнят дребните неща:

                -Да не ми спират водата от ВИК всеки месец да кърпят дупки
                -Да не пушат в асансъора на блока
                -Да не ми дерат колата щото някой решил, че не го кефя
                -Да не ми надуват музиката под блока от някой 20 годишен Голф, защото детето е тъкмо заспало
                -Да не ме пререждат лелки и чичковци по опашките, защото искат ''само да питат нещо'' или са ''за малко само''
                -и други подобни дребни неща сързани с елементарна култура, хигиена и разбиране са нормални мецдучовешки отношения... и така... пробваме друг вариант.

                Мен циганите не ме дразнят толкова.. това е тяхната кутура (липса на култура), те са паразитно общество, като са бълхите за кучето, въпроса е като сършат кучетата... къде ще паразитират бълхите?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  А защо трябва да бягаме зад полярният кръг, вместо да си въведем ред в държавата? Толкова ли не можем да се справим с една измет, която сама ще изпука, ако просто спрем да я храним?
                  Защото в тая държава няма оправия.И не са само циганите проблема.По големият според мен е ,че на маса народ който е зомбиран му харесва това статукво.Щото ако беше обратното ,щеше да излезе и да помете всички политици от котилото.
                  Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Stotinka Разгледай мнение
                    Благодаря за съвета, аз само на анлийски се надявам, ама май рано или късно се трбва да се научи норвежки. Ама мислех това да го правя на място...

                    Все пак да се научи нов език никога не е късно...
                    Не се офлянквай ами почвай от тук да понаучваш някой и друга дума.Няма да ти е излишна.Из нета потърси дали няма самоучител .Определено няма да сгрешиш ако заминиш в някой от скандинавските страни.
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      И аз това казвам: а на частните охранители да се даде статут на частни милиции... те поне, работещи в конкуренция, ще пазят тези, които им плащат.

                      А защо им викаш милиционери? Когато бяха - имаше ред и закони... нали се сещаш, ако преди 30 години банда ромове бяха пребили старица, милиционерите какво щяха да им причинят на тях в мазето на районното?
                      Защо им викам така ли?Защото за 25 години все още манталитета им е милиционерски и за съжаление толкова министри се смениха и ни един не направи рестарт на системата .
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • А защо трябва да бягаме зад полярният кръг, вместо да си въведем ред в държавата? Толкова ли не можем да се справим с една измет, която сама ще изпука, ако просто спрем да я храним?
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                          Ако мислиш да се изнасяш към някой от Скандинавските страни ,няма да е зле преди това да се запишеш и да изкараш някой ниво на било норвежки,шведски ,датски ,финлански език.Независимо ,че мало и голямо знае английски там ,с друго око гледат ако владееш и тяхният език .
                          Благодаря за съвета, аз само на анлийски се надявам, ама май рано или късно се трбва да се научи норвежки. Ама мислех това да го правя на място...

                          Все пак да се научи нов език никога не е късно...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                            Импе милиционерите ги храним за да охраняват властимащите.И тъй като народа няма полза от тях ,аз викам да закрият това министерство и с престъпността сами може да се преборим
                            И аз това казвам: а на частните охранители да се даде статут на частни милиции... те поне, работещи в конкуренция, ще пазят тези, които им плащат.

                            А защо им викаш милиционери? Когато бяха - имаше ред и закони... нали се сещаш, ако преди 30 години банда ромове бяха пребили старица, милиционерите какво щяха да им причинят на тях в мазето на районното?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Ето защо ВСИЧКИ незаконни цигански развъдници, НАВРЕД из страната, трябва да бъдат УНИЩОЖЕНИ !!! Ромовете или в трудови лагери, или да се махат от държавата ни и да не се връщат...

                              А всички ушеви началници, всички министри на вътрешните работи за последните 10 и повече години, кметове и т.н. затваряли си очите пред циганския произвол - на съд !!! Обърнете внимание: "От ямболската полиция излязоха с апел - възрастните хора да бъдат бдителни и да не допускат непознати в дома си."... демек 80-годишни старци и старици трябва да се борят сами с бандата цигани, докато Ушев дреме в партулката или просто медитира с поглед впит в мазното си шкембе !!! Да не би тия мургави престъпници да са помолили за разрешение да влязат в чуждия имот, а стареца да ги е песнал доброволно?

                              Във ВСЯКО населено място трябва да има постоянно полицейско присъствие... защо въобще храним тия 60 000 свинчуги?
                              Импе милиционерите ги храним за да охраняват властимащите.И тъй като народа няма полза от тях ,аз викам да закрият това министерство и с престъпността сами може да се преборим
                              Last edited by коки; 25.07.2014, 11:56.
                              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
                                http://www.blitz.bg/news/article/281222
                                Рекет: Агресивни цигани изнудват и млатят наред, напират да сменят здрави улуци
                                Мургавите нахлуват, за минути свалят ламарините и ги дупчат
                                Ето защо ВСИЧКИ незаконни цигански развъдници, НАВРЕД из страната, трябва да бъдат УНИЩОЖЕНИ !!! Ромовете или в трудови лагери, или да се махат от държавата ни и да не се връщат...

                                А всички ушеви началници, всички министри на вътрешните работи за последните 10 и повече години, кметове и т.н. затваряли си очите пред циганския произвол - на съд !!! Обърнете внимание: "От ямболската полиция излязоха с апел - възрастните хора да бъдат бдителни и да не допускат непознати в дома си."... демек 80-годишни старци и старици трябва да се борят сами с бандата цигани, докато Ушев дреме в партулката или просто медитира с поглед впит в мазното си шкембе !!! Да не би тия мургави престъпници да са помолили за разрешение да влязат в чуждия имот, а стареца да ги е песнал доброволно?

                                Във ВСЯКО населено място трябва да има постоянно полицейско присъствие... защо въобще храним тия 60 000 свинчуги?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X